mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 17:27:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  predpisi in dokumenti  |  Lastništvo psa  |  Tema: Zavarovanje psa
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 16   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavarovanje psa  (Prebrano 48387 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Noli
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 587


« Odgovor #45 : četrtek, 18.11.2004 : 13:53:46 »

Ni problema?...ti je to rekel agent mogoče?
Rada bi konkreten primer,izkušnjo, ne kaj ti reče agent....sicer ti ne privoščim, da bi se kdaj bodla z zavarovalnico...jaz sem se (ne zaradi psa) in ti povem, da jim prijaznost in ustrežljivost hitro izpuhti.


Konkreten primer  Wink: premija cca.24.000,00 SIT
zasuk želodca, operacija je stala cca.138.000,00 SIT
povrnjena zavarovalnina v približno štirinajstih dneh brez kompliciranja cca.119.000,00 SIT
+ "murfijev zakon" beri: pes še ni bil pri veterinarju od takrat  Wink

meni se je res izplačalo, drugače pa razmišljam tako kot oks, raje plačam zavarovalnino, pa da moj pes veta ne vidi celo leto   Tongue.

LP Noli
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #46 : četrtek, 18.11.2004 : 13:55:33 »

Noli, pri kateri zavarovalnici?
Logiran
Noli
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 587


« Odgovor #47 : četrtek, 18.11.2004 : 13:57:36 »

aja še to bi dodala:
ena porezana blazinica, potrebna šivanja v nedeljo popoldan, pride vsaj ene 20.000,00SIT  Cool, imaš že tu skorajda premijo pokrito, bog ne daj da je kaj malo bolj kompliciranega  Roll Eyes.

LP Noli
Logiran
Noli
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 587


« Odgovor #48 : četrtek, 18.11.2004 : 13:59:25 »

bina Adriatic  Wink, res je da imam eno ultra ugodno zavarovanje (povračilo 100%), kot sem mal nazaj napisala.

LP Noli
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #49 : četrtek, 18.11.2004 : 14:06:08 »

Noli,

a lahko mogoče kontaktiraš svojega (Adriatic) agenta oz. tega, pri katerem si dobila tako ugodno zavarovanje in ga vprašaš, ali bi se dalo kaj takega ponoviti. V primeru, da se nas več odloči skupaj (kot neke vrste skupinsko zavarovanje)  Undecided

Lp,
Tina
Logiran
oks
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 673


« Odgovor #50 : četrtek, 18.11.2004 : 14:09:38 »

Cene pri veterinarjih so res nabite in, če imaš vsaj tako velikega ali težkega psa, kot je moj  Grin se ti hitro povrne.
Noli!
Ne vem kakšen bolj konkrete primer bi lahko dala Petras, če že z mojim ni bila zadovoljna! sram
Logiran
oks
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 673


« Odgovor #51 : četrtek, 18.11.2004 : 14:11:35 »

Noli,

a lahko mogoče kontaktiraš svojega (Adriatic) agenta oz. tega, pri katerem si dobila tako ugodno zavarovanje in ga vprašaš, ali bi se dalo kaj takega ponoviti. V primeru, da se nas več odloči skupaj (kot neke vrste skupinsko zavarovanje)  Undecided

Lp,
Tina

Jaz imam to skupinsko zavarovanje preko kluba (še ena ugodnost)...ampak to, da lahko povrnejo 100% pa prvič slišim. Sem pa tudi že slišala, da če poznaš veterinarja lahko napiše na račun malo višjo ceno in potem res dobiš povrnjenih 100%!!! Wink
Logiran
Noli
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 587


« Odgovor #52 : četrtek, 18.11.2004 : 14:11:53 »

eemmm, nič ne obljubim  Wink, zenkrat so v tem paketu le reševalci.
Kolikor sem spraševala so adriatikova zavarovanja še vseeno najugodnejša, vsaj takrat so bila.

LP Noli
Logiran
Noli
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 587


« Odgovor #53 : četrtek, 18.11.2004 : 14:13:25 »

zakaj se ne da več popravljat sporočil  Roll Eyes
oks pisali sva istočasno oz. ko sem začela pisati tvojega sporočila še ni bilo  Grin

LP Noli
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #54 : četrtek, 18.11.2004 : 14:25:11 »

Sem šla malo prebrskat Adriaticovo spletno stran, kjer imajo tudi informativne izračune. Za rodovniškega psa (če vzameš najvišjo vrednost 150.000 SIT) je letna premija od 29.500 SIT do 49.500 SIT- oodvisno od tega, koliko ti zavarovalnica povrne (od 50 do 70%) ali imaš vključeno zavarovanje odgovornosti in če skleneš zavarovanje za 10 let (so kar veliki popusti ).
Drugače je pa premija osnovnega zavarovanje (brez 6.5% davka) 22.500 SIT.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #55 : četrtek, 18.11.2004 : 14:26:20 »

Še to: za nerodovniške pse so premije seveda dosti višje.
Logiran
PetraS
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 88


« Odgovor #56 : četrtek, 18.11.2004 : 14:36:29 »

Uf kok se razburjate...no sej to je tut zdravo.
Hotela sem primer izkušnjo če ti ,,problematičnega psa,, še zavarujejo, ko začneš pošiljat račune.
Ja operacije so drage...se strinjam....
In še nekaj o kasko zavarovanju, ker ga je pač nekdo omenil: lej: premija je visoka, s tem da če ga koristiš ti črtajo bonifikacijo. Vozim tako, da ne povzročam nesreč (jo še nisem pa vozim dobrih 10 let) če se kdo zaleti vame--mi škodo itak krije njegova zavarovalnica...na parkirišču pa mi ne moreš narediti toliko škode, da jo ne bi mogla poraviti ceneje kot sem plačala to zavarovanje res pa da nimam ,,hude znamke,, in tudi ne vozim na pooblaščene servise....malo moraš tudi ljudi poznat in marsikaj se da zment. Edino če bi vozila pijana bi lahko povzročila nesrečo ali bi bila vsaj sokriva...(tega ne počnem ampak zgolj hipotetično)
v tem primeru mi pa tudi kasko nič ne pomaga.
Sicer je to že čist izven teme.
Pišuka jest sem mislila, da imam problematičnega psa...pa vidim, da sem lahko prav srečna.
Nisem noben ,,bogataš,, pa tudi moj pes je več pri veterinarju kot sem bila jaz celo življenje pri zdravniku.....pa je še vseeno ceneje kot plačati na leto 35.000...in ne vem zakaj je to tako težko razumet?
Zanima me še...ali moraš račun takoj poravnati ali to kar veterinar pošlje na zavarovalnico.....če plačaš ti..potem moraš imeti v nedeljo v žepu denar...da se mu zašije blazinico....toliko o predvidevanju, da se lahko zgodi vsak trenutek pa da pol nimaš keša...
 Shocked

Za borelijo..so to bili antibiotiki?
Blazinica v nedeljo...to je en vikend...naslednji se mu verjetno zasuka želodec....pa pol naslednjo nedeljo....jedeta na ...sej lahko se zgodi ne rečem še posebaj se take stvari dogajajo ljudem, ki so prepričani, da se jim lahko vse to zgodi.
Pa brez zamere...spet povdarjam..MENI se ne izplača..če se vam..hvala bogu.

Logiran
oks
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 673


« Odgovor #57 : četrtek, 18.11.2004 : 14:47:54 »

Še to: za nerodovniške pse so premije seveda dosti višje.
Tega jst sploh ne razumem...Sem že takrat debelo gledala, ko me je agent spraševal, če je kuža rodovniški, če ima kakšen razstavni uspeh, če je šolan Shocked...Svašta!
Cena je res okoli 22.000, ampak imaš 10% popusta, če plačaš v enkratnem znesku, ker drugače se da tudi na obroke!

Noli!
To je pa potem drugo, če imaš zavarovanega reševalnega psa!
More bit izjema! Cheesy
Logiran
oks
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 673


« Odgovor #58 : četrtek, 18.11.2004 : 14:51:13 »

Petras!
Račun moraš plačati takoj, ampak vsaj pri mojem veterinarju je tako, predvsem govorim za dežurstva, da lahko prineseš denar kasneje...Vrjetno nihče ne pričakuje, da boš imel v žepu 135.000 za operacijo zasuka želodca! Ko se je to naredilo mojemu psu (seveda v dežurstvu), sem se dogovorila in plačala po obrokih!
Mogoče imaš pa tako poceni veterinarja?! :oNajbrž imaš veze  Grin
Logiran
PetraS
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 88


« Odgovor #59 : četrtek, 18.11.2004 : 15:00:07 »

Kaj me sedaj napadaš...malo pomisli in naj ti povem da ,,agresija nastopi, kozmanjka argumentov,, ;Djest nimam nobenih vez..hodim na kliniko mestni log...in plačam.-....včasih mi pustijo kak teden da ne plačujem vsak dan...in mi potem vržejo račun skupaj.
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 16   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  predpisi in dokumenti  |  Lastništvo psa  |  Tema: Zavarovanje psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines