mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 17:44:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 69   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom  (Prebrano 192058 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #75 : petek, 20.01.2012 : 21:40:07 »

Uh, samo en dan me ni, pa toliko informacij.  Shocked Fifi, se slišiva jutri!
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #76 : petek, 20.01.2012 : 22:04:23 »

Danes sva šla psico hranit z _lori. Spet naju je nadrla, ampak se je po podkupnini umirila toliko, da sva ji brez problema nastavila hrano.

Včerajšnje hrane ni pojedla skoraj nič, ker jo hranijo s človeško hrano. Zato sem lastnici malo bolj naglas povedal, da bomo psico odvzeli, če se to ne konča. Branila se je z izgovorom, da ji hrano nastavljajo sosedje, zato je dobila nalogo, da jutri zjutraj obvesti vse sosede, da smo sedaj hranjenje psice prevzeli mi. Upam, da sem ji povedal dovolj jasno in dovolj naglas.
Še kar misli, da je ona žrtev zavetišča in živalovarstvenikov in da se spravljamo samo nanjo. Kljub prepričevanju, da smo še kako aktivni tudi drugje, je vrtela svojo lajno naprej. Pa naj jo kar vrti. Z njo bojo še problemi, njen sin je dosti bolj dojemljiv. 

Med nastavljanjem hrane je mimo pribremzal srednje velik črn pes, ki bi bil lahko oče kremenčkovih. Ker očitno ni bil pod nadzorom, sem prosil lastnico Ajle (baje ji je ime tako), da mi pokaže, kje je pes doma. Šel sem pozvoniti, pa nikogar ni bilo doma. Je pa tudi lastnica Ajle tdila, da je to pes, ki je Ajlo oplodil. Polona, je kakšna možnost, da bi to preverili in jim obesili nekaj stroškov oskrbe tamalih?

Me je pa danes prijetno presenetilo dejstvo, da je _lori praktično moja generacija. Super je dejstvo, da tudi mlajšim ni vseeno!  Afro

Uh, samo en dan me ni, pa toliko informacij.  Shocked Fifi, se slišiva jutri!


Ja, premaknilo se je na boljše. Jutri se slišiva.  Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #77 : petek, 20.01.2012 : 23:15:14 »

Še kar misli, da je ona žrtev zavetišča in živalovarstvenikov in da se spravljamo samo nanjo.

Hehe, saj se boš kmalu naveličal. Nima smisla, daš za jest, pogledaš, če ima vodo in to je to. Sprememb pa ne pričakovat...

Med nastavljanjem hrane je mimo pribremzal srednje velik črn pes, ki bi bil lahko oče kremenčkovih. Ker očitno ni bil pod nadzorom, sem prosil lastnico Ajle (baje ji je ime tako), da mi pokaže, kje je pes doma. Šel sem pozvoniti, pa nikogar ni bilo doma. Je pa tudi lastnica Ajle tdila, da je to pes, ki je Ajlo oplodil. Polona, je kakšna možnost, da bi to preverili in jim obesili nekaj stroškov oskrbe tamalih?


Kakšen optimist  Tongue, kdo bo pa to dokazal, pa tudi če bi, ni prepovedano imeti mladiče... in za neoskrbovano psico z mladiči je kriva skrbnica, ne foter od tamalih  Wink. Je pa fajn, če sam okoli hodi, da vemo, čigav je. Plačilca ni tako težko napisat zaradi tega, ker je brez nadzora.

Psici je seveda samo zdaj ime Ajla. Ob odvzemu in ves čas pred njim je bila Ajša, v registru je tudi Ajša. Čez nekaj časa bo itak nekaj drugega  Cool.

Me je pa danes prijetno presenetilo dejstvo, da je _lori praktično moja generacija. Super je dejstvo, da tudi mlajšim ni vseeno!  Afro

Lepo.
Logiran

aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #78 : sobota, 21.01.2012 : 00:29:01 »

Me je pa danes prijetno presenetilo dejstvo, da je _lori prakticno moja generacija. Super je dejstvo, da tudi mlajšim ni vseeno!  Afro

Cuj ti  Cool paglavec mladi, pazi ti malo... jaz jih imam  Shocked stirideset, pa (se Roll Eyes ) tudi stejem med mlade.  Xena in ostale mlade, help, Hilfe, na pomoc! Ampak enega  Kiss ti pa vseeno lahko pritisnem, za tvoj entuziazem in voljo, res impresivno (pri teh letih, hehe)  Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
_lori
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 331



« Odgovor #79 : sobota, 21.01.2012 : 01:41:09 »

Danes sva šla psico hranit z _lori. Spet naju je nadrla, ampak se je po podkupnini umirila toliko, da sva ji brez problema nastavila hrano.

 Cheesy Lahko rečem, da sem imela super mentorja.  Smiley Moji vtisi so bili takšni: zdelo se mi je, da Ajša (Ajla, Ajli) že razume, da ji nihče ne želi nič slabega (kljub temu sem bila s pristopom previdna), kar pa bi težko rekla za lastnico, glede na njen odziv na to, kar je povedal že Fifi.

Med nastavljanjem hrane je mimo pribremzal srednje velik črn pes, ki bi bil lahko oče kremenčkovih. Ker očitno ni bil pod nadzorom, sem prosil lastnico Ajle (baje ji je ime tako), da mi pokaže, kje je pes doma. Šel sem pozvoniti, pa nikogar ni bilo doma. Je pa tudi lastnica Ajle tdila, da je to pes, ki je Ajlo oplodil.

Pes je bil povsem moker, (po moji oceni) nebi rekla, da je za to kriva samo zunanja vlaga.  Roll Eyes Lastnica je rekla, da "zdaj te pa (Ajša) ne mara več (ker je sterilizirana)". Kar bi lahko napeljevalo na to, da se pes potika naokrog že dlje časa in bi lahko bil oče kremenčkovih. Vsekakor smo lahko pozorni nanj.

Fifi mi je prinesel hrano za Ajšo in sicer za štiri "nedeljske" obroke s kupčkom. V nedeljo torej jaz nahranim Ajšo, vesela bi bila, če bi me spremljala katera od tistih, ki ste se javile za kateri drug dan, predvsem zato, da skupaj "prebrodimo" te začetne "tegobe" in da se Ajša navadi prihoda drugih ljudi - torej nas vseh.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #80 : sobota, 21.01.2012 : 09:23:09 »

  Xena in ostale mlade, help, Hilfe, na pomoc!

Na nas mladih svet stoji, tako je! Cool
Govoril-sem-howk-press


Ampak enega  Kiss ti pa vseeno lahko pritisnem, za tvoj entuziazem in voljo, res impresivno (pri teh letih, hehe)

Temu se pa vsekakor tudi jaz pridružujem. Fifi1 for President - itak! Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #81 : sobota, 21.01.2012 : 09:52:29 »

Kva, jaz sem mlada po srcu in telesu. Sploh zdaj, ko se bom šla malo pod nož popravit Evil
Fifi in ostali, super ste Kiss Kiss
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #82 : sobota, 21.01.2012 : 10:19:16 »

Me je pa danes prijetno presenetilo dejstvo, da je _lori praktično moja generacija. Super je dejstvo, da tudi mlajšim ni vseeno!  Afro

Če bi ve koke malo bol pazljivo brale...  Sem vedel da bo ta stavek problem, zato sem ga že prej pazljivo sestavil. Vem da ste ve mlade, ampak _lori je še mlajša.  Roll Eyes Grin

Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #83 : sobota, 21.01.2012 : 11:06:29 »

Me je pa danes prijetno presenetilo dejstvo, da je _lori praktično moja generacija. Super je dejstvo, da tudi mlajšim ni vseeno!  Afro

He, he, Fif, eni smo že pri 14ih po tej sceni ropotali Wink
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #84 : sobota, 21.01.2012 : 11:11:04 »

V nedeljo torej jaz nahranim Ajšo, vesela bi bila, če bi me spremljala katera od tistih, ki ste se javile za kateri drug dan, predvsem zato, da skupaj "prebrodimo" te začetne "tegobe" in da se Ajša navadi prihoda drugih ljudi - torej nas vseh.

povej kdaj boš tam, pa pridem.
najraje popoldne oz. zvečer, kajti mi starci imamo burne noči in zjutraj spimo  Evil Evil
sicer zaradi mačkov, ki ponoči skačejo po nas in se hočejo igrat, ampak take pikantne podrobnosti so v tem kontekstu nepomembne
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #85 : sobota, 21.01.2012 : 11:46:23 »

He, he, Fif, eni smo že pri 14ih po tej sceni ropotali Wink

Ti si pa itak nadpridna!  Wink
Logiran
_lori
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 331



« Odgovor #86 : sobota, 21.01.2012 : 17:46:51 »

povej kdaj boš tam, pa pridem.

Se dobiva ob 19h pred gostilno, pa greva skupaj tja?  Smiley
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #87 : sobota, 21.01.2012 : 17:58:25 »

Se dobiva ob 19h pred gostilno, pa greva skupaj tja?  Smiley

zmenjeno Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #88 : sobota, 21.01.2012 : 20:34:22 »

Danes sva s Fifi1 šla hranit tole Ajlo/Ajšo, da sem se seznanila z načinom pristopa in količino hranjenja. Zasedla bi termin ob petkih.  Smiley
Ajša je zelo malo pojedla od včerajšnjega obroka. Lastnica, ki je prišla ven, je povedala, da je niso hranili z ničemer drugeim, in da je šla z njo na sprehod. Fifi1 je vzel hrano nazaj in jo shranjuje posebej. Zato sprašujeva, kaj narediti s to hrano? Glede na velikost obrokov je cel žakelj že skoraj pošel (bo v enem tednu). Razmišljala sva, da bi morda briketom dodala malo mesa (konzerva ali meso), da bi ji bili okusnejši. Smetka?

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #89 : sobota, 21.01.2012 : 21:16:38 »

Zmanjkalo? 20 kg je za skoraj 2 meseca. Al smo se narobe razumeli, koliko naj bi dobivala? Pri nas je jedla brikete čisto normalno, brez dodatkov. Ne verjamem, da ne dobiva pomij. Dajte ji hrano, če je ne bo imela; če jo bo imela, pustite tako, kot je, pogledate, če ima vodo in je to to.
Logiran

Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 69   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines