mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 21:39:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom  (Prebrano 191907 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #945 : sreda, 20.03.2013 : 18:53:24 »

Vesela sem, da so vse živali, z Ajšo vred, na varnem in seveda ni za kaj.  objem

Za stroške za pujsa ne skrbi, smo si jih razdelile SunnyDay, rava, maja_kalis, _lori, luna7, Royalty in moja malenkost in res ni panike, a ne punce?

Predlagam pa, da po vrtnarskih licitacijah štartamo ene "za Ajšo in cimre", da ne bo vsa teža stroškov oskrbe odvzetih živali na ramenih ZH.

Vesela sem tudi za trajno prepoved posedovanja živali, čeprav si nekako ne delam utvar, da bodo ti ljudje brez živali, ampak upanje umre zadnje, ne?  Wink

Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #946 : sreda, 20.03.2013 : 18:54:56 »

glede delitve stroškov je že zasedal dopisni kongres matematikov, ker je šlo za izjemno zapleten problem.  Grin
nekako smo se uspeli prebiti do cifer po glavah. veselje

po moje nima smisla, da bi šli jovo na novo zhebat tak kompleksen sistem z dodajanjem novih spremenljivk.
bodo pa vsekakor še ostali participatorji povedali.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #947 : sreda, 20.03.2013 : 18:56:40 »

No, na vsak način ob prvi priliki dam zraven še jaz, pa Ada tudi. Vsaj za kofe bo.
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #948 : sreda, 20.03.2013 : 18:59:27 »

Jao, da si videla izračun: rava, svaka čast!  butnglavc predaja Afro

Licitacije za tele "begunce", jaaa. Naredila bom vse, kar znam! Pa še kej poiskala...  Kiss Cheesy

Vsi naši  bravo bravo objem ljubezen
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #949 : sreda, 20.03.2013 : 19:05:58 »

Za licitacije lahko že na kup spravljamo, štartamo pa konec naslednjega tedna Smiley

Vsem čestitke za uspešno akcijo bravo objem
Logiran

uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #950 : sreda, 20.03.2013 : 19:12:09 »

Carji! Cheesy
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #951 : sreda, 20.03.2013 : 19:12:23 »

glede delitve stroškov je že zasedal dopisni kongres matematikov, ker je šlo za izjemno zapleten problem.  Grin
To je pa tako, če s filozofom deliš stroške za nekaj, n-č mu ni jasno kaj so to za ene cifre, ampak se vseen kr neki za brezveze vmešava.  Tongue predaja

Je rava nardila eno tako lepo tabelco, polno številk, jaz je sicer nisem razumela, ampak je rava vzela stvari v svoje roke in rekla: "Tolk prnes in nej bo točen znesek!", pa je.  Afro

Sej bi povedala katera cifra je in kako smo do nje prišle, ampak ni za vse enako (ker nismo rabili samo kombija ampak tudi material za zaščitit ga in so različni ljudje imeli stroške, pol se je pa še neki s ceradami hendlal) in bo morala razložit rava, kako in kaj. če vidve res vztrajata pri sofinanciranju.  Wink Jaz samo vem, da moram prinest 10,70€ in če bodo kake spremembe računam na ravino naravno nadarjenost za matematiko.  Cool

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #952 : sreda, 20.03.2013 : 19:13:43 »

Vesela sem, da so vse živali, z Ajšo vred, na varnem in seveda ni za kaj.  objem

...
Predlagam pa, da po vrtnarskih licitacijah štartamo ene "za Ajšo in cimre", da ne bo vsa teža stroškov oskrbe odvzetih živali na ramenih ZH.

Tudi jaz, predvsem za Ajšo, samo da je na varnem bravo

Za licitacije pa velik lajk, kraševci smo zraven Afro
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #953 : sreda, 20.03.2013 : 19:31:06 »

... če vidve res vztrajata pri sofinanciranju.

zdaj res ne bi šla razturavat tistega kompleksnega ceradno kombijaškega modela, če se ostali participanti strinjajo.

sploh pa ne, dokler se dokončno ne ugotovi, v kakem zdravstvenem stanju je sploh pujsek, ki je bil en cajt res zelo bogi.
če bodo tam kakšni večji stroški, bi mogoče lahko pomagali s kakim evrčkom, pa bi takrat naredili nov razdelilnik.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #954 : sreda, 20.03.2013 : 19:32:59 »

Meni je kul.  Smiley
Logiran
_lori
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 331



« Odgovor #955 : sreda, 20.03.2013 : 19:42:43 »

Za stroške za pujsa ne skrbi, smo si jih razdelile SunnyDay, rava, maja_kalis, _lori, luna7, Royalty in moja malenkost in res ni panike, a ne punce?

Seveda.

Predlagam pa, da po vrtnarskih licitacijah štartamo ene "za Ajšo in cimre", da ne bo vsa teža stroškov oskrbe odvzetih živali na ramenih ZH.

zdaj res ne bi šla razturavat tistega kompleksnega ceradno kombijaškega modela, če se ostali participanti strinjajo.

sploh pa ne, dokler se dokončno ne ugotovi, v kakem zdravstvenem stanju je sploh pujsek, ki je bil en cajt res zelo bogi.
če bodo tam kakšni večji stroški, bi mogoče lahko pomagali s kakim evrčkom, pa bi takrat naredili nov razdelilnik.

Ni več kaj za dodat.  Smiley

Ajša  ljubezen in ostale male, velike in bodoče velike živalce  Kiss pa naj zdaj samo še uživajo, v novih domovih.  Cheesy
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #956 : sreda, 20.03.2013 : 19:44:26 »

Pujs je kastriran (je ze bil). Kot je napisala Jinxica, je bil cepljen + tretiran proti parazitom, je pa posteno garjast, tako da bo treba vec zdravljenj. Sicer izgleda dokaj ok, razen da je hudo predebel  Roll Eyes in da ga je skoraj pobralo med pregledovanjem od vse zadihanosti. Sepa (zaenkrat) ne.

Upam, da bodo tudi uradne sluzbe naredile tisto kar morajo, vi ste naredili veliko.  Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #957 : sreda, 20.03.2013 : 20:04:31 »

Tisti pujsek je bil tako sam samcat tam za hišo v tistem blatu.... sem vesela, da je približno ok. In, da mu bo zdaj odlično!  Cheesy Cheesy Cheesy
Itak, da se strinjam z kompleksnim izračunom.  Grin Grin Grin Smiley
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #958 : sreda, 20.03.2013 : 21:00:40 »

Maja01 tnx za info, hvala bogu, če je samo to.
revež je bil po moje kanta za organske odpadke bližnje okolice, pa še migal nič ni.
zdaj se bo pa srčku fajn godilo ljubezen
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #959 : sreda, 20.03.2013 : 21:13:03 »

Ok, ko bo kak nov "razdelilnik" pa prispevam še jaz kak euro v tole zgodbo. Če ne pa na licitacijah Smiley Hvala vsem udeleženim v tej zgodbi od začetka. Konec bo pa-upam kmalu-ko bodo vsi v novih domovih . Hvala res  Kiss
Logiran

Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines