mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:42:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Dalmatinci - čvek
Strani: 1 ... 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 ... 59   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dalmatinci - čvek  (Prebrano 141853 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Multipla
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 165


« Odgovor #765 : sobota, 16.09.2006 : 21:50:22 »

JasmineBianca

Hvala lepa za čestitke ,in seveda za pomoč na razstavi. Seveda si naredila tudi lepe slikice ,ker jih mi nismo uspeli ,zaradi naših živčnih napadov pred razstavljanjem.( trema ) Leyla je bila prvikrat v ringu in se je res lepo odrezala s CACom  Cheesy Cheesy.

Sva se pa danes ravno vrnila z njene druge razstave in je dosegla še lepše rezultate 2 x CAC in 1 x CACIB in ker so bili gostitelji v Gradiški zares radodarni so ji podelili še naziv CHAMPION BiH  Cheesy Cheesy Cheesy.
Prav tako pa se je te razstave udeležil njen bratec ,ki pa je že prekaljen razstavljalec MULTIPLA LIKE A PRAYER - AIKO. In tudi njemu je seveda  Cheesy Cheesy Cheesy uspelo postati CHAMPION BiH  Cheesy Cheesy Cheesy.

http://img.photobucket.com/albums/v474/Multipla/leila.jpg
Ch.MULTIPLA LAYLA LOST IN LOVE
Foto-JasmineBianca


Ch,MULTIPLA LIKE A PRAYER
Foto-JasmineBianca
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #766 : ponedeljek, 25.09.2006 : 10:11:33 »

No, baje je na CACIB Maribor Jasminina Very odnesla naslov BOB - čestitke!  Cheesy 
Upam, da imaš kakšno sliko in jo boš prilepila gor.
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #767 : petek, 29.09.2006 : 20:04:13 »

jasminebianca ja, Veryka je bila spet pridna, je dobila CAC,CACIB in BOB Tongue
hvala za cestitke.
tukaj pa ena slikica, ko se poteguje za CACIB:


lp,
jasmina
Logiran
Multipla
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 165


« Odgovor #768 : četrtek, 12.10.2006 : 17:52:44 »

 Smiley Smiley Lep pozdrav - pikasti seveda ,

pri nas je  pripravljalna sezona za razstave v polnem teku ,poleti ko je vroče se samo sprehajamo ,ko pa se malo shladi pa resno "pljunemo v roke" , hehehe Smiley

Pri tem našem norenju pa se nam je  pordružila tudi Bianca in pa nova članica naše psarne Spotnik's Baby Boom.
Prilagam tudi nekaj fotografij ,katere je posnela JasminaBianca danes:

http://img.photobucket.com/albums/v474/Multipla/Baby1.jpg

Spotnik's Baby Boom

http://img.photobucket.com/albums/v474/Multipla/IGRA.jpg

Osvežitev pride vedno prav ,čeprav ni nobene vročine več.

http://img.photobucket.com/albums/v474/Multipla/IGRA1.jpg

No kdo se je še podpisal tukaj Huh?

http://img.photobucket.com/albums/v474/Multipla/LEJLA11-1.jpg

MULTIPLA Leyla Lost in Love

http://img.photobucket.com/albums/v474/Multipla/Baby.jpg

Spotnik's Baby Boom
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #769 : petek, 13.10.2006 : 10:45:17 »

No, da še jaz malo poročam.
Je moja Bianca končno dobila pravo pasjo družbo.  Cheesy Je ona po načelu - glavno, da se nori, drugače pa tako dolgo teži, da pripravi drugega do divjanja. Je bila Goldy nekaj časa na udaru. Baby pa je en tak živc kot moja pesjanka, skoz v pogonu, tako da je zdaj ona večinoma prava družba.  Drugače pa se je Goldy strašno skulirala, nič več ne dela reda oz. mora imeti res poln kufer, predvsem Biance in Baby, da se odloči, da je treba popizdit in pokazat kdo je šef.  Grin Leyla pa glavno, da lahko mal vohlja okol in ji je dovolj, edino če se je treba vlečt za kakšno stvar, je pa takoj zraven...
V glavnem, fajn se imajo ti pesjančki, strašno uživajo, pa moji Bianci nikoli ni dovolj, bi verjetno to ponavljala večkrat na dan  Wink

Lep dan
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #770 : ponedeljek, 16.10.2006 : 19:38:24 »

ii full dobro, skoda da niseem iz vasih krajev, bi se takoj pridruzla Cheesy Smiley
kake face so, pa tak iz slik se sploh ne vidi kdo je kdo, same pike Grin Grin kje pa je bil rocky, da bi imel 4 babe na kupu Grin

multipla cestitke za novo clanico. kako to , da je prisla k vam, pa da je ni obdrzal prejsnji lastnik? Huh
sem malo brskala po internetu, pa vidim da je iz ceske Smiley
Logiran
Multipla
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 165


« Odgovor #771 : ponedeljek, 16.10.2006 : 19:56:56 »

jasminaj  Wink

res škoda ,da nisi bližje nas ,ker te bi pa res blo hudo - 5 babnic na kupu ( sigurno bi meli dež skoz - hehehe  Grin Grin Grin )
Rocky je že resen "fant" in ne more za vsako "kiklo" letat.Tako ,da ima on čisto svoj plan treningov ,ki jih seveda   vsak dan opravi.
Hvala lepa za čestitke za našo novo članico pikaste bande Baby !!! Res je ,da je živela prej v Prahi v psarni Raul ,oni so jo tudi pripeljali  iz Osla - Norveška ,kot prvo izbrano iz legla in  njena mama je letos postala tudi Europa Winner 2006 v Helsinkih.Verjemi mi ,da  so tekle solze Cry Cry ,ko so se poslavljali od nje  ,ampak taka je pač njihova vzrejna odločitev - prešli bodo na čiste angleške linije.Seveda je bilo veliko ponudnikov iz raznih koncev sveta ( tudi Avstralija ) ,ki so bili pripravljeni za Baby odšteti veliko večji znesek ,kot sem ga na koncu plačal jaz. Ampak tako so si le pustili še malo "odprta vrata" in bodo lahko Baby še kdaj videli in požulili . Prvo srečanje bo sedaj v kratkem na svetovni razstavi 2006 na Polskem.  Cheesy Cheesy
Če ima kdo čas in željo se nama lahko pridruži na tej poti v Poznan !?!?
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #772 : sreda, 25.10.2006 : 20:13:27 »

Je mogoce kdo zainteresiran za posvojitev lepe, prijazne in socializirane 5 letne dalmatinke? Spet gre za eno od tistih zgodb, kjer se psa neprimernega za vzrejo vrze na cesto.  Angry Psicka se oddaja na enem od hrvaskih forumov:

http://www.ljubimci-forum.com/index.php?topic=36855.0
Logiran

pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #773 : nedelja, 12.11.2006 : 11:42:09 »

V Poznanu je BOB odsel psicki Elegant Envoy Bell-A-Mir's Wink
Logiran
Multipla
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 165


« Odgovor #774 : nedelja, 12.11.2006 : 20:27:06 »

 Smiley Smiley Smiley

Pia hvala za slikico in poročilo ,sicer pa sem si tekmovanje ogledal v živo in Envoy je res krasen razstavni primerek ,seveda smo se veselili tudi ostalih rezultatov. Pri mladih samičkah seveda kjer je postala JWW Verona  Wink Smiley,in bila tudi BestJunior razstave-pred samčkom. Veronine slikice sem že objavljal prej zato ker je hčerka mojega Rocky-ja. Zelo lepo je bil sprejet tudi novi ( in stari ) Veteran WW 2006 Eddy lastnice Gabriele Thoma ,ki pa je kasneje v BISu pobral še Veteran Grupo  Smiley Smiley Smiley Čestitke !!!
http://img.photobucket.com/albums/v474/Multipla/Snimak004.jpg
VERAONA Dream Dalmatiner

Ostali rezultati:
JWW      P (M)   13780   CARPE DIEM Lacrima Christi, . Radic, Tomic, Chorwacja
JWW      S (F)   13861   VERAONA Dream Dalmatiner, Nenad Devic, Serbia
WW   BOB   P (M)   13808   ELEGANT ENVOY Bell-A-Mir's, . Ivarsson S,Jacobsen S, Höie H., Szwecja
WW      S (F)   13896   DOYMARIE DELPINTA Laguna Dios, Elena Kucharchik, Białoruś
BVet      P (M)   13838   EDDIE T-Cart, Gabriele Thoma, Austria
BVet      S (F)   13917   BELLA von der Pikardie, B.J. Oberüber, Niemcy

http://img.photobucket.com/albums/v474/Multipla/Snimak037.jpg
DOYMARIE DELPINTA Laguna Dios
Logiran
Multipla
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 165


« Odgovor #775 : sobota, 18.11.2006 : 18:41:00 »

http://img.photobucket.com/albums/v474/Multipla/Snimak042.jpg

DOYMARIE DELPINTA Laguna Dios

http://img.photobucket.com/albums/v474/Multipla/Snimak051.jpg

EDDIE T-Cart

Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #776 : ponedeljek, 20.11.2006 : 21:38:45 »

Ej, pia! Zdaj pa ne vem ali si dala napacno sliko ali pa si se zmotila pri komentarju:

Citat
V Poznanu je BOB odsel psicki Elegant Envoy Bell-A-Mir's

Tale Envoy ima nekaj med nogami. Wink lp
Logiran

JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #777 : torek, 28.11.2006 : 14:01:54 »

No, ker se Jasmina ni se nic pohvalila, naj povem, da je njena Very blestela v soboto na CACIB razstavi v Zagrebu, kjer je odnesla BOB in menda BOG2 - cestitke!  Wink Ce kaj ni pravilno, bo ze Jasmina popravila.
Kasneje isti dan pa je na klubski rasztavi, ki jo organizira hrvaski klub Atila Dubac, postala klubska prvakinja - se enkrat cestitke!!!  Cheesy
Bi prilepla kaksno fotko, pa mi je fotoaparat nekaj nagajal in so vse katastrofalne.  Undecided
Zdaj se morate pa res enkrat pripeljat v nase kraje, da malo pesjanko malo premeckam.

Aha, se to. Se en krasen pesjan in sicer Multipla Like A Prayer - Aik, je dopoldan dobil rCACIB in kasneje na specialki rCAC - cestitke njegovi lastnici Barbari.  Cheesy

Upam, da so rezultati pravilno napisani.
Lep dan vsem!
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #778 : torek, 28.11.2006 : 14:23:56 »

jasminebianca hehe, se mi prehitela, sem ravno mislila napisat Grin
ja cestitke Veryki in njenima solastnikoma (grega&polona), ki sta jo lepo predstavila in skrbela za njo, jaz sem namrec bila ta vikend cisto na drugem koncu evrope Tongue
prav tako je bila veryka v soboto tudi druga med avtohtonimi pasmami, v nedeljo pa je dobila CAC in r.CACIB.

Cestitke tudi Aiku Kiss

jasminebianca tebe pa bom najela da mi objavljas rezultate, ker me vedno prehitis Wink Grin .. drugace pa, pridem na obisk, cim najdem en prost dan Smiley
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #779 : torek, 28.11.2006 : 15:10:35 »

Hojla!

No, me je Jasmina ze prehitela z dopolnitvijo rezultatov... Tongue Za popestritev ena Very-kina sobotna slikica ob podelitvi BOB...


Panthera Unica Very Lovely s sodnico Zeljko Halper - BOB na CACIB Zagreb 2006

O Zagrebu... Se en blestec rezultat v Sloveniji vzrejenega dalmatincka Panthera Unica Zenith (zapomnite si to ime, ker sem prepricana, da se bo v prihodnosti se velikokrat pojavljalo na 1.mestih! Grin), oz Choco je oba dneva v najmlajsih dobil oceno zelo perspektivno, v BIS ringu pa prvi dan 3. mesto, drugi dan pa 2.! Cheesy BTW, Choco je Very-kin polbrat. Wink


Choco in njegovo prekrasno gibanje...


Choco v nedeljskem BIS najmlajsih

Ce koga se morda zanima, kdo je tokrat sodil dalmatince...
sobotni CACIB - ga. Zeljka Halper, HR (psarna "**")
klubska razstava - ga. Jelka Simcic, SLO
nedeljski CACIB - ga. Dorota Witkowska, PL
Logiran
Strani: 1 ... 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 ... 59   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Dalmatinci - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines