mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 13:19:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tematske licitacije  |  Tema: dobrodelne gurmanske licitacije 5 - pravila, seznam, čvek ...
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: dobrodelne gurmanske licitacije 5 - pravila, seznam, čvek ...  (Prebrano 4184 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
white rose
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 149



WWW
« Odgovor #30 : sreda, 05.10.2011 : 05:08:23 »

Jana, ni panike, saj zdaj vem, katero uro je treba gledat ;-)
Bomo pa nekaj nakazali na hribček kar tako, s pripisom "zamujene lic. :-)
Logiran
MucaMici
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 73


WWW
« Odgovor #31 : sreda, 05.10.2011 : 06:24:27 »

Lepo smo licitirali Smiley Super!
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #32 : sreda, 05.10.2011 : 07:29:33 »

sl184 - paradižnikova mezga: kupec je tudi drugouvrščena maja_kalis (ponujena sta bila 2 kozarca).
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #33 : sreda, 05.10.2011 : 09:50:35 »

sl184 - paradižnikova mezga: kupec je tudi drugouvrščena maja_kalis (ponujena sta bila 2 kozarca).

Dodano Wink
Hvala.
Logiran

miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #34 : sreda, 05.10.2011 : 22:23:13 »

Jana, prištej še en prispevek Smiley http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,42507.msg808963.html#msg808963
Tele slive se kar množijo Tongue
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #35 : sreda, 05.10.2011 : 23:16:19 »

Odlično Cheesy
Je dodano in hvala obema Kiss
Logiran

čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #36 : četrtek, 06.10.2011 : 20:24:14 »

Mojim licitacijam bom pridala še znesek za hladilnik, ki nas pridno čaka pri Bitu in Jagici  Kiss Kiss

Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #37 : petek, 07.10.2011 : 11:35:21 »

Spoštovani licitatorji!

S 3. oktobrom 2011 smo prešli na novo pravno obliko delovanja. Ustanovili smo neprofitni zavod in naš novi naziv se glasi ZAVETIŠČE HORJUL, zavod za oskrbo, nego, zaščito in vzgojo hišnih in izgubljenih živali. Naslov in drugi kontaktni podatki zavetišča ostajajo nespremenjeni.
Prosimo vas, da si vzamete trenutek časa, da vas seznanimo z nekaj spremembami, ki jih nova oblika prinaša in se tičejo tudi donacij v obliki licitacij na forumu mojpes.net.

Za zavod smo morali odpreti nov transakcijski račun, in sicer: 03160-1000931624. Prosimo vas, da vaše naslednje zneske od licitacij nakazujete na novi račun. Dosedanji račun, na katerega ste nakazovali, bo kmalu trajno zaprt. Zgoraj navedeni račun je od danes naprej edini uradni TRR zavoda Zavetišče Horjul.

Spremeni se tudi obravnava donacij, zato od zdaj naprej za namen nakazila navedite: DONACIJA – licitacija št.___. Na tak način bo vaš prispevek obravnavan kot donacija in bo s tem avtomatično večji del zneska ostal živalim, ki jim je namenjen.

Na tem mestu še enkrat hvala, ker nas spremljate in nam stojite ob strani. Z vašo pomočjo lahko za živali in splošno ozaveščenost naredimo več, na nove domove lahko čakajo veliko dlje od zakonsko določenega roka, zavetišče pa se nenehno razvija in nadgrajuje zapuščenim živalim v prid.

Prijazen pozdrav,
Ekipa Zavetišča Horjul
Logiran

SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #38 : sobota, 08.10.2011 : 22:06:20 »

Je tu kaksna dobra dusa, ki bi zlicitirano stvarco prevzela v LJ in jo odnesla kupcu v MB? 
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Tematske licitacije  |  Tema: dobrodelne gurmanske licitacije 5 - pravila, seznam, čvek ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines