mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 07:20:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Dalmatinci - čvek
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 ... 59   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dalmatinci - čvek  (Prebrano 142328 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #600 : ponedeljek, 15.08.2005 : 19:31:52 »

hehe...kaj zdaj ima modro oko ali ne?
če je modro vzrejnega dovoljenja ne bo dobila, če ni modro ga bo.
15000 sit približno stane da imaš papirje in psico lahko pariš-vzrejno dovoljenje, za vzrejno dovoljenje pa rabiš še oceno zunanjosti ki se jo tudi naredi na pregledu.
naš klub se je šele začel ustanavljat, bodo pa vsi podatki tukaj gor napisani.sigurno pa ne bo prav kmalu...(da bi se dalo že vzrejne preglede delat)

Mi bomo tudi dali kot obvezno slušni test in slikanje kolkov...tako da če že imaš namen parit te vsi lepo prosimo da v dobro dalmatincev to narediš že zdaj-sigurno bo obvestilo tukaj, bo pa to nekje v sredini septembra.

tole z rodovnikom mi je dalo mislit... Huh
pomojem ali si se ti kaj zmotil ali pa sem jaz narobe rezumela ni nič povezano Huh
Retma paparazzi(je oče od tvoje psice?)njegov oče je retma bluegrass, mama pa retma media madness
mama je maud ze severni zahrady? njen oče je arsi rododendron in mama blanche paragon.

kaj so potem perditas inside information in konavlje stella d'oro?
še enkrat... Smiley
Logiran
rodgon
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #601 : ponedeljek, 15.08.2005 : 21:01:26 »

Glede rodovnika ne vem kje se čita. Bo ščerka jutri domu pršla pa bom pregledal kaj? Pa gospoda Matoša bom vprašal? No za oči lohk rečem tud da niso plave. No to sploh niso, so sam bolj modre- svetle! Pr luči sploh ne, na suncu pr nebu pa malo. A se dobijo kake kapljice, da to malo popravjo?
Pravte da vi dovoleja ne bote dali kmalo? Sem čitao da eni parijo bez papirjev. Kolik je pol pes ceneje, kolk se zgubi pr enmu pa da vidimo če se splača. Sem slišu da se papirji dajo tud drgač dobit pa ne vem.
Pa hvala najlepša za odgovore
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #602 : ponedeljek, 15.08.2005 : 21:12:15 »

a je pes od matoše?
Za oči ti jaz res ne morem povedat ali so modre ali ne Grin, naj ti kdo drug pove ki je psico videl, če sam ne moreš ocenit kaj je modro in kaj ni.
kapljic ni Grin
Če hočeš imet vzrejno dovoljenje; mislim da bo jeseni vzrejni pregled(ponavadi je na vrhniki?) pošlješ na naslov vzrejne komisije za dalmatince, hrvaške ovčarje in šarplanince pisno prijavo na vzrejni pregled in se z psico vred zapelješ tja(da ne boš vprašal če je psa treba imet zraven Wink )

vzreja se ti v nobenem primeru ne izplača če pariš po pravilih in se trudiš( testi, razstave, dobre linije...)če pa štepaš nerodovniške(ali rodovniške-tudi take poznamo) pa si v nekem zaslužku vendar to ne odtehta tega kakšno sranje se naredi za pasmo.
Če imaš namen ugotavljat če se izplača ti predlagam da se na veliko izogneš paritvi Wink

aja, kako pa se še dajo dobit papirji? Wink
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #603 : ponedeljek, 15.08.2005 : 21:14:27 »

oki marsikaj bi zdaj povedla pa bom raje  Lips Sealed
rodgon tvoja psicka je od matose?
 .. ce ja, mu naj prosim nekdo poslje vse teme o njem, naj si jih prebere Lips Sealed
Logiran
Focoso
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 767


« Odgovor #604 : ponedeljek, 15.08.2005 : 21:20:29 »

Kapljice ne pomagajo, lahko pa daš rjave kontaktne leče Cheesy ( hihi, šala mala ). Se oproščam rodgon, samo jaz te skoraj nič ne razumem, lahko pišeš bolj slovensko?
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #605 : ponedeljek, 15.08.2005 : 21:35:52 »

Grin Grin Grin
Kako ze pravijo? Cas "kislih kumar'c"? Cool

Vi pa tudi nasedete vsakemu, ki ima v tem gnilem vremenu 5 min casa, da vas jezi... Wink Tongue
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #606 : ponedeljek, 15.08.2005 : 21:44:01 »

Pa se to rodgon,
ko se ze trudis s hrvascino... se bo treba ucenja jezika, da se bos bolje "zakamufliral" Cool Ti raje "slovenski" govori, da te razume cel svet... Grin Grin Grin
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #607 : ponedeljek, 15.08.2005 : 21:47:11 »

Rozifoxu/rodgonu je dostop onemogocen, zato ne pricakujte kaksnih pojasnil.
Logiran

Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #608 : ponedeljek, 15.08.2005 : 21:59:04 »

Rozifoxu/rodgonu je dostop onemogocen, zato ne pricakujte kaksnih pojasnil.
Le kdo bi si pricakoval, da bi si tako ugleden gospod privoscil takih otrocarij? Huh Ja no, tudi "starejse" ugledneze vcasih zanese... Wink Grin Nobody is perfect! Wink
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #609 : ponedeljek, 15.08.2005 : 22:00:27 »

hehe...rozifox, gregorja na žalost ni, če si pričakoval njegove odgovore.
pa hvala za tvoje mnenje da smo v našem bodočem klubu fer Grin
Logiran
Sally
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 846


« Odgovor #610 : ponedeljek, 15.08.2005 : 22:07:52 »

hehe...rozifox, gregorja na žalost ni, če si pričakoval njegove odgovore.
pa hvala za tvoje mnenje da smo v našem bodočem klubu fer Grin
A ni obljubljal klubu sponzorstva? Huh Na zalost so tudi taki, ko so jih sama usta... Grin Grin Grin Lips Sealed
Logiran
pantheraunica
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 158


« Odgovor #611 : ponedeljek, 15.08.2005 : 22:28:32 »

evo sem nazaj!!
no zdaj vidite kako je ko se zacne prvo poleno pod noge kotalit, lahko si pa probate predstavljat kako je ce se jih kotali cel bataljon!!
pa da se ne bo spet samo po meni bumbalo kao jaz sem najslabsi, najgrozen in preimpotenten. mater mu pa sem mislil da ne bom rabil nobenmu gobca razbit....
rozifox kok je ze tvoja ponudba za avtorske pravice??? kok das?? kaj je? necujem te!! nic vec ne mores bleknit,a?? e, moj ulagacu, take smo mi vedno na tla zbrcal pa se po njih pol polual... Cheesy Cheesy
vsi naslednji ki si nas boste upali se dotaknit vedite da vas eno oko vedno gleda in da ne boste mirno spali!!!
aja, jana kaj se samo pr dalmatincih in dogosih ne sme gredih besed uporabljat?? kako pa to da jih pr bokserjih lahko??
mejte se
grega
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #612 : ponedeljek, 15.08.2005 : 23:02:50 »

Daj, Grega, malo umiri konje. Primerjava med tvojim pisanjem in pisanjem koga drugega na forumu ni vmesna, se ti ne zdi? Tudi toleriran si veliko bolj kot kdo drug, zato si se spravil na napacnega.
Vcasih smo se o tvojem pisanju pogovarjali pri piru in z nasveti si se strinjal. Nekaj casa ti je slo precej dobro od rok. Lahko pa verjames, da imam kar veliko bolj pametnega dela, kot cekiranje vsega, kar napises ali kar napise kdo drug. Osebno mi je vseeno, kaj pisete. Za napisanim stojis popolnoma sam. Ko bodo zacele prihajati pritozbe (ja, uradne, ce hoces), bo letelo dol vse. Ce hoces svoje ideje in informacije obdrzat v javnosti, potem se pac posluzi svojih piarovcev in napisite berljive izdelke. Ce ti je vseeno, potem pac pisi po svoje. Odlocitev ni moja, temvec tvoja.
Vidim, da imas veliko vec casa, kot daje prvi vtis - ocitno si pred mano na tekocem z vsemi sranji na forumu. Povrhu vsega imas cas se tehtati, kdo bolj grdo pise in kdo bi poleg tebe se moral biti opozorjen. Upam, da se nisi spustil v forumaske vode z druge strani - administratorske. Vsaj toliko takta s tvoje strani sem pricakovala, kolikor ga jaz nudim tebi.
Logiran

pantheraunica
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 158


« Odgovor #613 : torek, 16.08.2005 : 09:23:22 »

oj jana!
saj vsi vemo da ce bi jaz kaj podobnega naredu kot je ta rozifox bi se dolgo pisalo o tem n bi me vecina hotla lincat; ker sem pac jaz... njega pa se je mirno skenslalo in je...
hvala za status ki ga uzivam, bom v bodoce bolj pazil kako in kaj pisem toda poznas me dovolj da ves da me taka in podobna podj... ful razpi...
lepo bi bilo da bi mel toliko casa da bi videl vsa sranja ker bi nonstop spremljal vse teme. nazalost za sranja zvem ker me vsakic nekdo poklice da se je nekaj novga napisalo kar bi si lahko malo pogledal. jaz grem in malo preberem tako da ne zgubim veliko casa. prime pa me da bi se javil, sam ve da bodo pol problemi. saj ves da bom vedno tak kot sem in da me ne morjo ne kazni, ne sankcije, ne nic druzga spremenit. malo ja mankalo da bi se pr bokserjih javil, toda nasreco me je obiskal dobri angel in me preprical da grem na cik in da se malo pomirim. vseraj pa ko sem to glede rozifoxa pisal sem se z angelom skregal in sem napisal kar sem napisal. cudi pa me kaj je tipa ki ga skor noben od nasih ne pozna privleklo da gre nas podj... mogoce pa mu gre kdo v nos ki se v nasi temi javlja??? Wink
no se take in drugacne probleme bomo mogli dat skoz, preden se bo vse umirilo. podobne zadeve smo ze pred leti dali skoz toda niso nas unicili, so nas le za nekaj casa ustavili... zdaj grem z polno paro naprej!
jana uzivaj in sorry ker smo zmotili tvoj mir... obljubim da bom v bodoce priden!
hvala
grega
Logiran
pantheraunica
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 158


« Odgovor #614 : torek, 16.08.2005 : 09:36:47 »

se ena info; imel bom cez kak teden enga mladicka pri sebi za prodat. oce je flayko mama pa ena psica iz hrvaske. ta mladicek bo placilo paritve tako da prosim vse ki veste da kdo isce dalmatinca mu lahko poveste da ga imam jaz.. ne vem se kaksne barve bo in pa spol se tudi nisem dolocil ker pac imam pravico prvi izbirat. na volj so vse mozne varjante;rjavi in crni, psi in psicke.. v kratkem dobim slikce. so pa ti mladicki pravi dalmatinci ker so skoteni v srcu dalmacije;blizina splita!
cez manj kot dva meseca pa bo upam moja taja(thinking about panthera unica) skotila leglo lepih mladickov. za lejlo pa sem se odlocil da je ne bom paril to gonitev, ker nimam casa it zdaj nekaj na svedsko ali holandijo, ker tukaj naokoli(2000 km) ne najdem primernega samca, ki mora biti crn ker je ze lejla in njen oce kombinacija dveh rjavih.
obstaja pa tudi moznost da bom v kratkem uvozil eno super psico za vzrejo in razstave nekje od dalec tako da bom jo verjetno dal v solastnistvo.. vsi zainteresirani se mi lahko ze zdaj javite da vidim kako dihate...
gregor nemanic
Logiran
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 ... 59   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Dalmatinci - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines