mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 15:03:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Lulanje na sto načinov  |  Tema: Lulanje na tepih
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lulanje na tepih  (Prebrano 2770 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
jasnaCB
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« : torek, 29.11.2011 : 19:03:10 »

Imamo francoskega buldoga, starega skoraj 5 let in imamo problem z lulanjem na tepih.
Normalno vedno opravlja svoje potrebe na dvorišču in tudi če je 8 ur sam, brez problema zdrži in tudi dobro ve, kdaj ga tišči in se postavi pred vrata in nakaže, da bi šel ven.
Pred časom smo kupili novi tepih v dnevni sobi, ki se mu očitno zdi primeren za njegov WC (na starega ni hodil lulat). Tudi po 3x na dan se spravi na tepih, se vleže in se leže polula (tudi če je sam v sobi). Očitno razume, da naj ne bi, ker se prav fino potuhne in spusti vsaj nekaj kaplic. Ko ga vidimo, da skregamo, pomaga pa nič.
Je kastriran in sicer tudi zunaj ne markira.

Sprašujemo se kaj bi lahko bil vzrok za to in kako problem odpraviti. Naj še povem, da je imel pred časom v dnevni sobi svojo dekico, na katero je prav tako veselo hodil lulat in ko smo, po smradu, ugotovili, kaj se dogaja, smo deko umaknili. Pa na dopustu si je en kavč "vzel" za svoj lulalni poligon in gor spustil vsaj kako kapljico, če je mogel.
Če ima kdo kakšen nasvet - lepo prosim, da ga deli z mano.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Lulanje na sto načinov  |  Tema: Lulanje na tepih
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines