mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 20:03:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Psi terapevti in pomočniki (Moderator: Agnes)  |  Tema: Ambasadorji nasmeha
Strani: 1 2 [3] 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ambasadorji nasmeha  (Prebrano 37058 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #30 : nedelja, 12.02.2012 : 12:39:05 »

Včeraj so se morali naši poslušalci preskusiti tudi v zabavni vaji. Uporabnikom smo zavezali oči. V obe roki smo jim dali vrv in jih postavili v krog. Narediti so morali enakostranični trikotnik. Na posnetku je videti, kako jim je uspelo. Smisel vaje je, da mora v vsaki skupini nekdo prevzeti pobudo za vodenje te skupine, ki pa mora med seboj komunicirati.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #31 : sobota, 25.02.2012 : 18:12:26 »

Spisali smo nov Ambasadorjev dnevnik.

Napisali smo tudi prispevek o odgovornem lastništvu psa. Pri tem se popolnoma strinjamo s prispevkom Katarine Wallas na portalu (Odgovorno skrbništvo psov) in z VURSovo pobudo na isto temo.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #32 : nedelja, 26.02.2012 : 12:45:20 »

Nadaljevanje Ambasadorjevega dnevnika je že na spletu. Kar pridni smo, ni kaj.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #33 : torek, 20.03.2012 : 20:42:49 »

Ambasadorji nasmeha smo nastopili v oddaji O živalih in ljudeh.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #34 : četrtek, 22.03.2012 : 08:44:36 »

Objavljen je tudi nov Ambasadorjev dnevnik. Vabljeni k branju.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #35 : četrtek, 07.06.2012 : 08:09:50 »

V zadnjem času smo Ambasadorji nasmeha zelo aktivni. Izpeljali smo tečaj za nove delavne pare; kar osem parov je bilo uspešnih in upamo, da bojo naslednje leto razveseljevali ljudi, ki so tega potrebni. Imeli smo pa tudi številne predstavitve in aktivnosti, kar lahko spremljate na našem dnevniku, ki ga Jana objavlja na portalu. Vabljeni k branju!
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #36 : ponedeljek, 03.12.2012 : 12:41:22 »

Ker je Neža kar tiho Tongue, bom jaz spet malo obudila tole temo Smiley

Ambasadorji nasmeha s CIRIUSom - Centrom za izobraževanje, rehabilitacijo in usposabljanje Kamnik že dolgo sodelujejo in opažajo zelo pozitivne rezultate pri otrocih, ki tam bivajo. Vsak četrtek, ko je v razredu prisoten terapevtski pes Alvin, se skupaj odpravijo v knjižnico ... VEČ v Ambasadorjevem dnevniku
Logiran

Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #37 : ponedeljek, 03.12.2012 : 20:37:37 »

Hvala, Jana. Ti pa res poskrbiš za vse SmileyWink
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #38 : torek, 11.12.2012 : 08:46:50 »

Ambasadorji nasmeha se trudimo odpravljati strah pred psom. Kako to počneta Meta in Liza, si lahko preberete v novem Ambasadorjevem dnevniku.

LP Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #39 : ponedeljek, 07.01.2013 : 12:16:08 »

Razveseljujemo naše babice in dedke v domu na Poljanah. V novembru sta bila pridna Jožica in Ari. Kaj sta počela, pa lahko preberete tule.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #40 : ponedeljek, 07.01.2013 : 13:23:53 »

Videla sem obvestilo, da se vam 26. 1.nekaj dogaja. Pa me čisto iz firbca zanima, a se na ta seminar pride s kužki? Baje zadeva traja od 9h do 17h. So aktivnosti cel dan ali je to zgolj predstavitev, ko zveš vse lahko greš?

Lahko še tukaj nalimate obvestilo?
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #41 : ponedeljek, 07.01.2013 : 13:27:07 »

Na seminar se pride brez kužkov in traja osem ur. So različna predavanja, primeri dobre prakse, na koncu pa še delavnica. Sledi še pisni izpit za vodnike čez nekaj časa. Potem je še tečaj (4x ob sobotah) in trije obiski pod nadzorom v različnih ustanovah. Potem pa dobite potrdilo, da lahko delate samostojno. Tule je pa zapisano vse o seminarju. Vabljeni.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #42 : sreda, 16.01.2013 : 08:53:36 »

Kako je videti naš tečaj, si zdaj lahko preberete tudi tule. Seminar imamo 26. 1. Če bi se kdo še prijavil, je še čas Smiley. Veseli vas bomo v naši družbi.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #43 : nedelja, 27.01.2013 : 15:07:17 »

Na naših obiskih se dostikrat zgodi, da se tudi mi nasmejemo do solz. V novem Ambasadorjevem dnevniku si lahko preberete dve zgodbici, ki smo jih doživeli v zadnjem času.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #44 : ponedeljek, 01.04.2013 : 14:09:04 »

Kako je videti seminar, si lahko preberete v najnovejši izdaji Ambasadorjevega dnevnika. Vabljeni k branju.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Strani: 1 2 [3] 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Psi terapevti in pomočniki (Moderator: Agnes)  |  Tema: Ambasadorji nasmeha
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines