mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 23:36:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Psi terapevti in pomočniki (Moderator: Agnes)  |  Tema: 1. slovenski dan psov pomočnikov, Idrija, 10.9.2011
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: 1. slovenski dan psov pomočnikov, Idrija, 10.9.2011  (Prebrano 13258 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #15 : sobota, 10.09.2011 : 22:30:11 »

Ko psički rešujejo življenja
Idrija, 10.09.2011, 17:34 | T.Še.
V Idriji so predstavili pse, usposobljene za pomoč ljudem z diabetesom, naglušnostjo, alergijami in podobno. Ob tem so zbirali tudi denar za šolanje psičke, ki bo pomagala mlademu invalidu.

http://24ur.com/novice/slovenija/foto-ko-psicki-resujejo-zivljenja.html

Bilo je super in imamo tudi mi nekaj fotk Smiley
Bodo jutri Wink
Logiran

Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #16 : nedelja, 11.09.2011 : 06:12:28 »

Ja kje sta se vidva skrivala, vaju nisem nic vidla. Sad Bilo je pa res fajn, upam da bo drugo leto spet. Cheesy
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #17 : nedelja, 11.09.2011 : 07:10:05 »

Ja, fajn je bilo, veliko ljudi in pester urnik. Fržou se je sicer raje nosil, kot da bi hodil ampak saj ni panike prenašat tisti dve kilci okoli. Smiley

K
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #18 : nedelja, 11.09.2011 : 08:57:24 »

Ja kje sta se vidva skrivala, vaju nisem nic vidla. Sad Bilo je pa res fajn, upam da bo drugo leto spet. Cheesy
Res je bilo fajn. Cheesy Ravno danes sem brala, da naj bi prireditev postala tradicionalna, vendar naj bi bilo prizorišče vsako leto drugo. Smiley

Od forumašev sem videla Xeno in Agnes. Smiley No, verjetno še koga, samo da tega pač nisem vedela. Tongue Neli je tekla in bila razočarana, da se je tako hitro končalo. Roll Eyes
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #19 : nedelja, 11.09.2011 : 09:02:58 »

Juhu, tudi nam je bilo všeč. Mince se je predstavil dvakrat - prvič kot seter, drugič kot terapevtski pesjan. Žlikrofi so bili super, družba fantastična (Mince je irski tornjak, če še ne veste). Definitivno se vidimo drugo leto spet.

Speedy, vesela sem, da sva se spoznali Cheesy. Bambi, Nanook, Jana, Xena, vas je bilo tudi super videt. Upam, da bomo malo več poklepetali ob naslednji priliki.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #20 : nedelja, 11.09.2011 : 13:55:14 »

Ja kje sta se vidva skrivala, vaju nisem nic vidla. Sad Bilo je pa res fajn, upam da bo drugo leto spet. Cheesy

Prišla sva nekaj minut čez 13h in zapustila prizorišče ob 15h Smiley

Med tem je nastalo nekaj fotk, ki jih najdete na http://www.mojpes.net/galerija/thumbnails.php?album=1044 Smiley Wink

Pa še - prispevek na RTV
http://tvslo.si/predvajaj/dnevnik/ava2.115645746/ (15 min 14 s)
Logiran

guju
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #21 : nedelja, 11.09.2011 : 17:31:44 »

Prišla sva nekaj minut čez 13h in zapustila prizorišče ob 15h Smiley


Zdaj mi je jasno, zakaj se nismo nič srečali. Smiley
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #22 : nedelja, 11.09.2011 : 18:33:22 »

Speedy, vesela sem, da sva se spoznali Cheesy.
Tudi jaz. Cheesy Upam, da se še kdaj srečamo in še malo poklepetamo. Smiley
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #23 : nedelja, 11.09.2011 : 18:37:07 »

Aaa, ok, tudi meni je zdaj jasno zakaj smo se falili. Ob 13h sem bila jaz se v gostilni, ob 15 pa mislim da ravno fertik z obiskom pri eni znanki.  sram

Agnes, kam ste pa sli na zlikrofe?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #24 : nedelja, 11.09.2011 : 20:04:42 »

Agnes, kam ste pa sli na zlikrofe?

Strici, ki so pekli palačinke, so nam jih prinesli Cheesy. Slastni so bili. Sicer pa je pa tule (http://nezekbezek.blogspot.com/2011/09/prvi-slovenski-dan-psov-pomocnikov.html) moje poročilo o dogodku.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Podencica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 651


« Odgovor #25 : nedelja, 11.09.2011 : 20:20:09 »

Jana, tudi ti si bila tam? Škoda, da me nisi pocukala za rokav. Vidim po fotkah, da ste se smukali tudi okoli naše stojnice. Wink Lepe fotke ...in včeraj je bil res en tak prav krasen dan.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #26 : ponedeljek, 12.09.2011 : 11:01:24 »

Naše kratko poročilo - Prvi slovenski dan psov pomočnikov v Idriji, 10.9.2011 Smiley

Podencica, sem se poskušala skrivat v senci, Mirč je pa s fotkičem okrog šibal Smiley
Bo zagotovo še prilika, da te pocukam Wink
Logiran

Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #27 : petek, 23.09.2011 : 10:19:45 »

Super je bilo, mi smo bili vsi tam. Jana za hipec sem vaju videla, mapak mislim, da sta z Mirčem odšla, predno smo se z Albo in Tegejem predstavili. Za vse, ki me ne poznate, sem tista, ki je imela tudi predstavitev SKVVP - canicrossa Wink.
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Psi terapevti in pomočniki (Moderator: Agnes)  |  Tema: 1. slovenski dan psov pomočnikov, Idrija, 10.9.2011
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines