mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 14:05:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: Mladič noče jesti briketov, kako naprej?
Strani: 1 2 [3] 4  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mladič noče jesti briketov, kako naprej?  (Prebrano 21785 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Zaposlena
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 777



WWW
« Odgovor #30 : petek, 21.08.2009 : 12:12:11 »

Na žalost tole NE drži. Tudi v specializiranih trgovinah prodajajo čisto navaden šit ala M**C***, pa WH**** pa še kaj bi se našlo!

alexx, nismo se najbolj razumeli.....hotela sem povedat, da v navadnih živilskih prodajalnah ali bencinskih servisih nimajo kvalitetne hrane kot jo imajo v specializiranih trgovinah za male živali.
So pa po večini prodajalke v omenjenih trgovinah zelo dobro poučene (vsaj moja izkušnja je taka) o tem, kaj prodajajo in sem prepričana, da bodo znale KUŽKU pravilno svetovat, če bo zavil v katero od specializiranih prodajaln.
Logiran
KUŽEK
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


WWW
« Odgovor #31 : petek, 21.08.2009 : 12:46:43 »

hvala še enkrat za takšno prijaznost. Wink
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #32 : petek, 21.08.2009 : 16:18:18 »

alexx, nismo se najbolj razumeli.....hotela sem povedat, da v navadnih živilskih prodajalnah ali bencinskih servisih nimajo kvalitetne hrane kot jo imajo v specializiranih trgovinah za male živali.
So pa po večini prodajalke v omenjenih trgovinah zelo dobro poučene (vsaj moja izkušnja je taka) o tem, kaj prodajajo in sem prepričana, da bodo znale KUŽKU pravilno svetovat, če bo zavil v katero od specializiranih prodajaln.
To bo pa že bolj držalo!  Smiley
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #33 : četrtek, 27.08.2009 : 22:06:51 »

Moja najmlajša tudi štrajka z briketi-samo konzervice bi, pa mačje brikete bi kradla (smo jih že umaknili), pa priboljške bi tudi.
Brikete (tudi pomešane s konzervico) pušča.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #34 : petek, 28.08.2009 : 09:53:52 »

Naša mala je včeraj pustila celotno večerjo, danes se zajtrka (briketi in konzervica) ni niti dotaknila.
Jo imam na sumu,da ji bolj dišijo briketi na bazi ribe,ker skoz rine v Royevo skledo s Sensitivity Control.
Sem malo pregledala ponudbo, skoraj vsi  puppy briketi so na bazi piščanca  Undecided
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #35 : sobota, 29.08.2009 : 13:23:14 »

King-roy, saj ne boš zamerila?!?  Roll Eyes
Horjulska pa še vaša... a si kaj drugega pričakovala?!? 
(razvajeeeeeeeeenaaaaaaaaaaa)   Grin
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #36 : sobota, 29.08.2009 : 13:29:08 »

(razvajeeeeeeeeenaaaaaaaaaaa)   Grin

Eno pikico mogoče  Wink, mene pa vseeno skrbi.  Undecided
Zaenkrat še vedno pridobiva na teži, vendar bo morala začet papat brikete.
Sem v fazi iskanja briketov na bazi ribe.
Logiran
mabu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 135


« Odgovor #37 : sobota, 29.08.2009 : 14:45:08 »

King-roy, tudi briketi trainer za mladiče so z ribo (+riž).
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #38 : četrtek, 03.09.2009 : 09:32:41 »

King-roy, tudi briketi trainer za mladiče so z ribo (+riž).

Hvala, smo kupili in zaenkrat jih papamo  Cheesy
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #39 : četrtek, 03.09.2009 : 10:59:42 »

Pri nas (pri IVY) pa niso bili problem briketi ampak VELIKOST SKLEDE! Smiley Sem ji dala vodo in hrano v dve ločeni majhni posodici. Ni šans, samo iz roke se je dala kaj prepričal.... no ja, pa kak AD je tut z lahkoto v tazadnjo padel, na krožničku  seveda. Potem pa sem ji dala brikete v večjo posodo (od Herkula in Konana), tako da je skoraj noter sedela med jedjo ampak jedla pa je brez težav!
Tako se super vidi, kako se mladič navadi nekih stvari in je potem že manjša sprememba lahko problem.

Katarina

Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #40 : četrtek, 03.09.2009 : 12:40:42 »

Iz meni neznanih razlogov ima moja mlajša psica obdobja, ko noče jesti iz svoje sklede. Hrano ji moram servirat na papirnato brisačko, mogoče celo postaviti na tla drugje, kot po navadi, tudi na terasi je že jedla namesto v kuhinji. Jo imam na sumu, da izkoristi mojo dodatno pozornost za rangiranje.

Brikete včasih obe raje pohrustata, če so razsuti po tleh.

Če pa sta primerno lačni in utrujeni, pa seveda nimata nobenih pripomb o postrežbi.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #41 : četrtek, 03.09.2009 : 12:45:00 »

Moja Pega pa v tem času, od kar je pri meni, še enkrat ni imela težav ali "idej" glede vrste hrane, oblike/velikost posode, mesta hranjenja... vseeno ji je, samo da hrana je.

Mogoče se motim, ampak to je po mojem mnenju posledica "šole življenja", ker je sprobala tapravo lakoto in ji na kraj pameti ne pride kako teženje/zmišljevanje. Pa seveda je to treba pripisati tudi njenemu skrajno flegma in nekompliciranemu karakterju. Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #42 : četrtek, 03.09.2009 : 13:11:24 »

Moja Pega pa v tem času, od kar je pri meni, še enkrat ni imela težav ali "idej" glede vrste hrane, oblike/velikost posode, mesta hranjenja... vseeno ji je, samo da hrana je.

Mogoče se motim, ampak to je po mojem mnenju posledica "šole življenja", ker je sprobala tapravo lakoto in ji na kraj pameti ne pride kako teženje/zmišljevanje. Pa seveda je to treba pripisati tudi njenemu skrajno flegma in nekompliciranemu karakterju. Smiley
Naša Missy je popolnoma enaka. Ne komplicira sploh Kiss Kiss
Če je bila kdaj lačna in koliko časa, tega ne vem, je pa, odkar je pri nas res pridna in si ne zmišljuje. Če ne poje meni prav dol visi. Dobi isto stvar naslednjič, oz. isti obrok počaka do takrat, ko je lačna. Je pa res, da je Micka kvečjemu malce pretežka in ne prelahka, tako da skrb o kakšni zahiranosti/podhranjenosti pri njej ne pride v poštev in sem res lahko čist flegma, kadar ne poje Tongue Cool
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #43 : petek, 02.10.2009 : 10:43:44 »

Hvala, smo kupili in zaenkrat jih papamo  Cheesy

To je trajalo cca 10 dni   Lips Sealed


Zdaj smo trenutno na Almo Nature; zjutraj jih pohrusta mogoče eno pest, zvečer pa samo,če so dobro zmešani s konzervico.  Undecided


Logiran
123456789
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #44 : nedelja, 18.09.2011 : 15:39:28 »

Imamo 2 meseca (skoraj 3) starega psa. In tu se pojavi problem. Pes namreč noče jest briketov. Vedno jih ima na voljo, vendar ima raje domačo hrano. Če pa ga ''filaš'' z briketi jih bo pa z veseljem pojedel.  Cheesy Hranimo pa ga z briketi Chappi.
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Tema: Mladič noče jesti briketov, kako naprej?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines