mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 10:02:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Psi brez povodca
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 51   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psi brez povodca  (Prebrano 141110 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #195 : torek, 25.10.2005 : 13:48:03 »

Mogoče bi se še kje dal najti kakšen od tistih tastarih povodcev, ki so imeli na koncu namesto zanke spleten bič. Je usekal kot hudič.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #196 : torek, 25.10.2005 : 15:37:05 »

Ja, v (crnem) ledru, bulerjih, soncnih speglih in z bicem. Bi se me ze zaradi predsodkov ustrasili.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #197 : sreda, 26.10.2005 : 12:44:45 »

samo še psa bi morala zamenjati, Tari nekako ne bi sodil zraven.
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #198 : sreda, 26.10.2005 : 13:12:44 »

Citat
Ja, v (crnem) ledru, bulerjih, soncnih speglih in z bicem. Bi se me ze zaradi predsodkov ustrasili.
Grin Očitno bo treba srednješolske bulkote z omare potegnit...... za enkrat zgledam popolnoma nenevarna in se v vsi z veseljem zapodijo proti nama  Sad ....
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #199 : sreda, 26.10.2005 : 16:33:39 »

Ja, enega crnega in velikega...ampak razen dobermana (pa se ta ima ozige) in TM drugi nekak ne pridejo v postev. Smiley
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #200 : sreda, 26.10.2005 : 20:33:25 »

Doberman bi bil krasen. Ožigi sploh ne bi motili. Samo za pravi učinek bi moral biti kupiran-pa smo spet tam.
Logiran
Bučka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 386


« Odgovor #201 : petek, 04.11.2005 : 08:58:03 »

Jaz imam pa počasi dovolj, da moram na vsakem sprehodu v povprečju dvakrat razlagati zakaj imam psa na štriku... Undecided Ampak res na vsakem, tako da sploh nisem več pretirano prijazna. Slišim pa vse od: ta je pa huda psica, ker je vedno na povodcu / a ni za hrbtenico bolje, da je spuščena? / kako se pa zleta? / booooooooga... a ima sploh kaj od življenja? / poglej kako je huda, da mora biti s tolikimi štriki privezana (komentar mamce, katere spuščena psica se je zakadila v Bučko)...  Angry Mislim, komaj čakam, da spoznam cel Tivoli in da se folk počasi sprijazni z nami  Cool.

LP, Maša
Logiran
Babalu
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.214


« Odgovor #202 : petek, 04.11.2005 : 09:10:56 »

Bucka,Tivoli??? Mogoce smo se pa kdaj srecali...ma kaj te brigajo vsi komentarji.Ti ves zakaj imas privezano psico,pa zahtevaj naj majo tudi drugi privezanega psa ob srecanju s tabo pa konec.Ce bi se jaz sekirala za vse komentarje(predvsem take da jih bo moj pes pojedel za kosilo.. Angry ),bi se moji zivcki ze dezintegrirali.... Cheesy Grin
Lep dan pa upajmo na kaj soncka Wink
Logiran
tina82
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 127


« Odgovor #203 : petek, 04.11.2005 : 09:27:12 »

Mene pa najbolj zmoti, ko me neka starejša ženska vsakič nadere, da naj dam svojo psičko (še ne 5 mesečno avstralkico) na kratko, da ne bo kaj naredila njenemu pinču, ki ga ima tudi na povodcu. Očitno pa ne ve, da ji kuža velikokrat pobegne in se ga potem midve ne moreva znebit na sprehodu... Sej je prijazen, ampak naj mi ženska ne teži, če ga potem takole pušča naokoli.

Enkat mi je malo prekipelo, zdaj grem pa kr mimo v velikem krogu in ji namenim prijazen nasmešek. Mogoče se bo pa malo zamislila ali pa se bo zasekirala, ker me ne more spravit v slabo voljo  Wink
Logiran
Bučka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 386


« Odgovor #204 : petek, 04.11.2005 : 09:55:12 »

Bucka,Tivoli??? Mogoce smo se pa kdaj srecali...

mogoče? Ima tvoj kuža ruto okoli vratu?
Logiran
Stella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 295


« Odgovor #205 : nedelja, 11.12.2005 : 12:38:36 »

res je najbolje da se takim ljudem prijazno nasmehneš, komentarje pa preslišiš.
mene je enkrat ena gospa podučila, da naj raje privežem svojega kužka, saj so nekaj metrov stran blazno strašni psi, ki mi ga lahko pohrustajo. tisti trenutek sem ji bila celo hvaležna, zahvaalila sem se ji in peseka privezala saj je bil še mladiček in me je blo res strah zanj. no izkazalo se je,da gospa ni imela pojma in da so bili omenjeni strašni psi samo sošolci iz male šole, za nameček pa je bil naš kimek še eden izmed večjih  Smiley
Logiran
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #206 : nedelja, 11.12.2005 : 12:45:16 »

Jaz imam tudi mojo Kano privezano in me noben ne sprašuje zakaj(verjetno zato, ker je rottweilerka) in še večina, ko naju vidijo, priveže svojega psa, čeprav ne bi bilo treba. Spustim jo pa na določenih delih sprehoda, ko vem, da ne bo problemov, ali pa če srečave kakšnega kužka, ki bi se igral z njo(kar je zelo težko, ker večina se noče). Zadnjič se je z enim grebenarjem igrala Cheesy to je blo veselja.
Lp
Logiran
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #207 : sreda, 25.01.2006 : 16:04:58 »

Joj, ti neodgovorni lastniki. Včeraj je mojega privezanega psa na sprehodu napadel berenc. Pa to je bilo že drugič. Lastnik samo potegnil psa stran in sta odšla brez besed Angry. Danes pa sta šla spet veselo na sprehod mimo naše hiše. Pes je bil seveda odvezan Shocked.
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #208 : sreda, 25.01.2006 : 17:42:31 »

Joj, ti neodgovorni lastniki. Včeraj je mojega privezanega psa na sprehodu napadel berenc. Pa to je bilo že drugič. Lastnik samo potegnil psa stran in sta odšla brez besed Angry. Danes pa sta šla spet veselo na sprehod mimo naše hiše. Pes je bil seveda odvezan Shocked.

Številka 113 ti je kaj znana?
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #209 : sreda, 25.01.2006 : 17:59:00 »

No, jaz se že ponavljam (ampak na žalost se mi dogajajo iste stvari, samo akterji se menjajo  Angry). Včeraj sem šla z Billjem na sprehod (ima 1.7kg, tako za info  Wink) in dečko je seveda vedno privezan. Pa ne samo zato, ker psu v mestu pač ne gre zaupati, ampak tudi zato da ga laže obvarujem pred drugimi plenilci (beri odvezanimi, nevzgojenimi cucki). Pa priteče izza vogla včeraj en Nemški ovčarček in se z vso brzino zakadi proti nama. Drugega nisem imela časa narediti, kot dvigniti Billija nad glavo, ker je pesjan z vso silo skočil name in hlastnil proti malemu. Skoraj me je podrl na tla, ko je izza vogla pridirjal lastnik z znanim stavkom: " saj ne bo nič naredil"! No preden sem lahko kaj odgovorila je bil pri psu in ga z vso silo zabil ob tla.  Kaj je počel potem ne vem, ampak po zvokih psa sodeč, nič kaj prijetnega. Jaz sem se samo hitro pobrala  Sad ...... bogi pes je pokasiral za lastnikovo ignoranco.

lp
Logiran
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 51   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Psi brez povodca
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines