mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 15:41:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Lulanje na sto načinov  |  Tema: Označevanje
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Označevanje  (Prebrano 16546 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
andreja90
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #30 : nedelja, 06.02.2011 : 12:28:21 »

ja,  tudi jaz imam občutek, da je povezano z mojim odhodom, ampak ne morem rečt, da mu zdaj primanjkuje pozornosti, ker se vsi ukvarjajo z njim,celo bolj kot pa takrat, ko sem doma jaz.... takrat je večino časa z mano in ima ogromno moje pozornosti...

Branka, tega ni počel skoraj nikoli, še ko je bil čisto majhen je takoj pokazal, da hoče ven. sicer pa je sposoben biti noter in se ne polulat tudi do 15 ur...
ravno zaradi tega je še toliko bolj moteče, ker nismo imeli takih problemov nikdar.

Itlam, hvala za predlog o kisu, do zdaj sem uporabljala nek antibakterijski sprej, ki pa seveda ni odstranil vonja...
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #31 : nedelja, 06.02.2011 : 15:35:08 »

Mogoče so pa bolezenski znaki ? Samo potem po moje ne bi prav dvignil tace pred tabo, in se polulal...
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #32 : nedelja, 06.02.2011 : 15:37:40 »

Še tole temo si preberi, vkolikor si je še nisi:

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,32944.0.html
Logiran
volkec76
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #33 : petek, 30.12.2011 : 16:40:22 »

Lepo pozdravljeni ! Imam psa mešanca med labradorcem in haskijem. Pes je star dve leti in je zelo energičen. Pred kratkim mi je začel lulati po hiši (fasadi) imate kak nasvet kako mu to preprečiti ali ga naučiti, da to nebi počel na tem mestu ? Vse skupaj pa je verjetno povezano z novo pasjo sosedo, ki sta postala velika prijatelja. Saj pred tem ko so sesedi pripeljali psico ni toliko lulal vsepovsod.  Nekaj let nazaj je stric iz avstrije pripeljal nek spej Hund Stop, ki bi naj preprečeval da bi psi lulali po avtomobilskih gumah, s sprejem si moral pošpricati gume, ki je potem odvračalo pse, ampak takega spreja pri nas še nisem našel. Ali morda kdo ve kje se da dobiti ?
Za vse odgovore in nasvete vam bom hvaležen.  Lep pozdrav

Zdaj pa na dolg sprehod z mojim Trentom, da bom malo obvaroval hišo   Grin
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Lulanje na sto načinov  |  Tema: Označevanje
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines