mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 09:48:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Dalmatinci - čvek
Strani: 1 ... 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 ... 59   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dalmatinci - čvek  (Prebrano 141874 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
dalmatinčica
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #750 : četrtek, 27.07.2006 : 13:33:50 »

Multipla!
Lady pošilja ogromno poljubčkov svoji mamici Goldi. Tomaž hvala za vse, za tvoje razumevanje in informacije, ki si jih nama nudil ko je bila Lady bolna. Ko pridemo z dopusta pridemo na eno pasje norenje!
Lp!
Tina&Dejan&Lady
Logiran
Multipla
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 165


« Odgovor #751 : četrtek, 27.07.2006 : 14:49:30 »

 Smiley Tina&Dejan&Lady  Smiley

Lep pozdrav iz KK za našo Lady od Goldy in ostale pikaste bande. Cheesy Cheesy Cheesy
Vi samo uživajte v poletnih dnevih ,mi smo se že vrnili z dopusta in doma dobili lepo presenečenje.
V ponedeljek je prijokalo na svet 8 novih pikic.Tako ,da jih boste lahko malo požulili ko se oglasite spet pri nas.
Lp,
Logiran
Multipla
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 165


« Odgovor #752 : nedelja, 06.08.2006 : 14:52:02 »

 Smiley Cheesy Smiley

Hčerka  našega Rockija Verona Dalmatiner Dream ,  nadaljuje svojo uspešno razstavno karijero.Po osvojitvi BOBja na klubski v Nišu je pobrala še par BOBjev v Srbiji.Včeraj in danes pa je pobrala dva BOBja na   Drakula Showu v Romuniji. V konkurenci pa je imela tudi Evropsko prvakinjo 2005.
Sodil pa je predsednik FCI-ja  Hans Muller ( Ch. )

http://img.photobucket.com/albums/v474/Multipla/slik_Verona-1.jpg
Logiran
alesreg
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 13


« Odgovor #753 : nedelja, 13.08.2006 : 13:13:10 »

Živjo Tina!

No, tudi moji kužici je ime Lady (rodovniško je Ladyship, pa smo samo skrajšali na Lady). Nekaj slikic lahko vidiš na:
http://www.moj-album.com/vstopnica/1hgajowxsx/
Bom pa v kratkem dodal še nekaj novejših.

lp
Aleš
Logiran
pilotgirlmaja22
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #754 : nedelja, 13.08.2006 : 22:28:28 »

Lep pozdrav.NO ker imamo tudi mi doma enega pikčastega nagajivčka se vključujem v debato.
Zanima me pa če bo kdo imel mladičke v kratkem?
Maja
Logiran
Multipla
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 165


« Odgovor #755 : ponedeljek, 14.08.2006 : 14:34:11 »

Smiley Tina&Dejan&Lady  Smiley

Lep pozdrav iz KK za našo Lady od Goldy in ostale pikaste bande. Cheesy Cheesy Cheesy
Vi samo uživajte v poletnih dnevih ,mi smo se že vrnili z dopusta in doma dobili lepo presenečenje.
V ponedeljek je prijokalo na svet 8 novih pikic.Tako ,da jih boste lahko malo požulili ko se oglasite spet pri nas.
Lp,

Četrtek, 27.07.2006 : 15:49:30 » Cheesy Smiley Cheesy  pilotgirlmaja22 ,dva posta nazaj pa lahko prečitaš še - al ne ?? Grin Grin

Pa dobrodošla med PIKASTIMI ,od kje si in kakšnega pikeca imaš doma Huh
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #756 : četrtek, 17.08.2006 : 15:01:03 »

dalmatinčica & pilotgirlmaja22 !

pridita v temo dalmatinci-izmenjava vsakodnevnih izkušenj http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,7031.0.html da se še kaj bolje spoznamo in kakšno rečemo  Cheesy
Logiran

dalmatinčica
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #757 : četrtek, 17.08.2006 : 22:04:47 »

alesreg
Čudovita je tale vaša Lady! Smo opazili, da je tako igriva kot naša in crkljiva tudi. Iz kje pa ste?
Lp! Tina&Dejan&Lady
Logiran
alesreg
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 13


« Odgovor #758 : četrtek, 17.08.2006 : 22:41:05 »

Tina&Dejan&Lady

Mi smo iz Ljubljane (Črnuče). Je pa naša Lady iz Sežane, oče pa iz Krškega.
Res je, naša pikica je ultra razvajena  Grin ampak zelo pridna. Je tako navezana na naju s punco, da je kar nervozna, če nismo vsi skupaj. Tudi ona ima rada vodo, vendar pa gre v vodo le tam, kjer se obala počasi spušča v morje (npr. kamnite plaže). Tudi na sprehodih gre rada v potočke (celo pozimi teka po tisti ledeni vodi).
Koliko časa pa že imata svojo psičko?
A se vama je že začela smejat?  Smiley Nekateri znajo naučiti dalmatinčke, da se smejijo na ukaz, ampak nimam pojma kako jim to uspe. Naša Lady se neprestano smeji. Pa govori tudi. Sicer ne vem kako bi opisal te zvoke (nekaj med lajanjem, tuljenjem, renčanjem...  Grin), ampak zdaj, ko je ugotovila, da nas to zabava, smo deležni še več njenega govorjenja.

Kaj pa je bilo tvoji psički? Si napisala, da je bila nekaj bolna?

lp
Aleš
Logiran
dalmatinčica
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #759 : petek, 18.08.2006 : 21:01:38 »

alesreg
Mi pa smo iz Šentjerneja. Naša Lady pa ima mamico iz Krškega. Tudi naša Lady je žalostna, če nismo vsi skupaj, zelo hitro se je navezala na naju, mogoče celo preveč (tudi na wc-ju imamo družbo Smiley )
Naša Lady je čisto divja kar se tiče vode. Kar skače iz čolna in pri tem uživa, mislim da raje skoči v vodo kot pa da bi šla počasi. Lady je pri nas šele 3 mesece, pa jo moramo vseeno vsi ubogati.
Smeje se tudi, ampak le takrat ko je vesela. Ja zvoke pa spuščata iste, se velikokrat do solz nasmejimo.
Ja bila je bolna. Bruhala je kar 8-krat zaporedoma in to samo vodo. Še pravi čas (sredi noči) sva jo pripeljala k veterinarju drugače nas ne bi več razveseljevala. Še sedaj ne vemo kaj ji je bilo. Zastrupila se je pa ne vemo s čim. Zelo pazimo na njeno prehrano, vendar včasih kaj ukrade iz smeti. Morda pa je bilo krivo to, da smo bili v vinogradu po škopljenju. V glavnem še sedaj nam ni jasno kaj je bilo.
A se vaša Lady tudi krega če jo kdo moti med spanjem? Koliko časa pa jo imata vidva?
Se mi zdi, da sta si čisto podobni, samo da je vaša črno opikana.
Če hodite kaj po dolenjski vas povabimo na obisk! LP
Tina&Dejan&Lady
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #760 : sreda, 30.08.2006 : 17:15:03 »

v tej temi pa moram spet malo pohvale podelit Tongue
ta vikend je bila razstava v Avstriji v Insbrucku, kjer je bila najlepši predstavnik pikic ena zelo lepa psička Cheesy
 

Panthera Unica Very Lovely je prvič nastopila v razredu vmesnih in pobrala CAC, CACIB in BOB Cheesy
hvala poloni za hendlanje in hvala spacewalk za slikice Smiley
Logiran
Face
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #761 : ponedeljek, 11.09.2006 : 08:06:47 »

CAC SOFIA " GRAND PRIX " 09.09.2006 - Bulgaria

Judge: Georgi Hristozov (BG)

Class Baby (3-6 m), males
Spotmaniac Bee's Knees - very perspective I, Best Baby, R.BIS Baby
(Int.Ch Bad & Mad Serbian Sensation in Raul x Ch. Bacardi Black by Mediolanum)

SPOTMANIAC BROWN SUGAR DUDE- very perspective II
(Int.Ch Bad & Mad Serbian Sensation in Raul x Ch. Bacardi Black by Mediolanum)

Class Junior, males
Hebros Pearl Aristocratic Ante - excellent I, Best Junior
(Int.Ch. Timothy Brown by Mediolanum x Int.Ch. Lamia vom Gramzower Kloster)

Class Champions, males
Bad & Mad Serbian Sensation in Raul - excellent I, BOB, BOG
(Int Ch SPOTNIK'S SPECIAL SELECTION x Ch T-CART MADE BY LOVE)

 Wink
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #762 : sreda, 13.09.2006 : 11:42:14 »

V nedeljo je bila razstava CAC Koroške in v ALBUMU je nekaj slik dalmatincev, ki so se tam razstavljali... Čestitke vsem štirim za CAC-e in Rockyju za BOB.

Sicer pa sem lahko spet Very malo prečohala, pa Aika končno videla. Res krasen kuža.
Lep dan
Logiran
Face
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #763 : četrtek, 14.09.2006 : 07:24:42 »

Since yesterday in Bulgaria we have a BARE Test machine that will be functional in the close future. Grin Grin Grin Grin
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #764 : petek, 15.09.2006 : 11:31:59 »

jasminebianca sploh vedla nisem, da si slikala Shocked .. drugace pa fajn da smo se malo videli, skoda edino, da naših pikic nismo mogli spustit Smiley

face you have a dalmatian too? Smiley.. do you have maybe some photos from the show in Sofia?
Logiran
Strani: 1 ... 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 ... 59   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Dalmatinci - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines