mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 12:26:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Koža in dlaka  |  Tema: "divja koza" pri nemski bokserki?
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: "divja koza" pri nemski bokserki?  (Prebrano 11510 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #15 : petek, 02.12.2011 : 15:09:36 »

Kortizon pomaga za nekaj časa, potem moraš injekcijo ponoviti in tega ne smatram, da se pes neha praskati. O stranskih učinkih raje ne bi, jih žal predobro poznam.
Logiran
mimi89bu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 110


WWW
« Odgovor #16 : petek, 02.12.2011 : 15:21:33 »

O tej injekciji sem brala na tem forumu. Smiley Jaz prej se slisala nisem o tem, tak da ne mene obtozevati, da sem jaz dala na forum to injekcijo....
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #17 : petek, 02.12.2011 : 16:39:05 »

Veterinarju je treba zaupati, če mu ne, si izberi takega, da mu boš. Ne moreš mu pametovati in ga učiti, katero injekcijo psu lahko da in katere ne.
Logiran
mimi89bu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 110


WWW
« Odgovor #18 : petek, 02.12.2011 : 16:52:12 »

Zal trenutno ne morem ravno odlocat, ker nimam avta, da bi potovala od veterinarja do veterinarja. Drugace zagotovo ne bi imela tega. Saj ta ima vedno manj strank - opraviceno.
Logiran
Aponi
rad pišem
****
Sporočil: 316


« Odgovor #19 : petek, 02.12.2011 : 16:59:01 »

Fž, protibolečinsko sem napisala zato, ker imam take izkušnje z veterinarji. V mojih primerih je bilo tako, da sem jaz paničarila in prosila zanjo, če sem imela občutek, da jo pes/maček rabi. Ampak v takih primerih je veterinar vedno presodil, da protibolečinska ni potrebna in žival je brez problemov prenesla poseg. Če je bila potrebna, je vet povedal sam (samo 1x), brez mojega vmešavanja ali kot je napisala Lanabela, pametovanja.

Mimi89bu, še nekaj, vsakemu se lahko zgodi, da se mu svet postavi na glavo in nihče te ne obtožuje, da ti ni mar za pse. Želim si samo, da bi se (bodoči) lastniki zavedali, da so psi (in ostale živali) luksuz na katerega bi se moral vsak pripraviti tudi finančno. Še pred nakupom/posvojitvijo bi si vsak bodoči lastnik moral, poleg zmožnosti plačevanja rednih stroškov, pripraviti tudi en kupček za hude čase in izredne dogodke. Sem tudi sama tenko piskala, zato znam biti zdaj »pametna«. Wink
Logiran
banAncy
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 122


WWW
« Odgovor #20 : sobota, 28.09.2013 : 11:52:09 »

Zivjo jaz imam tudi bokserja,ki je star 7mesecev in se mu je na licu pojavila, kot starostna bradavica. Je nad nivojem koze, priblizno pol cm, je kozne barve in nekoliko podolgovata. Na koncu malo nazobcena. Pod ustnico na isti strani, kot je ta bradavica pa sem opazila malo bulico, manjso kot grah-izgleda, kot bi ga nekaj picilo. Je malenkost rozkaste barve. Pocakala bom se par dni, da vidim ce bo izginilo. Drugace ga bom peljala k veterinarju. Vcasih mi je ze malo nerodno, ker ga za vsako malenkost peljem k vetu. Kaj mi vi predlagate?
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Koža in dlaka  |  Tema: "divja koza" pri nemski bokserki?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines