mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 13:36:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Dalmatinci - čvek
Strani: 1 ... 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 ... 59   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dalmatinci - čvek  (Prebrano 142594 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
pantheraunica
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 158


« Odgovor #675 : torek, 15.11.2005 : 12:21:48 »

no ce se tukaj nic ne dogaja se pa zato drugje!
prepricajte se; http://www.mojpes.com/forumbb/viewtopic.php?t=8352&start=15  in  http://www.mojpes.com/forumbb/viewtopic.php?t=1565&start=300
uzivajte
grega
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #676 : torek, 15.11.2005 : 14:24:32 »

saj je PU ze vse povedal Roll Eyes
evo, ena slikica:

zdaj pa mi povejte, se ne bi vi tudi zaljubili v ta pogled? Huh
no, ko sem videla malo, se mi je takoj prikupila, tako, da gregorju ni preostalo drugega, kot da mi pusti, da jo odpeljem zraven Grin Grin Grin .. cetudi drugega psa nisem nameravala vzeti se nekaj let, se mali nisem mogla upreti, ker je karakterno res taki cuker Cool
no, in zdaj imamo doma dve piki..  Cheesy.. enega lepsega od drugega Grin  enega bolj norega od drugega  Grin  enega bolj scartlanega kot drugega Grin malo heca  Wink to, da sta najlepsa, pa ni hec Wink Cheesy
ok, zdaj pa da napisem kaj pametnega Wink .. mala je res pravi cuker, pa z johynjem sta se lepo ujela..
zdajje ze slab mesec pri nas, pa je ze cisto domaca.. pa se malo manjka , pa si bo johynja cisto podredila( saj vete kaksne smo zenske Tongue)
johny se je kar fejst zresnil, ko je prisla k nam, s tem mislim, da sem opazla, da celo nekaj uboga  Shocked
Very pa tudi lepo napreduje, na zacetku ji je bilo vse okoli bolj zanimivo kot jaz, zdaj pa se celo ze privaja in opazuje na sprehodih kje se potikam Cool .. pa vcasih ne morem verjet , da na odpoklic prej pride kot johny  Shocked  .. drugace pa je hudicek, pobere vse kar najde Angry .. takrat pa nic ne pomaga, saj vete kak se znajo pikice umikat, da jih ne mores dobiti Angry .. sem ze pozabla, kak je to, da vse "pozre" kaj najde, ker johny tega ze kar nekaj casa ne dela..  Cheesy no, pa saj jo bomo odvadli Cheesy
joj, saj bi lahko zdaj celi roman napisala, da povem vse dogodivscine, ki jih pocenjata..
bom raje slikico prilepla:

pa se eno:

dovolj imate  Tongue
ce se koga kaj zanima, naj vprasa, vec slikic pa je v mojem albumu: http://jasmina.moj-album.com/album/1422525/
Pantheraunica na obisk zdaj, ko imas male doma, pa ne upam prit, da ne bom se katerega vzela Grin Grin Grin Grin Grin Grin
ne, ne ni sans, ce bi imela tri roke pa dva fanta, pa mogoce Cheesy

lp,
jasmina
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #677 : torek, 15.11.2005 : 14:42:30 »

uuuuuuuuuuuuu, Jasmina, a to pomeni, da jo bosta obdržala Wink Smiley Smiley Juhu!!!

Ja, Very je res faca. Boječa Shocked Pha, tega izraza Very ne pozna Cheesy OK, do Bine je imela najprej rešpekt (kdo ga pa nima Roll Eyes), ampak ko je videla, da je ne bo požrla, jo je lepo povohala in bilo je vse OK. Prav zanimivo je bilo videti, kako so vsi trije skupaj jedli Grin

Tako da, Jasmina, želim ti, da bi še neprej uživala z Very ter seveda Jonnyjem Wink Pa hitro povej, kdaj bomo Very videli na kakšni razstavi Wink Jap, v Vrtojbo jaz pridem. In slikice dobis po mailu!
Logiran
cookie
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 155


« Odgovor #678 : torek, 15.11.2005 : 15:13:39 »

Jasmina, kaj se prideta z Very pokazat v Vrtojbo? Namreč, tamala je rasla od rojstva pa do 9 tednov pri nas, ker imamo od Gregorja njeno mamo. Samo mi smo jo klicali Bubika (najbolj je pa itak razumela na kuži kuži:). Je pa bila lušna mladička, tak nežen karakter... tadruga sestrica je bila bolj hudiček...
Če boste v Vrtojbi, vas pridemo pogledat.
Logiran
pantheraunica
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 158


« Odgovor #679 : sreda, 16.11.2005 : 00:25:34 »

ojla!
lepo da ste se spet zacelijavljat...
jasmina mislim da to da very dojema hitreje od johnya je povezano z vzrediteljem; dejstvo je da sem jaz bolj brihten in sposoben kot tomaz zato tudi very bolj dojema kot johny in obratno johny je malo bolj glup(ups upam da me ne bo naslednjic narencal) ker mu je vzreditelj tomaz ki je tudi malo...
oj mateja! ja very je to ime dobila pri prejsnjih lastnikih ki jo nazalost niso mogli vec met ker je hcerka dobila hudo allergijo na pasjo dlako...
ne vem kako je tadruga ker se una nic ne javi... samo prde po hrano in gre.
samcki so tud fullepi pa pridni zelo Wink
jasmina te tanove ki jihmam zdaj domas pamors prit pogledat saj so tanki. pujse, pa dve sta ful,ful dobri! bodoci upi PU dalmatincev!
mejte se!
grega
Logiran
pantheraunica
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 158


« Odgovor #680 : sreda, 16.11.2005 : 00:26:55 »

aja, very jeprijavljena v vrtojbo tako da jo bos lahko vidla mateja, pa spikya tud...
se vidmo dol
g
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #681 : sreda, 16.11.2005 : 10:59:59 »

bina jap se vidimo v vrtojbi Cheesy
cookie pridite pogledat ja, da vas very polupcka Wink
 Grin Grin PU ne ne.. johny je bolj zainteresiran za ucenje kot very, samo bolj svojeglav  Cheesy
very ze nekako gre odpoklic pa to, ko ve , da bo takoj spet lahko laufala dalje.. ce se pa spravim kaj bolj tak ucit, pa hitro izgubi zanimanje ter se navelica, pa lahko imam v roki hrano, igraco,... johny pa da imam kaj v roki, bi se tudi na glavo postavil Grin Grin Grin
sicer se very full hitro uci in je dojemljiva, samo nima "zicledra" Cheesy Grin Grin 
drugace karakterno, pa sta si fuuul razlicna ja.. kdo je kriv za to, ne vem,, definitivno karakter prednikov, kot tudi - tako kot pravis- vzgoja.. cetudi pri johynju vem, da sem sama dosti z****** , ter ga mogoce malo prevec razvadla Roll Eyes... je pa res ja, da sta prva dva meseca full pomembna, tako , da sem ga mogla sama z vsem spoznat, in se danes, se navaja na dolocene stvari.. recimo otroci, very je nora na njih, johny pa se jim raje umakne Roll Eyes
tak da karakterno je johny dosti bolj trmast (razen ce mas v roki klobaso Grin Grin Grin), very pa full bolj prilagodljiva ali kako se naj izrazim Smiley vglavnem johny pac pokaze , ce mu kaj ni prav, very pa te bo v vsakem primeru polupckala.. ce jo pohvalis ze skace pa lupcka, ce jo skregas, ze skace pa lupcka, da bi se odkupla Roll Eyes Grin Grin mala ve, kako je treba , da nisi jezen na njo.. pa ko v stanovanju divjata, pa če pridem v sobo, se very hitro naredi, kot da spi, johny pa se kar nori.. very se zna naredit- prvo ga izziva, ko pa pridem do njiju, pa je "ovcka" Roll Eyes Grin Grin
prav zanimivo je pri nas, odkar je very z nami Smiley

lp,jasmina
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #682 : sreda, 16.11.2005 : 22:13:22 »

No Bina sva bile vztrajne da Jasmina rabi še eno pikico doma.
Mi pa še vedno vztrajno iščemo srajčko (ala pikice) za hndlerja Simona - žal BIH tržnica tega ni imela - zdaj ko pa imate dve piki pa res mormo nekje to najt!

Very je pa res prava carta - saj Jony tud ...... oba sta ta prava pikeca.
Lubčka obema  Kiss
Logiran
pantheraunica
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 158


« Odgovor #683 : četrtek, 17.11.2005 : 00:26:16 »

Novi bodoci sampionki... Wink
Logiran
pantheraunica
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 158


« Odgovor #684 : četrtek, 17.11.2005 : 09:30:28 »

jutro!
preostale slikce pa lahko vidite na http://www.pantheraunica.net/puppies.htm
pa tud rodovnik najnovejse paritve je tam gor-sami naj psi iz skandinavije in anglije...
mejte se
grega
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #685 : petek, 18.11.2005 : 14:13:51 »

 Grin nely samo si predstavljas, hendlerja v pikcasti srajci Grin .. ce ze ne bi nic dobil- opazli bi ga pa sigurno vsi Cheesy Grin Grin
ja ja hvala za lupcke pravita oba.. very ji ga posilja nazaj, johny pa ne upa, ker se boji, da ga bo "nadrla" Cheesy Grin Grin

pantheraunica  so lepe male, tak so vse male pike lepe Cheesy .. samo ti povem, da tudi ko bojo zrastle, ne bojo lepse od very Wink Grin Grin



Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #686 : sobota, 19.11.2005 : 17:17:13 »

Very je res en srcek, tudi jaz bi se tezko uprla tisti fotki, Jasmina! No, upam da se bomo jutri videli, da bom pocohala oba Johnyja in Very - in bova celo kako rekli, Jasmina  Wink

Vsake toliko grem v Jasminin album in na stran od PU pokukat dalmatincke in skoraj pozabim na mojo obljubo, da bom imela doma samo se same "baterijske".  Grin Sicer nisem se nic v to temo napisala, tudi mi imamo dalmatinca, ki pa je ze v zelo castitljivih letih - marca bo dopolnil 14 let.

Ta mali sta krasni, leva je moja favoritka  Wink

Veliko srece vsem jutri!



Tinkara
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #687 : sobota, 19.11.2005 : 19:35:45 »

Hej jasmina saj nisem več ziher na koga se dere na pikeca al tebe.
Zadnjič ko je bil z tvojo mami sta se prav prijetno ovohavala - pa prosim moja niti pisknila ni! Smiley

Drugače pa hendler v pikčasti strajčki - ZAKAJ PA NE - seveda si ga predstavljam....
Ne vem zakaj Grega še ni kaj takšnega umislil - sam pol ne vem kdo dobi CAC, CACIB in tako dalje - hendler al pes  Grin
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #688 : sobota, 19.11.2005 : 21:26:35 »

Drugače pa hendler v pikčasti strajčki - ZAKAJ PA NE - seveda si ga predstavljam....
Ne vem zakaj Grega še ni kaj takšnega umislil - sam pol ne vem kdo dobi CAC, CACIB in tako dalje - hendler al pes Grin
Glede na to, da je bila frizura ze v tem stilu(--->pike), je res samo se vprasanje casa, kdaj bo se srajca taka Wink Cheesy Grin

Jasmina, pridem jutri pogledat Very Wink
Logiran
hipo
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 342


« Odgovor #689 : nedelja, 20.11.2005 : 04:20:09 »

vsem želim veliko sreče jutri(danes) na razstavi, pa da nam prinesete čim več lepih rezultatov... Wink
pa prosim za kakšno poročilo glede pik ker mene na žalost ne bo(je bil danes predolg šiht Grin )

PU, leva psička je tudi meni ful dobra...kar tako naprej; čimveč lepih in kvalitetnih dalmatincev Smiley

LP
Logiran
Strani: 1 ... 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 ... 59   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Dalmatinci - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines