mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 23:57:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Snow - husky
Strani: 1 [2] 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Snow - husky  (Prebrano 23844 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #15 : ponedeljek, 18.01.2010 : 22:27:35 »

Psička je res fascinantna in še malo pa se bo tudi ona lahko podila z vsemi.

Čisto nič ni prestrašena

res je lepotička

Bogi moji dve, ko boste z dvema haskijema norele

Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #16 : ponedeljek, 18.01.2010 : 23:00:31 »

Čudovita je. Ne morem verjet, da je prvotni lastniki niso iskali in našli. Pa, da so jo sploh izgubili (no to še verjamem, da ni bilo tako težko).
Logiran
nebivedu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 205


« Odgovor #17 : torek, 19.01.2010 : 07:33:19 »

Po načinu kako se boji voziti z avtom, predvidevam, da jo je nekdo vrgel v avto in nekje drugje vrgel ven iz avta. Tako da pomoje so jo odvrgli.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #18 : torek, 19.01.2010 : 07:39:29 »

Po načinu kako se boji voziti z avtom, predvidevam, da jo je nekdo vrgel v avto in nekje drugje vrgel ven iz avta. Tako da pomoje so jo odvrgli.
ma naj kretenu tale avto prec kuj zariba u nulo in čez, če mu ni že!  Angry

Snow je pa res prekrasna!  Kiss
Logiran
Notja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 225


WWW
« Odgovor #19 : torek, 19.01.2010 : 08:06:26 »

ma naj kretenu tale avto prec kuj zariba u nulo in čez, če mu ni že! Angry
Logiran
Notja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 225


WWW
« Odgovor #20 : torek, 19.01.2010 : 08:09:07 »

Po drugi strani pa...... Snow prav gotovo ne bi imela takih "staršev", kot jih ima zdaj. Srečno Snow!
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #21 : torek, 19.01.2010 : 09:35:51 »

Ja po drugi strani moramo reči hvala bogu, da je našla pot do Smetke in naprej do novih lastnikov.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #22 : torek, 19.01.2010 : 09:44:19 »

Alba, točno tako  Smiley Snow, sem takooo vesela zate  Kiss
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #23 : torek, 19.01.2010 : 13:01:19 »

Snow, bodi še naprej pridna, čvekava in maksimalno uživaj v super družbi svoje nove družine in njenih prijateljev Wink Kiss
Logiran
nebivedu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 205


« Odgovor #24 : torek, 19.01.2010 : 23:18:22 »

Evo, danes smo imeli norenje. Snow na 30m štrika je norela skupaj z Bajko in Galom. Norenja je bilo obilo in je potem celo popoldne prelenarila, zvečer pa še en daljši sprehod in že cel večer spi.
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #25 : sreda, 20.01.2010 : 09:02:21 »

Super psička. Kiss Uživajte vsi skupaj! Smiley
Logiran
Aky
novinec
*
Sporočil: 41


« Odgovor #26 : sreda, 20.01.2010 : 14:15:18 »

ii kok je luštna snow, in mislim da je zelooo zelooo vesela da ima dom v katerem skrbijo zanjo Wink
Logiran
nebivedu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 205


« Odgovor #27 : petek, 22.01.2010 : 07:57:58 »

Evo Snow ni več okrogli bajsek, zarad vsega laufanja in igranja, pa redne prehrane, ob točno določeni uri, že dobiva tisto pravo linijo.

Je pa še vedno "ciganček", še vedno stalno prosi za hrano (tisto, ki jo mi jemo, ne njene), pa čeprav dobi ogromno svoje. Na jedilniku za Snow so pa vsak dan  za predjed sardelce v olju in se ji že pozna, pa ni več tiste roza flikice na smrčku, ker dobi dovolj vitamina A.
 
Tam ko je bila pobrita se tudi že vidijo dlakice, vonj je tudi že izgubila (se je sčistila v snegu, ko se lovita, valjata in igrata z Galom). Na dan je sedaj vsaj 3 ure zunaj na snegu, na vsaj 2h dolgih sprehodih, čeprav so ponavadi trije (en zjutraj pred službo, drugi ob 3h popoldne do ene 5h in en zvečer od 8h do 9h). Vse je pa odvisno od časa, koliko ga imamo na razpolago.

Me pa zanima, kako je s slano vodo?
Namreč bila je šivana pa me zanima, če bi ji morska voda lahko kaj škodila, al še počakamo z obiskom morja. Se bo morala navadit plavat (gal plava v morju), pa zelo veliko smo na vikendu na morju (sploh v hladnješih mesecih - poleti itak ni zanimivo, ker je preveč ljudi, pa še men je prevroče - imam rad mraz, zdejle je lih prijetno, še kakih par stopinj nižje bi bilo lahko).


Logiran
nebivedu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 205


« Odgovor #28 : petek, 12.02.2010 : 08:30:11 »

No Snow se je že čisto uživela v našea življenja, še vedno se boji avtomobilov in drugih prevoznih sredstev, čeprav v domači avto vedno prva skoči.
Prehrano smo uredili in že postaja zbirčna. Mal je shujšala (čeprav še vedno "cigani za hrano, kadarkoli je le mogoče), pa linijo dobila, ker tok laufa naokoli in ker ima toliko rednih sprehodov - vsako jutro pol ure, popoldne kako uro in pol ter zvečer kako uro, pa še med sprehodi se lovita z Galom po ograjenem vrtu.


Sedaj pa ugotavljamo koliko je stara. Ker je bilo poleti veliko sonca in če je bila veliko zunaj, bi lahko imela prvo gonitev pri 5ih ali 6ih mesecih ali še prej, pa če prištejemo še nekaj časa zraven(izgubljenost ali zavrženost in zavetišče), je mogoče lahko stara od 8 do 10 mesecev. Dlaka kaže na to, ker je to še "otroški" puhek, ki je sedaj na njej. Odrasli haskiji imajo bolj ostro dlako, ki pa jo dobijo ko so stari okoli enega leta (vsaj Gal je takrat dobil tako dlako - vmes bi pa iz njegovega puhka lahko delali pouštre, koutre in podobne zadeve kamor se ponavadi fila perje in to v večjem številu).
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #29 : petek, 12.02.2010 : 09:13:05 »

sori, nebivedu...ampak meni ni jasno, kaj ima gonitev tu zraven za počet oz. kakšno vezo ima njeno omenjanje v tvojem postu?  Huh
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Snow - husky
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines