mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 13:09:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 69   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom  (Prebrano 192163 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #30 : četrtek, 19.01.2012 : 13:23:03 »

Fifi, a boš ti rekel teti, ki je poslala predračun za njeno hišo, da mi ni poslala računa?

Bom, pa tudi jaz sem ti še dolžen račune.

Kaj pa, če ima vsak doma nekaj hrane, pa si sam polni posodico, in gre k fifiju v "nabavo" enkrat tedensko? Sej, če se točno odmeri, potem se tudi točno ve, koliko hrane se razedli posamezniku. Seveda, za vskoke pa je še vedno tu fifi.


Seveda lahko.  Smiley
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #31 : četrtek, 19.01.2012 : 13:24:11 »

Smetka, koliko hrane dnevno potrebuje?
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #32 : četrtek, 19.01.2012 : 14:18:01 »

Čestitke za krasno izpeljano akcijo ljubezen

Ker sem za hranjenje Ajše čisto neuporabna zaradi oddaljenosti, bi pa z veseljem prispevala zanjo kaj € ali kak svoj izdelek za licitacije mesečno, če bi morda Jana odprla kako posebno temo za njen "sklad" Smiley

PS. Glede na logistiko okoli hranjenja, ki jo je že Fifi totalno razdelal, mogoče še ena pripomba (če se ti seveda zdi umestna). Kaj pa če bi se dnevni odmerki hrane napakirali kar v dobro zaprte plastične vrečice in bi se vsebino streslo vsak dan v Ajšino posodo pred kočo? To je seveda predlog "kar tako", ker ne poznam okoliščin in ne vem, če imajo kje ob hiši kakšno tekočo vodo, da bi bilo moč Ajšino skledo pred vnosom nove hrane ali potem, ko ona že poje, umiti. Ampak, če pravita, da tujcev ne bi pustila blizu, je verjetno tak sistem neizvedljiv Sad
No, kakorkoli, ne vzeti narobe, se nočem vtikat v zadeve, pri katerih ne morem sodelovat aktivno, zgolj kot predlog za olajšanje logistike s posodicami za hrano sem mislila, če bi bilo to lažje za vse.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #33 : četrtek, 19.01.2012 : 14:22:23 »

Kako pa veste, da lastniki ne bodo hranili psice z drugo hrano, hrano z mize iz Lidla? Potem bi dobila dvojno dozo.

Drugace pa krasno domovanje ste ji ustimali 


 Kiss
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #34 : četrtek, 19.01.2012 : 14:24:47 »

Kako pa veste, da lastniki ne bodo hranili psice z drugo hrano, hrano z mize iz Lidla? Potem bi dobila dvojno dozo.
Pri tolikšni škrtosti res dvomim v to. Roll Eyes A ni fino, da ti niti Lidlove ni treba kupit, niti se ukvarjat s tem, da jo v posodo vsuješ, skratka, SPLOH se ne ukvarjaš?
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #35 : četrtek, 19.01.2012 : 14:29:56 »

Poznam tak tip ljudi in verjemi mi, se jim je sposobna smilit ali pa bojo sovrazno nastrojeni zaradi vseh teh obiskov. Ljudje ne marajo posegov v njihova zivljenja, sploh pa pretiranega nadzora. Res upam, da se motim in da bodo radi sodelovali.  Roll Eyes
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #36 : četrtek, 19.01.2012 : 14:38:19 »

PS. Glede na logistiko okoli hranjenja, ki jo je že Fifi totalno razdelal, mogoče še ena pripomba (če se ti seveda zdi umestna). Kaj pa če bi se dnevni odmerki hrane napakirali kar v dobro zaprte plastične vrečice in bi se vsebino streslo vsak dan v Ajšino posodo pred kočo? To je seveda predlog "kar tako", ker ne poznam okoliščin in ne vem, če imajo kje ob hiši kakšno tekočo vodo, da bi bilo moč Ajšino skledo pred vnosom nove hrane ali potem, ko ona že poje, umiti. Ampak, če pravita, da tujcev ne bi pustila blizu, je verjetno tak sistem neizvedljiv Sad
No, kakorkoli, ne vzeti narobe, se nočem vtikat v zadeve, pri katerih ne morem sodelovat aktivno, zgolj kot predlog za olajšanje logistike s posodicami za hrano sem mislila, če bi bilo to lažje za vse.

Saj tako sem mislil, ampak razmišljam bolj okoljevarstveno, zato se, če se le da izogibam vrečk za enkratno uporabo. Plastične posodice so za večkratno uporabo in služijo samo transportu briketov do psice. Pred kočo ima posodo za hrano, ki sem jo nabavil sam, kot moj dodatek skupaj z igračko, v smislu dobrodošlice ob prihodu psice. Smiley

A zdaj razumete sistem, ali moram malo bolj počasi napisati? 
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #37 : četrtek, 19.01.2012 : 14:56:12 »

Smetka, koliko hrane dnevno potrebuje?

Ne vem, kolk je to dkg, ampak sem ti napisala - to posodo, ki jo ima zdaj, s kupčkom.

A zdaj razumete sistem, ali moram malo bolj počasi napisati? 

Jst te čist zastopim.

A mi boš dal račune na pošto, jih rabim najkasneje do konca meseca; al se prej kaj vidiva? Tamala dva sta zrihtana, najbrž jih bom v torek vračala, a se dobiva takrat?
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #38 : četrtek, 19.01.2012 : 14:56:52 »

Sem mislila, če jih greva skupaj vrnit, pa popoldan, da ti ne bo treba dopusta jemat  Tongue
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #39 : četrtek, 19.01.2012 : 15:00:28 »

Ja, Fifi, se zastopimo Smiley Super si. Jaz sem malo narobe razumela prej (sem si predstavljala 7 pasjih posod) - sorry, "bjonda" pač Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #40 : četrtek, 19.01.2012 : 15:02:56 »

ehm, kaj pa voda?A sem to kje zgrešila? Huh sram
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #41 : četrtek, 19.01.2012 : 15:04:20 »

Sem mislila, če jih greva skupaj vrnit, pa popoldan, da ti ne bo treba dopusta jemat  Tongue

Lahko. Bom imel takrat račune s sabo.  Smiley

Ne vem, kolk je to dkg, ampak sem ti napisala - to posodo, ki jo ima zdaj, s kupčkom.

A ni to veliko? Shocked Jaz dam Fifi pol manj, pa je še vedno tretjino več, kot priporočajo na žaklju... A delam kaj narobe?  sram

ehm, kaj pa voda?A sem to kje zgrešila? Huh sram

Vodo bojo baje menjali oni vsaj 2x na dan, če pa se zgodi, da vode ni ko pridete tja, takoj pokličite Smetko.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #42 : četrtek, 19.01.2012 : 15:26:18 »

Ja, Fifi, se zastopimo Smiley Super si. Jaz sem malo narobe razumela prej (sem si predstavljala 7 pasjih posod) - sorry, "bjonda" pač Wink


pokorno javljam, da je še ena blontna tuki. jst sem tudi mislila, da so to tiste posodice, iz katerih bo punca jedla.
kli*c, k pa Fifi tko hitr piše.

kdo jo hrani zdaj?
ali je možno, da se priključim obredu, da se spoznava in da me ne požre, ko začnem s samostojnim hranjenjem.
al je tako šorf, da bo to treba res remote izvest?
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #43 : četrtek, 19.01.2012 : 15:33:34 »

Danes grem jaz, vsaj tako kaže. Lahko greš zraven, samo grem s Fifi od mene, da združim Ajšino hranjenje z najinim sprehodom. Se ti da hoditi pol ure do tja, pa potem še nazaj? Če se ti, vabljena. Bom tudi sam bolj sproščen, če bo še kdo zraven.  Smiley
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #44 : četrtek, 19.01.2012 : 15:45:54 »

Danes grem jaz, vsaj tako kaže. Lahko greš zraven, samo grem s Fifi od mene, da združim Ajšino hranjenje z najinim sprehodom. Se ti da hoditi pol ure do tja, pa potem še nazaj? Če se ti, vabljena. Bom tudi sam bolj sproščen, če bo še kdo zraven.  Smiley

vidva kar hodita v tem vremenu  Evil Evil Evil  Tongue

jst grem z avtom in vaju počakam pri sosedu za šankom. pol greva pa skup Ajšo nafutrat.
povej kdaj približno naj bom tam - plusminus 10 minut za šankom ni problem  Wink  Cheesy
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 69   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines