mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:43:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Dalmatinci - čvek
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 59   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dalmatinci - čvek  (Prebrano 141848 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
althea
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 154


« : sobota, 05.01.2002 : 21:08:47 »

Kakšne so kaj pri nas cene rodovniških Dalmatincev?

Zadnjič jih je eden prodajal v oglasih, kontakt je imel samo e-pošto pa ni nobenega odgovora že več kot pol meseca, čista neresnost:)
Logiran
Ponga
gost
« Odgovor #1 : torek, 15.01.2002 : 20:12:19 »

Po mojih podatkih se gibljejo cene od 50.000 SIT Smiley  do celo 190.000 SIT :-/ (npr. oče moje psičke). Če pa potrebujš še kakšne podatke pa kar napiši.  Kiss
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2 : torek, 05.03.2002 : 22:00:09 »

Althea, a si vprašal (po mailu) samo za ceno al še kaj drugega?  :-/
Nekateri vzreditelji ne marajo, da se jih sprašuje o ceni. Kar razumljivo, bi rekla. Hm, ampak "mail kultura" pa le veleva, da napiše kaj nazaj.  Roll Eyes
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3 : torek, 05.03.2002 : 22:21:48 »

V Kinologu oglašujeta:

Psarna "Multipla"
Romana in Tomaž Zajc
Cesta 4. julija 8, Krško
tel. 07 490 36 30, 041 680 668

in

Alen Čepar
Škoflje 27, Vremski Britof
tel. 05 762 53 03, 041 372 916

Poskusi, mogoče bodo bolj komunikativni!  Roll Eyes
Logiran

althea
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 154


« Odgovor #4 : četrtek, 07.03.2002 : 07:52:11 »

Živjo Jana

Mislim, da ni bilo samo vprašanje o ceni, ker je že v samem oglasu bilo navedeno, da bo cena zelo ugodna..
Odgovora še zmeraj ni bilo in ga tudi ne bo.

Hvala za vse informacije, vendar naslednji teden že dobim novo psičko tako da bo zasedaj ena zadosti:).
Logiran
althea
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 154


« Odgovor #5 : petek, 08.03.2002 : 08:09:21 »

Tanja

Ne, dobim Staford Bull Terierko, sicer brez rodovnika, je pa res podobna Dalmatincem:)
Je bele barve, samo ima malo večje fleke, ki so bolj rjave barve:)

Kako lahko dodam sliko?
Logiran
althea
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 154


« Odgovor #6 : sobota, 09.03.2002 : 13:02:58 »

GalNik

Kako pa?,
če imaš samo slikco na računalniku in ne na netu... Huh
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #7 : sobota, 09.03.2002 : 13:09:45 »

Še navodilo kako dat slikco na imgstation:
Greš na http://www.imagestation.com in narediš svoj account (račun, namenoma pišem z angleškimi izrazi, ker je težko prevajat, pa še tam piše v angleščini in je zato lažje). Izbereš neko geslo in ime in tako dobiš svoj prostor na imagestationu. Nato se prijaviš in greš v Inbox in klikneš na more upload methods (imajo cel kup načinov, kako spravit slike z računalnika na imagestation), sama vedno izberem prvo varianto-Select Picture Files. Potem daš samo še prebrskaj in izbereš sliko(-e)(najbolje v .jpg formatu-ko shranjuješ sliko, shrani kot .jpg) klikneš upload images in počakaš nekaj minut (odvisno od velikosti in števila slik). Potem greš na my images, klikneš na sliko, ki jo želiš pokazat v forumu, in ta se ti odpre v posebnem oknu. Nato desno klikneš na sliko in izbereš Lastnosti(properties), kjer med drugim piše tudi naslov slike. Tega prekopiraš tja, kjer piše dodaj svojo sliko, URL, ali nekaj podobnega.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
multipla
gost
« Odgovor #8 : petek, 03.05.2002 : 13:37:59 »

Lep kinološki pozdrav vsem skupaj !

Moje ime je Tomaž in sem lastnik psarne Multipla v Krškem. Pri nas se ukvarjamo in delamo na izboljšanju kvalitete dalmatinskih psov v SLO.Pred kratkim sem se log.v vaše forume oz.debate in moram jih kar pohvaliti.
Potem pa sem opazil ,da imate tudi forum o dalmatinskem psu ,katerega sem seveda začel pregledovati prvega in moram povedati ,da sem kar malo razočaran nad vašimi debatami v tem forumu zato ,ker nimajo nobene povezave z dalmatinci oz.tudi ne s samo kinologijo.
Upam ,da to lako skupaj popravimo v korist naših "pikastih" prijateljev.
Psarna Multipla   Tomaž
Logiran
shait
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


« Odgovor #9 : ponedeljek, 03.06.2002 : 11:02:28 »

Hello!
Imam dalmatinko z rjavimi pikicami in je stara tri mesece. Priznam, ko sem jo kupovala, nisem vedela veliko o tej pasmi. Ker imam še psico pasme Irski seter, sem bila prepričana da bo "pikasti pes" zame mala malca. Da ne more biti bolj živahnega psa kot je Irski seter. Pa sem se uštela.Zanima me kaj več o tej pasmi. Na internetu ne najdem prav veliko. Ali mi lahko kdo pomaga. Baje se dalmatinci dobro obnesejo na agility-ju?
Logiran
NATI
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 305


« Odgovor #10 : ponedeljek, 03.06.2002 : 11:49:40 »

Hojla Shait, Smiley

Žal tudi jaz ne vem veliko o dalmatincih, poznam pa nekaj lepo vzgojenih in zelo učljivih.
malo sem pobrskala po internetu in nasla, strani, ki so ti morda lahko v pomoc: Smiley
http://www.geocities.com/Heartland/Ranch/3340/ in
http://www.searches.org/go/search/Recreation/Pets/Dogs/Breeds/NonSporting-Utility_Group/Dalmatian/

Glede dalmatincev in agilitija se pa spomnim, da je pred leti uspešno nastopala Cvetka Gorjan s svojim dalmatincem. Svojih prvih korakov v agilitiju pa se danes uspešno uči v klubu Agility Ilirija mlada dalmatinka. Ker so dalmatinci športni, elegantni in atletski psi so lahko odlični v agilitiju.

Lep sončen pozdravček, Wink
Nati

Logiran
shait
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


« Odgovor #11 : sreda, 05.06.2002 : 07:59:39 »

Hvala za povezave! Prva ima kar nekaj informacij o potencialnih boleznih dalmatincev. Vedela sem da so lahko gluhi, nisem pa vedela, da imajo lahko probleme z ledvicami. Sem pa tudi opazila nekaj smešnega pri dalmatincih ki jih srečavam. Veliko se jih smeje ( zgleda kot bi renčali brez zvoka). Na ukaz.
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #12 : sreda, 05.06.2002 : 13:45:58 »


Trenutno v agilityu tece dalmatinka Arina, ki je iz tekme v tekmo boljsa...
Logiran
shait
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


« Odgovor #13 : sreda, 03.07.2002 : 12:21:58 »

Rada bi samo povedala da je moja dalmatinka resnično "pokvarjen lovski pes".
Jaga vse kar se premika in je z nosom vedno pri tleh.
Je pa tudi odlična čuvajka. Opozori me če so kakšni neznani šumi ali "vsiljivci". Pa še ni jo strah.
Čudovit pes.
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #14 : sreda, 03.07.2002 : 13:30:56 »


Shait zakaj "pokvarjen lovski pes"?  Huh
Sej naj bi dalmatinci bili originalno lovsi psi...
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 59   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: Dalmatinci - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines