mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 03:15:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Bači in druščina + Iskra
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bači in druščina + Iskra  (Prebrano 19700 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
terant
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 309


« Odgovor #105 : sreda, 15.08.2012 : 17:19:16 »

Izletek do jezerca!

Imeli smo manjši izlet do jezerca. Ker je bila Iskra prvič tam, je nismo mogli pripraviti do poziranja.

Poziranju je sledil bojni posvet, kako izvesti naslednji premik. Ampak še vedno brez Iskre, ki se je zavzeto posvetila svoji nalogi opazovanja.

Strumno in vestno je torej Iskra opravljala nalogo opazovanja v smeri bodočega premika.

In ko je bilo vse vsem jasno (razen Iskri), smo odšli novim doživetjem naproti (domov).


Lepo se imejte do novega javljanja!
 Wink Smiley
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #106 : sreda, 15.08.2012 : 17:21:36 »

Kakšna super druščina! ljubezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #107 : sreda, 15.08.2012 : 18:09:11 »

Iskra, si potrebovala svojo iskrico, pa se nikakor niso hotele prižgati...  Grin Grin Grin
Super ste!  Kiss Kiss Kje pa ste to bili?
Logiran
terant
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 309


« Odgovor #108 : sreda, 15.08.2012 : 18:48:08 »

Prejšnje slike so s poti z platoja pred Ljubeljskim predorom po poti, katero so izdelali, da je šel baron Born, ki je bil njega dni lastnik verčine gozdov v Tržiški občini, lahko s konjem proti planini Preval na južni strani Begunjščice (pogorje).
Druge slike pa so z jezerca, nekako umetno narejenega za zbiranje vode, da so pozimi naredili ledeno sankaško progo za tekmovanja. Je nad Podljubeljem, zaviješ pa s ceste poroti Matizovc, ko greš na Kofce.
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #109 : sreda, 15.08.2012 : 19:57:44 »

O, kolk se mate vi fajn. Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #110 : sreda, 15.08.2012 : 22:32:30 »

Vi ste pa tapravi hribolazci, res Cheesy Super izlete imate Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #111 : sreda, 15.08.2012 : 23:21:15 »

Ma, ste vi eni frajerji   Cool - vsi po vrsti  Smiley
Logiran
terant
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 309


« Odgovor #112 : nedelja, 19.08.2012 : 11:34:24 »

Zdravo, pasjeljubci!
Izlet, dolg 9km in v višino 650m, seveda tudi toliko dol, v trajanju 2 uri 10 minut kot preizkus nove opreme

No, ti dve sliki nimata psov, imata pa tisto, za kar se je splačalo zjutraj ob 04:00 vstati. Tudi psom, kajti ni bilo dvonožcev, ni bilo vročine, samo sončni vzhod, Kofce, mi in divjina! ljubezen Cheesy

Posnetek zasluženega počitka - malo po okrepčilu in malo pred odhodom.
Smiley
Bači se veselo razkazuje z novim 18l nahrbtničkom, s katerim nosi vodo za vse pasje krdelo.
Kiss
Don zganja na kup krdelo (na sebi ima nov modri - je fant - 13l nahrbtniček za prenos hrane in posodic za pasje krdelo), kajti potrebno je iti v dolino, predem bo naval dvonožcev, predvsem tistih zariplih z večjimi "erbegi" in zdravo rdečo barvo.  Wink
Kajti tiste vitke športne tipe (ha ha) prebudi že noč in uživa/jo/mo sončni vzhod že mnogo višje.
 

Pa lep pozdrav iz gorskih višav! veselje
Logiran
irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #113 : nedelja, 19.08.2012 : 11:43:53 »

Aska2005 - hvala za linke; smo se kar obrnili in šli ponje. Čisto presenečanje pa je bilo, da sta jih Bači in Don tako dobro prenašala.
Smo bili kr mal važn.
odziv ljudi ( kar smo jih sploh srečali navzdol grede) - ah, tile psi so tako dresirani. Ni problema s srečevanjem. Khm, no ja.
Ampak bil je pa res čist mir.
Logiran
nenab
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 94


WWW
« Odgovor #114 : nedelja, 19.08.2012 : 19:54:54 »

No, pa smo se zgrešili. Smo bili danes na Kofcah, samo sončnega vzhoda pa res nismo videli. Azn
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #115 : nedelja, 19.08.2012 : 23:06:53 »

Kakšna profesionalna oprema! Vi ste pa res tapravi "srvajverji" - bravo! Vam pa kar zavidam tole jutranjo dobro voljo, mi horjulski črnogorci se bolj težko v najlepšem delu dneva iz postelje spravimo Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #116 : nedelja, 19.08.2012 : 23:18:22 »

Bačica, moja lubica na daljavo, a kar takole so te otovorili ... ajej  Cry
 Kiss Kiss Kiss
Logiran
irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #117 : ponedeljek, 20.08.2012 : 03:31:47 »

Rava : Veš,  saj v resnici ni pretežko - bolj tako, da ima nalogo. Sta se kar ta glavne počutila.
Gorenjci pa so rekli, da je čist pošteno, da nosita svoj del. Takšna reakcija je res tud čist gorenjska.

Hja, vesta nenab in mamaF - nama pa že Emšo ne dovoljuje gibanja po prehudi vročini; pa potem počivamo.
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #118 : ponedeljek, 20.08.2012 : 04:10:55 »

Aska2005 - hvala za linke; smo se kar obrnili in šli ponje. Čisto presenečanje pa je bilo, da sta jih Bači in Don tako dobro prenašala.
Ni za kej Smiley Me veseli, da so ti prišli prav Smiley Prav super sta z ruzzaki Cheesy Sama ponavadi poslušam, bogi pes, a to mora nositi ipd.
Logiran
terant
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 309


« Odgovor #119 : torek, 30.10.2012 : 17:29:28 »

Zapadel je prvi sneg, ...
Pred vzponom s ceste v divjino je bil bojni posvet kužifiksov. Izgledalo je bolj kot preplet vrvic.

Potem smo krenili v divjino. Poleg nas je bučal potok. Bil je 10x večji kot v mirnejših dnevih.

Prišli smo do travnika. Bil je kar dobro zasnežen. Nekaterim se je samo udiralo,

drugi so na čase kar nasedli s podvozjem. Potrebna je bila pomoč dvonožca.

Takole je izgledalo nazaj, od koder smo prišli.

Takolke pa drugi pogled na lepoto poti pred nami.
Smiley Wink Cheesy

Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Bači in druščina + Iskra
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines