mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 16:42:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Igre in zaposlitve  |  Tema: plavanje
Strani: 1 2 3 [4] 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: plavanje  (Prebrano 26791 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
najkica
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #45 : torek, 20.06.2006 : 14:13:47 »

Moja psička se je šla 2-krat kopat v Sočo. 1. na vrvici, 2. pa je kar zaplavala med brzicami. Tako da me je malo strah da jo tok ne kam odnese ker ima Soča veliko močnih brzic. Shocked
Logiran
popo
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 748


« Odgovor #46 : torek, 20.06.2006 : 14:21:37 »

Uma: za gramoznico v rogozi sem ze razmisljal, glede na to da tam surferji padajo v vodo mislim da nebi smelo bit nic narobe ce pes zaplava. Glede tistih jezer proti Lenartu pa je tak. Sem doma v blizini pesnice in sem enkrat sel malo pogledat ta jezera samo nisem znal ravno prit do njih. Bom zdaj kak dan poskusil. Pa malo me je strah spuscat psa v neznano "luzo" ko nikoli nevem kaj vse se skriva noter - od koles do stedilnikov Smiley
Verjetno je varijanta v Rogozi se najboljsa. MOgoce se pa kdj vidimo Smiley

Lp
Logiran
Stellka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 66


« Odgovor #47 : torek, 20.06.2006 : 19:42:21 »

K ste glih pr plavanju... Moja Stella je bla neplavalka. Ne morš verjet. Prvič ko smo šli z enimi sosedi pa njihovim psom v Iškega, je šla za njim v vodo in on je v globoki plaval, naša Stella se je pa dobesedno potopila. Sledila je reševalna akcija Smiley.

Pol smo jo pa počas navajal tko, da smo jo v vodi držal, da se jo je navadla. Kasneje smo jo držali za rito, da je migala s sprednjimi tacami, potem smo jo pa lahko čisto spustili. Pol jo je blo treba naučit še skakat v vodo... Dons je pa že taprav profi he, he.
Logiran
*LuNa*
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 127


« Odgovor #48 : torek, 20.06.2006 : 21:15:17 »

Moja Luna je pa plavala že pri 3 mesecih in to v morju in v Savi. V morju je šla za nama v vodo in je tako plavala, da sem jo morala nesti ven, da se je vsaj malo spočila. Če sem jo dala na skalo, se je takoj pognala nazaj.
Malo hujša izkušnja je bila v Savi, kjer se je pognala skozi brzice proti meni in seveda obstaja sredi močnih brzic. Samo še smrček je gledal iz vode in potem jo je moj dragi prinesel ven. Ampak na srečo ni dobila strahu. Enkrat je pa med norenjem ob Savi zletela v vodo in se prav cela potopila (je bla tudi še mala pikica).
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #49 : torek, 20.06.2006 : 21:24:40 »

Hehe popo, njeni prejsnji lastniki so bili malo cudaski. Grin Ampak glavno, da so jo naucili plavat, da je potem nam delala veselje, ko je kot nora cofotala po vodi. Upam, da bo tudi letos imela priliko, da si malo tacke pretegne, zal pa tudi tu v moji okolici ni primernega prostorcka s cisto vodo. Sad lp

Revica uboga, ji privoscimo le luzo:
http://baguette.moj-album.com/album/54981/?os=636280
 Wink Cheesy
Logiran

Bonie
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 349


« Odgovor #50 : sreda, 21.06.2006 : 10:35:48 »

Popo, gramoznica v Rogozi oz. Hočah (mi rečemo Hoška gramoznica...) je čisto ok, še ljudje se tam kopajo... Pridi kdaj pogledati, zdaj v tej vročini je tam vedno polno kužkov.
Logiran
popo
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 748


« Odgovor #51 : sreda, 21.06.2006 : 11:30:52 »

Kaja: Hehe. Dobra slika Smiley Jaz pa iscem kje bi lahko kupil neko malo korito oz. nekaj podobnega peskovniku da vode natocim da se mala lahko v teh vrocih dneh vleze malo v vodo da ji ni vroce. Se om pa res moral en dan odpravit nekam da jo vidim kak plava Smiley
Jaz bi rad enkrat dozivel da bi plaval skupaj s Trixy, kar pa bo tezko verjetno ker ne hodimo nikamor na morje tak da bi jo lahko zraven vzel. Sicer bi me pa bilo strah jo zraven vzet, tudi ce bi slo. Je malo prevec "podivjana" in nevem kak bi vse skupaj zgledalo na plazi. Enkrat bo treba probat Smiley
Bonie: mogoce pa je res Hoška gramoznica dobra rešitev Smiley Se vidimo!
Logiran
*LuNa*
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 127


« Odgovor #52 : sreda, 21.06.2006 : 21:46:31 »

Popo saj labiji so vsi malo prevec podivjani, moja tudi. Amapk smo vseeno šli v ponedeljek na morje, sicer kao na bolj osamljeno plažo, pa je bilo kar precej ljudi in vsaj 5 psov. Zadevo sem rešila tako, da je Luna imela za vsak slučaj pripeto tanko vrvico, če bi jo prijelo lumpat. Je pa v glavnem plavala za nama, ko se je pa utrudila in šla proti obali, sem šla pa za njo.
Drugače pa bo šla tudi prvič letos z nami na pravo morje in sva tako tudi namenoma izbrala zelo samotni otok. Bomo videli kako bo.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #53 : nedelja, 09.07.2006 : 07:48:53 »

http://www.moj-album.com/uredi/katyika/2724962/?os=3943461


naš se pa kar sem notri spravi Grin Grin
Logiran
Cowgirl
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 58


« Odgovor #54 : ponedeljek, 17.07.2006 : 11:30:10 »

Za vse pasje neplavalce in take ki se ukvarjate z malo bolj adrenalinskimi športi z vašim psom (rafting, kajak, kanu...) imajo v nekaterih trgovinah za naše pesjančke tudi "life-jacket" za pse. 
Poglejte v zooticu. Imajo tudi različne velikosti, tako da bodo dobili zadevo tud večji kužiji! Pa obilo mokrih užitkov!
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #55 : sobota, 19.08.2006 : 12:26:42 »

Cowgirl!

Resnično hvala za tvoj nasvet tukaj, saj je moj neplavalec dejansko ratal plavalec.
Čeprav nikoli nisem bila pozorna in se ne bi spomnila tega jopiča, sem kot zakleto ravno pred dopustom na nemški TV gledala živalsko oddajo, in so imeli reportažo o plavanju s psi. Tudi tam so navedli, da je za še neplavalce to včasih tisto kar jih spravi k plavanju. Ob tem sem se spomnila še tvojega prispevka, da je kar koristna stvar, in tako smo šli v nabavo tega jopiča  Smiley

Tako dobro se je počutil v jopiču, da je kar naenkrat zaplaval  Cheesy
Nekaj slikic v albumu!
http://skogkatt.moj-album.com/album/4498004/
Logiran

Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #56 : sobota, 19.08.2006 : 12:47:00 »

Skogkatt:Koliko pa približno pride tale jopič? Kaj pa če mu ga daš dol,potem ne gre plavat?

lp
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #57 : sobota, 19.08.2006 : 12:51:14 »

Jopič je bil nekje 5.900 SIT

A veš da ne vem, če bi ali ne brez jopiča.
Zdaj na morju ga je pač imel na sebi, nisem hotela da izgubi volje  Grin
Od takrat pa še nismo bili v vodi, tako da nismo poskusili.
Bom poročala! Wink
Logiran

Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #58 : sobota, 19.08.2006 : 12:52:20 »

Hvala!  Smiley mogoče bomo pa poskusli  Wink
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #59 : sobota, 19.08.2006 : 22:53:32 »

Tudi pri Aski bom mogoče poskusila s temle jopičem. Nikakor noče in noče plavati. Po vodi sicer rada čofotala, a samo tam kjer seže do dna, kaj več pa si ne upa Smiley...lp
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Igre in zaposlitve  |  Tema: plavanje
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines