mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 13:32:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Lana, Pan(či) in Nežka ali NLP
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 22   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lana, Pan(či) in Nežka ali NLP  (Prebrano 60607 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« : sobota, 22.10.2011 : 18:04:12 »

Ku ku, mi smo tu:

kuku Lana

kuku Panči

kuku Nežka

[attachment deleted by admin]
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1 : sobota, 22.10.2011 : 18:07:30 »

Pa poskusimo še enkrat:
kuku Lana

[attachment deleted by admin]
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #2 : sobota, 22.10.2011 : 18:08:38 »

ku ku Panči

[attachment deleted by admin]
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #3 : sobota, 22.10.2011 : 18:13:21 »

Naj se predstavim: sem Lana, ml. šefica našega krdela in središče sveta (zagotovo) moje človeške mame. Nekoč so me klicali Liza. S pasjo mamico Bianco sva bili pripeljani na hribček, od koder sva kmalu odšli vsaka v svoj novi dom. To je moja horjulska tema: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,31774.0.html

Mamica Bianca in jaz na hribčku

(slika je objavljena s Smetkinim dovoljenjem).

V bistvu imam dve človeški mami: pri eni spim in sem z njo ob koncu dneva in čez vikend (mislim, da je ta taglavna), pri eni sem vsak dan med tednom, ko je druga v službi. Pri dopoldanski mami živita mucka Tiša in Mlaj, Mlaj je moj prijatelj, Tiše se pa bojim, ker ni preveč prijazna.
Mlaj in Tiša

moj moj Mlaj



[attachment deleted by admin]
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #4 : sobota, 22.10.2011 : 18:18:29 »

Mama je še devica v forumskem objavljanju, zato ji, prosimo, oprostite začetniške napake.
Pa nadaljujmo, kjer smo ostali:

In ko pridem domov, me tam vedno pozdravita moj mucek Panči in tista mala tečka, ki bi se stiskala k meni, Nežka.

Da ne bo pomote: jaz sem bila PRVA in zato sem taglavna. Jaz bi morala dobiti vso hrano, tudi njuno (čeprav se mama s tem ne strinja)! Le jaz bi smela k mami na posteljo (tudi s tem se ne strinja – res je čudna), pa še kaj bi se našlo.


[attachment deleted by admin]
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #5 : sobota, 22.10.2011 : 18:29:02 »

Živjo. Tukaj tapravi šef, ml. Kličejo me Panči, ime sem dobil po Petru Panu. Sicer naj bi bil Pan, a ker sem bil, ko sem jo našel (mamo, da ne bo pomote) še majhen, me je klicala Panči in tako je tudi ostalo, čeprav sem zdaj že pravi Panter. Mamo sem našel nekega poletnega dne, ko je odhajala iz službe vikendu naproti. Počakal sem, da me je pogledala in jo nežno poklical. Takoj se je v njej prebudil materinski čut; dvignila me je in šla z menoj v prvo trgovino in mi kupila hrano. Me je nameravala oddati v zavetišče, a ni vedela, da imava vesolje in jaz zanjo druge načrte. Ker je bilo poletje, me v Gmajnicah zaradi presežka nastanjencev niso sprejeli na bivanje, temveč so poskrbeli samo za veterinarsko oskrbo, mama me je pa bila primorana vzeti v začasno oskrbo. Seveda je vsakomur, ki jo je hotel poslušati, govorila, da ona pa že ne bo imela mačka, da mi bo poiskala družino. In to je tudi storila, dogovorjena je bila, da grem k mladi družinici, ko bom opravil vsa cepljenja. A teden dni pred 'selitvijo' jo je zvilo, klicala je družinico, da smo se navezali in ostala jajca in da me bo kar ona posvojila. Kako me ne bi, ko sem pa tako lepametenavihan, skratka najnaj.
Ne vem, zakaj ji je ravno tale fotka pri srcu, a naj ji bo; nastala je v prvem mesecu skupnega bivanja.


[attachment deleted by admin]
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #6 : sobota, 22.10.2011 : 18:31:37 »

Kuku, Nežka tukaj.
Moj prihod je bil za vse šok. Moja bodoča mama je menda razlagala po soseski, da potrebuje družbo za Pančija in da bo vzela eno zunanjo muco iz naselja… in potem me je tista gospa, ki me je občasno hranila, med najinim običajnim božanjem pograbila in odnesla sem. Joooj, prvi mesec sem od strahu kar kri puščala po stanovanju. A zdaj je že vse drugače.
Ko ne spim, se rada pogovamijaav … pardon, pogomjavmjav… oprostite, pogovarjam. Mama pravi, da sem dober trening za živce. Kaj mi hoče s tem povedati, mi sploh ni jasno. Pa saj tudi ona mene ne razume, ko ji na vse pretege nekaj razlagam. Ponavadi ji poskušam dopovedati, da mi je dolgčas in naj že preneha s tem, kar dela in naj se igra z mano ali naj me boža. Najbolj srečna sem, ko se ukvarja z mano in najbolj jokam, ko zjutraj z Lano odideta. Takrat na ves glas protestiram in mama me mora pogosto s poličkama za čevlje nesti v dnevno sobo in zapreti vrata na hodnik, da lahko sploh odideta, sicer bi jima švignila med nogami skozi vrata in šla z njima.
Takole štrajkam:


[attachment deleted by admin]
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #7 : sobota, 22.10.2011 : 18:34:11 »

Za vse naše vesoljne oboževalke in oboževalce pa še povezava na dodatne fotke
http://www.mojalbum.com/barjanska/nlp
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #8 : sobota, 22.10.2011 : 18:35:56 »

O, groza, zmanjkuje mi besed. Ne samo da se je navezala na Pančija&ostala  jajca, ampak je še Nežko privlekla. Uboga Lana. Lips Sealed Cry Cry
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #9 : sobota, 22.10.2011 : 18:43:20 »

S polico vred jo prenaša naokoli, revčko ubogo mučeniško Shocked Shocked
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #10 : sobota, 22.10.2011 : 18:51:11 »

O Lana, dobrodošla Smiley

Midve se itak večkrat srečava. Vidim, da vam ni hudega  Wink
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #11 : nedelja, 23.10.2011 : 10:00:32 »

Ooo, kakšna predstavitev... in kakšen super nabor prijateljev!  Grin
Vidim, da vam res gre naravnost odlično!  Kiss Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #12 : nedelja, 23.10.2011 : 11:37:58 »

Saj bo Lana & Co., zdaj ste med enako mislečimi!  Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #13 : nedelja, 23.10.2011 : 12:02:29 »

Super predstavitve, kako lepa familija ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #14 : nedelja, 23.10.2011 : 12:52:21 »

Vsem hvala za dobrodošlico; trudili se bomo čim bolj pogosto in čim bolj zanimivo poročati.
Pred vami je današnja vremenska slika:

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 22   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Lana, Pan(či) in Nežka ali NLP
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines