mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 13:42:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Dalmatinci - čvek
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 59   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dalmatinci - čvek  (Prebrano 142596 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
oxy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #705 : sobota, 14.01.2006 : 23:28:10 »

Zdravo! skogkatt tudi jaz sem na bolhi opazila, da prodajajo dalmatinca.nevem kdo ga bo kupil, ker je star 2 leti. ljudje če že kupujejo psa kupijo majhnega. saj so meni tudi rekli( od kore bivši lastniki) če jim lahko dam za stroške ( cepljenja,...) da bi si hčerka kasneje lahko kupila pekineza....saj to ni res!!!! drugače se je pa kora že kar navadila in prov lepo uživamo....pa zredila se je( preveč rada je- ni dobila kaj preveč zajesti,...) skogkatt imaš ti samčka a ne? dolgo me ni bilo na forumu in nič ne vem.....lp
Logiran
oxy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #706 : nedelja, 15.01.2006 : 22:18:50 »

Zdravo Kaja! je kaj novega od dalmatinke, ki je v zonzaniju?
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #707 : ponedeljek, 16.01.2006 : 13:16:33 »

Zdravo!

Špela, vesela sem, da je s Koro zdaj vse v redu. Sem že prej malo spremljala zgodbo in res lepo, da se je tako končalo oz. pri vas verjetno šele začelo!
V Zonzaniju pa je tista dalmatinka že kar nekaj časa, zdi se mi pa,da je nižje na sliki še en pes, ki je podoben dalmatincu, pa zdaj ne vem pod katero številko, ker mi ne odpre strani, da bi pogledala.

Sem bila pa včeraj na razstavi v Lj in zamudila ocenjevanje dalmatincev, ker ringa sploh nisem našla, pravzaprav sem se ustavljala na več drugih mestih, tko da sem videla samo na koncu še izbor za BOB. Sem pa spet lahko prečohala malo Very in pa Johnya (njega malo manj). Obema čestitke za PRM in pa Johnyu za zaključenega mladinca!

Gremo pa z Bianco zdaj na eno norenje, ko tko lepo sonček sije...
Lep dan, Nataša
Logiran
oxy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #708 : ponedeljek, 16.01.2006 : 22:23:21 »

Zdravo! ja nataša je kar veselo pri nas od kar imava s fantom koro! danes sem bila tri ure s prijateljico na sprehodu( ona ima belo boksarko) in so tako norele, da že od sedmih spita kot top.Kora je sedaj pridna tudi nerenči več edino če ji res kaj ne paše......kdaj je še kakšna razstava v ljubljani? ker bi šla malo pogledati. bila sem samo enkrat, ko je prijatelj peljal svojo hrtico in mi je bilo zelo zanimivo.lp
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #709 : torek, 17.01.2006 : 19:59:54 »

oxy glede razstav poglej na spletno stran od kzs, tam imas vse napisane.. naslednja v lj pa je spet (mislim vsaj sram) komaj naslednjo leto Smiley

jasminebianca ja lepo da smo se spet videli Cheesy .. je bilo prav zanimivo na razstavi ja, nisem pricakovala, da bota oba dobla Cheesy .. pa tako lepo ju je bilo potem skupaj videt v bis mladih  Cheesy Smiley ..ja zdaj te je johny ze parkrat videl, mogoce se bo naslednjic celo sam prisel cartat k tebi Huh Smiley

aja oxy si obljubila slikice, ko bo kora ze bolj domaca, zdaj pa omenjas napredek, zatorej pricakujemo kmalu slikice Wink Cheesy
Logiran
oxy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #710 : petek, 20.01.2006 : 06:55:56 »

Zdravo!okej bom pogledala na spletno stran glede razstav! ja slike bom pa danes ali jutri dala v album- no ne jaz, ampak moj fant.....zato pa toliko časa traja vse skup.....koro sem pa že veliko poslikala tako, da so kar zanimive slike........Smiley kdaj boste pa imeli kakšno srečanje?če boste imeli pa če bi lahko bi jaz tudi prišla.....ker nisem bila še nikoli na nobenem srečanju: ) da je toliko dalmatincev na kupu....pri nas v loki ni toliko dalmatincov tako, da malokrat kakšnega srečam.....večinoma je labradorcev, zlatih prinašalcev in nemških ovčarjev.....lp
Logiran
marjetkica
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #711 : petek, 20.01.2006 : 12:44:56 »

jasmina sem videla tvojga moža, ko je čakal v nedeljo za v bis za mlade. čestitke za nagrade! Wink

sicer pa se mi je ta izbor za naj mladega psa zdel prava farsa... le kateri sodnik je sposoben oceniti 100.000.0000 pasem? lahko edino upaš, da se sodniku dopade tvoja pasma. 

v glavnem moji vtisi s sveta razstav... za en k. določeni sodniki ne poznajo niti pravil, kako se podeljujejo priznanja oz. naslovi, kaj šele, kakšen naj bi bil predstavnik pasme. izjava sodnika xy pri grebenarjih svojemu pripravniku:"glej, ta ima najlepši greben, zato bo prva!" mah....

sicer pa sem vidla svojega sanjskega psa... nemškega kratkodlagega ptičarja... se je tako svetil, da me je kar oslepel, ko sem strmela vanj.  Smiley

moji psi so drugače ok. sterilizirane... sedaj imata un krožnik, ker sta si lizali. dalmatinka ima pri 9 mesecih slabih 13 kil. bomo ostali mičkni. 

papa
Logiran
marjetkica
novinec
*
Sporočil: 39


« Odgovor #712 : petek, 20.01.2006 : 12:53:15 »

še to sem hotela rečt...

hočem društvo!

in to zato, da bi vzrejna dovoljenja podeljevali samo psom, ki so res primerni za vzrejo.

lahko bi se priključili goničem, ker sami smo prepočasni, da bi se premaknili.

akcija!!!!
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #713 : petek, 20.01.2006 : 12:54:44 »

dalmatinka ima pri 9 mesecih slabih 13 kil. bomo ostali mičkni.

uboga pužika! moj ima pri 10 mesecih že 26 kil pa se mi zdi da je malo shujšal  Grin
koliko imate pa ostali?
aja, pa zadnjič sem srečala enega dalmatinca samca, ki je bil prav okrogel-debel.
to pa ni bilo več lepo, ne ne  Sad
Logiran

oxy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #714 : petek, 20.01.2006 : 13:25:16 »

Moja oxy bo stara 2 leti pa ima 25 kg, kora jih pa ima sedaj 23 kg- ko sva jo dobila jih je imela 19 kg( mislim da je to za 4 letno psičko premalo)marjetkica saj bo tvoja psička dobila tapravo težo- nič ne skbi.....jaz sem pa v lj srečala dve dalmatinki in sta ble tudi malo preveč debeli- ni lepo zgledalo....lp
Logiran
JasmineBianca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 173


« Odgovor #715 : petek, 20.01.2006 : 14:43:42 »

Evo, smo s sprehoda in Bianca je padla dol od utrujenosti, končno! Smo srečale eno jazbečarko in nista dali mira. Tko kot se znori v igri z drugim psom, je meni nikoli ne uspe zmatrati. Prej jaz ne morem nič več...

Ko smo pa že pri kilaži moram rečt, da je moja tudi drobižkasta, ampak je čist o.k. glede na to, da dosti nori. Pri svojih 16ih mesecih ima okoli 25 kg, vsaj toliko je imela pred kakšnim mesecem, ko smo se tehtali, pa se mi zdi od takrat ista...

Glede kluba se pa meni tudi zdi, da že dolgo ni bilo nič premaknjeno naprej, tko da upam, da se bo zdaj začelo spet kaj dogajati tudi na tem področju. Še vedno sem optimist in računam na to, da bo kmalu uradno ustanovljen!

Lp, Nataša
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #716 : petek, 20.01.2006 : 20:29:53 »

jaaa klub.. se ze dolgo menimo pa nic ne naredimo Angry .. saj bi jaz kaj naredila, pa nimam pojma o nicemer, kaj rabis, kaj moras naredit  Undecided Roll Eyes .. tako da cakam, da kdo , ki ma o tem več pojma malo povede zadevo, pa potem mene "skomandira", kaj naj naredim Cheesy Smiley

ostale debate pa prestavimo v ono drugo temo o izmenjavi izkusenj Wink naj ostane ta za bolj take pomembne stvari, ne pa naše čveke Roll Eyes Wink

drugace pa marjetkica ko si komentirala glede razstav, jap, zalostno, kaj si eni sodniki privoscijo Sad .. saj zato, pa ze skoraj vsi preden prijavimo na razstavo preverimo kdo sodi, ter malo povprasamo o tem sodniku, da vidimo kaj lahko pricakujemo Cheesy .. sicer je zacetnikom tezko, samo ce se udelezujes nekaj casa aktivno razstav, ze priblizno poznas nekaj sodnikov  Smiley
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #717 : petek, 20.01.2006 : 23:09:27 »

najdla sem slikico od nedelje.. sicer nista, ne johny, ne very, niti priblizno lepo stala (na sliki, saj drugace sta Tongue Grin), ju je pa vseeno lepo videt skupaj Smiley
http://www.mojpes.net/galerija/displayimage.php?album=681&pos=9
Logiran
čara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 224


« Odgovor #718 : torek, 31.01.2006 : 15:24:36 »

Živjo!

Mene pa zanima odnos vaših psov do tujcev v hiši in na dvorišču. Mi imamo velike probleme z njegovo agresivnostjo do tujcev in ga iz preventive zapremo v drug prostor, ker laja, renči, greben mu zraste...Nikoli ga nismo navajali na tujce in nekaj let je živel v boksu Sad

Vsi problemi so nastali zaradi naše nevednosti in nakupa na vrat na nos, pri preprodajalcu, brez premisleka. Zdaj vem za naše napake in jih nikoli ne mislim ponovit! Nekaj smo s pasjo šolo odpravli, ampak....nihče ni imel volje, da bi s psom še naprej delal. Mene to veseli, ampak jaz nisem alfa v "krdelu"
Logiran
Multipla
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 165


« Odgovor #719 : sobota, 18.02.2006 : 22:27:45 »

MONDAY, FEBRUARY 13, 2006 , The 130th Westminster Kennel Club Dog Show

DALMATINCI:
http://www.westminsterkennelclub.org/2006/video/breed/index.html

BEST IN SHOW:
http://www.westminsterkennelclub.org/2006/results/bis/index.html


Največja razstava psov v Ameriki.Po obiskanosti se lahko primerja z Angleškim Crufts-om.
Letos si je Best in Show ogledalo 20.000 ljudi in so seveda glasno navijali tudi za dalmatinca ,ki se mu je uspelo uvrstiti v veliki BEST IN SHOW.Čestitke BOOMERju za dosežen veliki uspeh.

Po ogledu videa lahko napišete tudi kakšen komentar.
Moj je da imamo v Evropi bolše dalmatince in da tale Boomer ni nič posebnega sploh pa me moti njegovo gibanje in njegova ušesa !!!
Logiran
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 59   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Dalmatinci - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines