mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 20:18:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Dalmatinci - čvek
Strani: 1 ... 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 ... 59   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dalmatinci - čvek  (Prebrano 142658 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #660 : sobota, 03.09.2005 : 10:33:12 »

Jasmina hvala za čestitke...zdaj pa ne bova več delala gužve v mladih Wink
še ena slikca iz Trbovelj:
http://petra.moj-album.com/slike/33271/YjlBjTureQr00I54.jpg
pa še nekaj novih v albumu:
http://petra.moj-album.com/album/33273/

Čara, če prideš v Lendavo se pa moramo res kaj več pomenit...samo še jaz ne vem če pridem...Mond je prijavljen ampak se mi ne gre več da ga razstavljam tako da študiram da bi odjavila Wink
LP,petra
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #661 : torek, 13.09.2005 : 13:17:39 »

no...ker noben nič ne napiše...jaz pa imam po moji poškodbi časa na pretek, oznanjam veselo novico da je Mond malo bolj vzljubil otroke...napredek pa je viden na teli slikci kjer se kar ni mogel odlepit stran od mojega bratrančka Cheesy Wink

http://petra.moj-album.com/slike/33271/2mDB1iEfVzt8aod0.v.jpg

[slika spremenjena v povezavo; Mirc]
Logiran
MojcaF.
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 55


Issa & Klip


« Odgovor #662 : torek, 13.09.2005 : 13:40:58 »

No, vidiš, da je še upanje, da Mond postane pravi oboževalec otrok!... Wink Grin

LP, Mojca & Klip
Logiran

You think dogs will not be in heaven?  I tell you, they will be there long before any of us.  ~Robert Louis Stevenson
Multipla
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 165


« Odgovor #663 : torek, 13.09.2005 : 21:14:58 »

MULTIPLA Johny Come Lately hat sein erstes Jugend- Shampionat bekommen . Er ist jetzt J.CH.BIH 


Čestitke za osvojeni naslov ( prvi )  J.CH BiH  Johny-ju in seveda Jasmini ter ˝hendleju˝ Simonu.
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #664 : ponedeljek, 26.09.2005 : 21:45:30 »

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,4868.0.html
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #665 : četrtek, 20.10.2005 : 13:33:07 »

ste vidli to:
http://www.mojpes.net/modules/oglasi/index.php?pa=viewannonces&lid=4612
me razjezi tak oglas  Angry .. ok, mogoce ni tak misljeno kot je napisano, samo ne vem no Lips Sealed
ve kdo kaj vec o tem? Huh
Logiran
MojcaF.
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 55


Issa & Klip


« Odgovor #666 : četrtek, 20.10.2005 : 13:43:57 »

Ma to je TOO MUCH!!!!... Kaj je to en avto ali kaj, ki ga kar zamenjaš?!?!?!

Ravno pred nekaj dnevi sem se sfogirala (beri: stresla vso jezo) nad enega tipa, ki je na obala.net  "ugodno" prodajal čistokrvne dalmatince... Vprašala sem ga, kaj je zanj "ugodno" in kaj natančno on razume pod "čistokrvno"... uh.

Saj razumem, da je polna luna, ma vseeno...  Lips Sealed Lips Sealed

Pozdravček,

Mojca & Klip
Logiran

You think dogs will not be in heaven?  I tell you, they will be there long before any of us.  ~Robert Louis Stevenson
shait
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


« Odgovor #667 : petek, 28.10.2005 : 07:26:03 »

Meni take stvari tudi podražijo. Ko enkrat izbereš psa je to TO. Ne moreš kar menjati.
Logiran
čara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 224


« Odgovor #668 : petek, 28.10.2005 : 08:06:15 »

uff zakaj se ne potrudijo s psom. Mi smo meli divjaka in in oh in sploh groznega psa, pa smo šli v šolo, se trudli in zdaj je veliko bolše. Se pa tudi naučiš živeti z "napakami" psa.
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #669 : četrtek, 03.11.2005 : 14:45:55 »

no pa se po dolgem času še jaz malo javljam...
hehe, uspelo mi je nemogoče; Mond je pustil postrižt vse kremplje!!!kako, zakaj...nimam pojma in še zdaj mi ni jasno, ker je bila to res edina stvar zaradi katere je renčal name, in je bil na koncu tako prestrašen da je dobil drisko Tongue
drugače pa je imel ta teden tri dni obisk,in sicer bullterierko; slikce tukaj:
http://petra.moj-album.com/album/1395263/
slike so mal slabše ker je bilo večinoma slikano zvečer Undecided
prvi dan je bil zmešan do konca, tako da smo jih morali ves čas narazen vlečt(hja kaj drugega lahko pričakujem od dalmatinca Tongue )...drugi dan je bil pa ful bolj priden, jo je na miru pustil itd...
Tako da sta drugo noč že spala v isti sobi in dala mir....
No zdaj vsaj vidim da nebi bilo nobene ovire če bi se odločila za še eno psičko Wink
Logiran
čara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 224


« Odgovor #670 : sobota, 05.11.2005 : 12:14:15 »

aja to je prav značilno za dalmatince da "nadlegujejo" samice?  Grin Jaz pa sem mislila, da je samo naš tak divjak.

papa
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #671 : četrtek, 10.11.2005 : 20:28:53 »

ja, hipo se strinjam da je prav fajn in zanimivo imeti doma dva psa Cheesy  Grin Grin te cisto zasvojita Tongue

prilagam pa slikico , ko johny spoznava Nicole.. saj mu ni bilo jasno "kaj te to je", pa se na njegovem teritoriju se je potikala Cheesy.. pa jo je samo vohal, ko se je malo odmaknil pa nekaj godrnjal Roll Eyes
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #672 : petek, 11.11.2005 : 14:10:45 »

Hej, Jasmina, a imaš po novem še dalmatinko?  Je Very zelo simpatična, od kod pa je?
Me res dolg ni bilo na forum in sem verjetno spregledala. Sem zdaj brez neta, ker sva se z Bianco selili, pa se je zelo hitro navadila na novo okolje. Me pa močno nosi, ker si jaz tudi želim še eno psičko, pa ne vem ali bi ostala pri še eni dalmatinki, malo gledam tudi k bokserjem. Samo so mi pike tak pri srcu, da je težko. Sem pa odločena,  da bo sigurno spet psička.
Se pa drugače zdaj otepamo psov, ki ji sledijo, ker se goni. Pa spet opažam, koliko jih brez nadzora tava okoli.
Logiran
pantheraunica
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 158


« Odgovor #673 : sobota, 12.11.2005 : 09:41:32 »

Pozdravljeni!
koncno se tudi lahko jaz javim oz. spet sem sposoben pisati in tipkati...
veseli me da sta jasmina in simon srecna z very in upam da je tudi johny z njo! ona je definitivno zelo zadovoljna sam spet prevec je ni treba razvajat...
komaj cakam da pride na razstave da pokazemo kaj je plod dolgoletnega dela in velikih vlaganj.
pa tudi lazi nekaterih slo vzrediteljev bomo dokazali s tem ko jo bodo ljudje videli kako se obnasa, saj se spomnite kako so nekateri ki so zavajali ljudi govorili da je za dalmatinca mladica v starosti okoli 5 mesecev normalno da se boji, je prestrasen in se tezko navaja na nove neznane ljudi... mislim da je very pa se veliko drugih mladicev moje vzreje dovolj velik dokaz da so take izjave izgovori nakaterih ki slabo skrbijo za mladice in njihovo socijalizacijo in jih boli kake tezave bodo meli bodoci lastniki z novim clanom!!
upam pa tudi da bodo vsi tisti ki so se ze enkrat nategnili pri nakupu(tudi jasmina in simon spadata sem) v bodoce razmislili in dobro pretehtali kje bodo vzeli drugega dalmatinca...
pri nas sta trenutno dva legla skotena eno pa je pravkar narjeno tako da vabim vse interesente za vrhunske razstavne pse da se oglasijo...
pa se nekaj; vsa naslednja legla panthera unica psarne bodo spet imala slo rodovnike!! kzs je namrec predcasno ukinila prepoved (5 let-se 2 bi morala veljat) moji psarni in z tem dokazala da je bilo vse to ena politicna igra in neposteno unicevanje konkurence. pa tudi tomaz ne bo mogel vec pisati v oglasih da se samo pri njemu dobi rodovnik ob nakupu in ne samo pogodba kar je namrec razlagal ljudem da se dobi pri meni!
pa tudi v kinologu je bilo objavljeno da se vzrejna komisija za sohoda ukinja z 1.1.2006 kar je super priliki da nas novi klub prvzame vse, pa tudi da uvedemo slusne teste in kolke in ostale stvari tako da tisti ki so dosedaj parili vse bolne in kriplaste zivali tega vec ne bodo mogli!!!
upam da se boste od zdaj naprej kaj vec javljali. jasmina daj kake slikce gor!
gregor nemanic
www.pantheraunica.net
Logiran
pantheraunica
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 158


« Odgovor #674 : ponedeljek, 14.11.2005 : 17:01:23 »

Pozdravljeni
ocitno je da je vzrejna komisija za sohoda nardila dovolj sranja dosedaj in unicila oz sprljala vzrejo dalmatincev pri nas na kriva pota zgleda pa da bo za sabo pustila tudi veliko virusov ki bodo se naprej sirili bolezni tudi takrat ko se bo vk ze razpadla-po 1.1.2006.
poglejte si to; http://www.mojpes.com/forumbb/viewtopic.php?t=8352&postdays=0&postorder=asc&start=0 in malo razmislite kok bo se takih primerov ce ne bomo ukrepali...
zakaj se nobeden nic ne javi??
aja, mi mamo pri sebi doma 4 psicke od taje in oliverja ker je solastnica taje morala it v bolnico za 14 dni. tamale so ko prasici, dve pa kazeta da se bo kvaliteta PU nadaljevala na najvisji mozni ravni! oliver daje tocno take bombe ko sem predvideval!!
ce ma kdo cas je vabljen da se oglasi pri nas in si pogleda mladice...
uzivajte
grega
P.S. slikce od malih pujskov bodo kmalu na nasi strani..
Logiran
Strani: 1 ... 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 ... 59   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Dalmatinci - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines