mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 07:38:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Bači in druščina + Iskra
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bači in druščina + Iskra  (Prebrano 19678 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
terant
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 309


« : ponedeljek, 02.01.2012 : 12:18:43 »

Horjulska Bači je sedaj postala Bači od Podljubelj.
V novem domu, kjer uživa v družbi mešančka Dona in najdenke Boni se nezadržno zabava z njima. predvsem z Donom - kajti starčica Boni je pri 12 letih bolj navdušena za fotelj in mir kot pa za jaganje; oponaša lila kravico Milko v dreganju. Njen užitek pa je kopanje jam v vrtu  Angry (predvsem tam, kjer jih ni treba) in zakopavanje kosti, ter seveda dražji je tekaški čevelj, bolj pazi, kdaj boš naredil napako in pozabil nekje nanj, bolj hvaležno prične z uničevanjem. Ki pa je seveda zelo učinkovito  Sad .
Seveda se udeležuje skupnih pohodov v sredogorje in visokogorje. Bila je že na Vodnikovem domu v Julijcih in na drugih pohodih, dolgih tudi od 30 - 40 km. V ta namen se je tudi odločila malo zresniti v avtu in ni več tako zagreta z onesnaževanjem - beri bruhanjem.
Zadnjič pa je z zanimanjem opazovala turne smučarje in deskarje, ki so prihajkali iz megle v okolici Zelenice nad Ljubeljskim mejnim prelazom. Prvotno je bila presenečena nad njimi, potem pa bi najraje stekla za njimi in jim pomagala, kajti krilili so s palicami ali rokami, kot da jim bije zadnja ura. Pa je bila na vrvi in se je mna sreču mimovozečih samo zaganjala. In je tudi ugotovila, da pohod na dvatisočake (Begunščica, Stol, Veliki vrh) nima za posledico samo prijetno utrujenost, pač pa da se na zaplatah snega ali na zapadenem snegu da prijetno povaljati, kopati jam in zasuvati ljudi za sabo, na zaledenelih delih pa spotakniti lastnika, potegniti in veselo gledati, kako orje z glavo navzdol po smučišču in bremza z zobmi, samo da nebi spustil krivcev.


LP!
terant
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1 : ponedeljek, 02.01.2012 : 12:25:47 »

Bači, uživaj še naprej v super novem domu in vseh pohodih,... Kakšne slikce pa se tudi ne bomo branili Wink
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2 : ponedeljek, 02.01.2012 : 13:09:45 »

Bači, kot zgleda, se imaš super in si tudi ravno prav prebrisana. Wink Le tako naprej!  Afro
Željam po kakšni slikci se pa tudi mi pridružujemo.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : ponedeljek, 02.01.2012 : 13:12:44 »

na zaledenelih delih pa spotakniti lastnika, potegniti in veselo gledati, kako orje z glavo navzdol po smučišču in bremza z zobmi, samo da nebi spustil krivcev.

 
Logiran

terant
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 309


« Odgovor #4 : ponedeljek, 02.01.2012 : 13:35:23 »

Slikc nisem mogel pripeti.
Logiran
nenab
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 94


WWW
« Odgovor #5 : ponedeljek, 02.01.2012 : 15:50:35 »

Tole temo preštudiraj, pa ti bo uspelo slikce prilimat
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,27947.0.html

Lepo, da se imate fajn. Se mogoče še kdaj srečamo z našo horjulko Belo. Je tudi že osvojila Zelenico, Korošico (malo peš, pa malo v naročju).
Logiran
terant
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 309


« Odgovor #6 : ponedeljek, 02.01.2012 : 18:13:53 »

Poizkusim spraviti slike.

lp!

[attachment deleted by admin]
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #7 : ponedeljek, 02.01.2012 : 18:15:48 »

Evo, pa ti je uspelo bravo Sicer slikca res miniaturna Wink
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #8 : ponedeljek, 02.01.2012 : 18:24:25 »

Daj še malo poskušaj, ker je slikica 50KB lahko precej večja.  Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #9 : ponedeljek, 02.01.2012 : 19:50:12 »

Bači, vidim, da znaš pravilno sumerjati svoje vodnike po svoji želji! Dobro, da te razumejo....  Kiss Kiss Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #10 : ponedeljek, 02.01.2012 : 19:50:44 »

sumerjati= usmerjati...  Tongue Lips Sealed
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #11 : ponedeljek, 02.01.2012 : 20:32:18 »

Daj še malo poskušaj, ker je slikica 50KB lahko precej večja.  Wink
Ali pa  jih za začetek poskusi naložiti v kakšen spletni album (shrani.si ali mojalbum.com), pa boš lahko povezavo do njih sem nalepil Smiley
Dobrodošli med "srečnimi Horjulčki" Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #12 : sreda, 04.01.2012 : 16:13:12 »

 O, sem si ogledala  slikce in še druge slikce pod vašim sporočilom. Res hvala za dobrodošlico in pomoč. Je terant  ravno na bolniški, pa se bo gotovo potrudil.
In še eno moje  vprašanje... Sem že hotela  moriti Polono, pa si nisem upala.....
A ne, da vi delate mesečne koledarje za Horjul? No, mi smo toliko novinci, da verjetno sprašujemo bedarije.
Če to drži - a bo kmalu  koledar za januar 2012?  Saj zaradi mene bi bil lahko tudi od prejšnjega januarja- samo s koledarjem  letošnjega leta. Sem  prejšnje dva koledarja snela za ozadje  računalnika v službi. Ga zelo opazijo ljudje,ki hodijo mimo.   Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #13 : sreda, 04.01.2012 : 16:52:50 »

Irenat, mesečne koledarje in ostale lepe reči za ZH dela vixi, ki je tudi tukaj na forumu Smiley Je pa zame velik kompliment, če ste me "zamenjali" z njo, ker je moja velika vzornica ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
terant
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 309


« Odgovor #14 : sreda, 04.01.2012 : 17:05:39 »










No,
zgoraj sem z muko uspel izbrati in prilepiti slike in upam, da si bom sedaj lahko oddahnil.

LP!
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Bači in druščina + Iskra
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines