mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 23:33:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom
Strani: 1 ... 62 63 64 65 66 [67] 68 69   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom  (Prebrano 191913 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #990 : četrtek, 21.03.2013 : 10:56:54 »

....mhm, pa vsem nam so se na začetku tega projekta malo hlače tresle... Roll Eyes
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #991 : četrtek, 21.03.2013 : 11:09:50 »

Bom vprasala kako je z nozicami.

Mega!

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #992 : četrtek, 21.03.2013 : 12:01:02 »

A pujs je po naravi tako histeričen, al je to zaradi morebitne bolj švoh oskrbe?
Prašiči si po naravi zelo pametne živali - nekako tako, kot mačke Wink in valjda jim ni všeč, če jim kdo rep vzdiguje pa pod kiklo gleda Tongue

Kot vsaka žival, je (bil) tudi on pod stresom zaradi selitve in vega skupaj, po mojem.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #993 : četrtek, 21.03.2013 : 13:12:52 »

pujsi je živel skoraj v izolaciji in ne bi bilo čudno, če bi bil en konc psihota.
morda ima kake celo težave z moškimi, ker je tudi našega Fifija1 nekaj ustrahoval Smiley .
tudi Ajša je od moških prenašala samo Fifija1, pri drugih m pa se ji je čist utrgal.
to je verjetno posledica kakih slabih izkušenj, nič čudnega pa ne bi bilo, če bi imela take izkušnje tudi kaka druga žival pri hiši in tudi pujsek.

----

opozorjeni smo bili, da s selitvijo ni šale in da fanta lahko tudi fršlok. tak stres je to za njih.
par ljudi je tudi reklo, da utegne vreščat celo vožnjo.
zato sva se med vožnjo kar nekajkrat vprašala, če je sploh še živ, ker je bil čisto tiho.

parkrat sva ga že hotela it gledat, pa sva si premislila in ga nisva šla gledat.
- prvič z ustavljanjem podaljšaš pot. pa se nama je zdelo kar precej pomembno, da smo čimprej na cilju, da se travma prevoza hitro konča in da asap pride v roke ljudem, ki se spoznajo na prašiče.
- drugič pa itak noben od naju nima pojma, kako mu sploh pomagat, če bi bilo karkoli narobe. kaj čmo, tudi taki levaki živimo na svet, k pujsom še nismo dajali umetnega dihanja.

glede na vsa opozorila in grozne štorije o od strahu pobesnelih prašičih, je bil mali uibr priden in korajžen pujsek.
lahk bi nas kar dobro razturil (še posebej pri raztovarjanju), pa nas ni.
skratka vzorno in izredno lepo se je obnašal glede na svojo zgodovino in okoliščine.

mislim, da bo caroval in se znebil strahu, ko spozna, da so na svetu tudi drugačni ljudje.
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #994 : četrtek, 21.03.2013 : 19:04:07 »


- drugič pa itak noben od naju nima pojma, kako mu sploh pomagat, če bi bilo karkoli narobe. kaj čmo, tudi taki levaki živimo na svet, k pujsom še nismo dajali umetnega dihanja.
šit, ej, dobro, da nisem monitorja stuširala  Grin Grin
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #995 : četrtek, 21.03.2013 : 20:21:21 »

Parklji so ok.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Ewa
rad pišem
****
Sporočil: 462


WWW
« Odgovor #996 : četrtek, 21.03.2013 : 20:49:46 »

Pujsi so, po mojih izkušnjah, najbolj vstresspravljajočese živali. Naša dva sta dobro socializirana, vajena ljudi od malega, pa še vedno vreščita, če ju malo narobe pogledaš. Če se ju dotikaš tam, kjer jima tisti trenutek ne paše, pa itak vreščeče zvizneta nekam in se od tam potem užaljeno še nekaj časa oglašata. Tako da vseh drama queen reakcij ni nujno pripisovati slabim izkušnjam/slabi socializiranosti. So pa res zelo inteligentni, dosti bolj, kot jim ljudje radi pripisujemo. Naš recimo ve, da ne sme rit po travniku in se pride sam skesano izdat in pospravit v uto, če kje kak del preora.  Grin

Sem zelo vesela, da se je za vse vpletene srečno končalo, upam, da tam živali res več ne bo.  Angry  Pa čestitke vsem, ki ste sodelovali.  Smiley
Logiran
simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #997 : četrtek, 21.03.2013 : 22:39:38 »

Saj so mi kar solzice prišle na oči, ko sem videla to srečno faco od Ajške ljubezen
Odlični ste bili.

Bom prisevala pri licitacijah.
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #998 : četrtek, 21.03.2013 : 22:55:01 »

Parklji so ok.

OK, thx
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #999 : četrtek, 21.03.2013 : 23:13:17 »

Jžš, kako se "naša baba" smeji!  Cheesy
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1000 : četrtek, 21.03.2013 : 23:37:55 »

 plesalec Kako sem vesela, da je akcija tako koncana in da je ni niche (od vas in zivali) skupil...  veselje Bravo,  bravo da ste zivali spravili od tam, prevec optimisticna pa zal nisem, da druzina se bo nikoli vec imela zivali (srcno upam, da se motim!)  Undecided

 ljubezen Ajši in pujsu in drugim trem pa  Kiss
(A se nihce ne boji, da bo Ajška Mašo pozrla s tem prekrasnim nasmeškom? Shocked)


In seveda  Kiss vsem, ki ste kakorkoli pomagali k taksemu razpletu. Zdaj pa novim zmagam naproti (denar zbirat)! Kiss ljubezen
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1001 : četrtek, 21.03.2013 : 23:40:53 »

Ajša ljubezen ljubezen Poglejte ta krasen košat mahajoč rep Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #1002 : petek, 22.03.2013 : 04:11:05 »

   "(A se nihce ne boji, da bo Ajška Mašo pozrla s tem prekrasnim nasmeškom? Shocked)"

Ne. Tud, če bi jo kdo hotel, pa tako dobro obvlada pse, da se res ne bojimo. Pri minus 20 stopinj ali pri trideset plusa je vedno bila na mestu. In  znala še tako ubrisanega cucka obvladat, kaj šele  Lassie / Ajšo!  Grin
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1003 : sobota, 23.03.2013 : 09:16:00 »

Jutro  Smiley














Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1004 : sobota, 23.03.2013 : 09:19:41 »

 Cheesy Cheesy Cheesy
Moram pa rečt, da kar malo pogrešam svoje petkove obiske pri Ajši. Ampak, ji je sedaj mnogo bolje...  Kiss Kiss Wink
Logiran
Strani: 1 ... 62 63 64 65 66 [67] 68 69   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines