mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 06:06:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 69   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom  (Prebrano 191436 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« : četrtek, 19.01.2012 : 08:40:44 »

Tukaj bo tole bolj vidno kot v arhivu.

Danes smo vrnili Ajšo nazaj, začuda brez pričakovanih problemov. Vse je potekalo v redu, zahvaljujoč Poloninemu klicu lastnikov dan prej.  Evil Jeklenica na katero je pripeta je dolga 4,5 ali pa 5 m, gotovo ni krajša, kvečjemu daljša in je kvalitetnejše izdelave in debelejša kot tiste rdeče, ki prevladujejo v večini trgovin za živali.

Ajša pred našimi očmi ni šla v kočo, ampak verjamem, da se ta trenutek ko tole pišem, stiska v klobčiču in ji je udobno.  Smiley Ponosen sem, ker je inšpektorica, ki je bila z nama s Polono, pohvalila nov dom psičke. Priznam, da sem se nosil kot pav.  Roll Eyes Lastnik mi je še enkrat obljubil, da bo do pomladi zbral denar za ograjo, čas pa bo pokazal, če se bo dogovora tudi držal.  Roll Eyes

Vendar bo treba kljub vsemu lastnike preverjati, psički pa vsakodnevno dostavljati hrano, ker ne pustimo, da bi jedla Lidlovo hrano za pse. Zato prosim vse, ki bi bili pripravljeni pomagati hraniti psičko in ste iz Domžal, Mengša, Kamnika, ali pa tisti, ki ste bolj oddaljeni, pa bi vseeno hoteli pomagati, da se javite v to temo, ali temo zavetišča Horjul, da se dogovorimo o podrobnostih. Za psičko bom skrbel tudi jaz, hrana bo pri meni, vaša naloga bi bila samo prevzeti paketek in ga peljati in postreči psički. Če se nas najde več, bi lažje uskladili urnike, vsak bi prevzel dan v tednu in nihče nebi bil zaradi tega preobremenjen. To bomo delali začasno, potem pa upam, da bomo le še vsake toliko preverjali, če se lastniki držijo dogovorjenega.


Tole danes je bila lepa izkušnja, užival sem vsako sekundo in bil strašno ponosen, da sem lahko del vsega tega. Polona, hvala ker sem šel lahko s teboj.  Smiley

Tu je pa še nekaj fotk, ker vem, da vsi najbolj čakate na to.  Grin


Zdravo. Sem Ajša. In tole zadaj je moj nov domek.   Smiley


Zdaj sem pa čist važna.   Cool


Moj dom, moja pravila. Nadzor 24 ur!   Angry V bistvu je ena res nežna psička, vsaj do mene je bila.  Wink


A je tisto tam futr?  Shocked


UUAAAAAAAA! Pa voda je tudi zraven!  Cheesy


Rep ima pa čisto po Xeninem okusu.   Smiley


Blablablabla, pomoje itak vsi sam slikce gledate in sloh noben ne bere podnapisov, anede?   predaja


Če je dovolj velika za Polono, potem mora biti tudi za Ajšo.  


Na tej sliki sem hotel biti zraven, pa sem si zadnji trenutek premislil, ker bi bila slika potem že kar kičasta od lepote. Hehe  Grin
   
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1 : četrtek, 19.01.2012 : 08:45:14 »

Seveda, se javljam za enkrat na teden Smiley. Upam, da me Ajša ne bo pojedla...ker potem bo imela dovolj hrane za kakšno leto.  Tongue
Jaz najlažje ob petkih ali čez vikend.  Wink
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #2 : četrtek, 19.01.2012 : 09:02:29 »

-Za začetek prosim Smetko, da nam pove, koliko hrane naj ji dajemo.

-Glede časa hranjenja me zanima, če bi bila primerna kakšna večerna ura, ker jaz sem na šihtu do 16-ih, se pa zgodi, da moram kdaj tudi potegniti. Recimo okoli osme zvečer bi bilo idealno, ker mislim hranjenje Ajše združiti s sprehodom s Fifi. Roll Eyes Ne vem pa, kako imate čas drugi. Moj urnik je tak in ga žal ne morem spreminjati.

Jaz se tudi javljam za enkrat na teden in sicer med tednom ali v soboto. V nedeljo ne bo šlo, ker imam vaje z bendom.  Wink

Kupil bom sedem posodic, za vsak dan v tednu eno, vanje bom redno odmeril obroke, tako da boste lahko recimo iz šihta prišli po posodico s hrano tudi prej in nebi bili odvisni od čakanja name. Ko bom določil mesto, kjer bojo posodice stale, vam bom to tudi sporočil. Domači bojo o vašem prihajanju po hrano obveščeni, itak bojo pa posodice zunaj na takem mestu, da boste lahko brez zvonenja prišli do njih.  Smiley Upam, da vam tak sistem odgovarja. Hrana bo stacionirana pri meni, ker bom imel tako lažji pregled nad porabo, da bomo vedeli, kdaj mi bo treba dostaviti nov žakelj. Lahko bi tudi uredili zadevo tako, da bi za Ajšino hiško naredil še poličke, da posodic nebi bilo treba vračati meni nazaj in bi jih potem pobral jaz ko jo pridem hranit. Kaj pravite?  Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3 : četrtek, 19.01.2012 : 09:06:23 »

Oho, logistika je super!  Cool Smiley
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #4 : četrtek, 19.01.2012 : 09:15:30 »

Bravo!
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #5 : četrtek, 19.01.2012 : 09:18:12 »

Fifi1 in ekipa, super je ratal tale projekt in seveda so opravičena vsa špricanja pouka zaradi tega v jesenskem semestru. Cool.

K
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #6 : četrtek, 19.01.2012 : 09:48:32 »

Super zrihtano! Jaz se lahko javim samo za kaj prispevat. Fifi ni samo mojster, zdaj bo še v nulo hranjenje organiziral. ljubezen Fifi for president!  bravo
Če ste že to luksuzno kućerino čipirali, Wink da je lastniki ne bi dalje prodali... Hmm, Smet, bo treba tudi Fifiju (v njegovo dobro) kak čip stisnit. Toliko je vreden, da me je malo strah, da ga bo kdo enkrat v temi počakal in ugrabil - da zanj potem kaj iztrži... Cool
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #7 : četrtek, 19.01.2012 : 10:01:20 »

Cist hudo!
Logiran
MucaMici
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 73


WWW
« Odgovor #8 : četrtek, 19.01.2012 : 10:04:34 »

Super Smiley
Jaz sem na žalost predaleč, da bi hodila do psičke, a to še ne pomeni, da ne bom pomagala...danes je šlo nekaj €€ na račun za posodico ali hrano za Ajšo Smiley
Upam tudi, da bodo lastniki postali bolj odgovorni in skrbeli za Ajšo kot se spodobi Smiley  ljubezen
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #9 : četrtek, 19.01.2012 : 10:16:33 »

Fifi1 in ekipa, super je ratal tale projekt in seveda so opravičena vsa špricanja pouka zaradi tega v jesenskem semestru. Cool.

K

 Afro
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #10 : četrtek, 19.01.2012 : 10:46:19 »

Lahko bi tudi uredili zadevo tako, da bi za Ajšino hiško naredil še poličke, da posodic nebi bilo treba vračati meni nazaj in bi jih potem pobral jaz ko jo pridem hranit. Kaj pravite?  Smiley[/color]
To sem tudi jaz pomislila, samo da ne bodo te posodice tudi dobile noge ... v njihovo domačo skrinjo, na primer. Roll Eyes
Jaz se javim za dostavo žaklja Fifiju za začetek. Od kod, pravzaprav? Če bo treba in vas ne bo dovolj bližje Ajši stacioniranih, bom pa tudi zvečer kak dan prevzela.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #11 : četrtek, 19.01.2012 : 10:58:15 »

midva ji lahko peljeva hrano en dan zvečer med tednom razen torka.
a ne bi bilo bolj enostavno kroženje posodic?
da pobereš prejšnjo, jo doma opereš in ji jo daš naslednjič?
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #12 : četrtek, 19.01.2012 : 11:02:15 »

To sem tudi jaz pomislila, samo da ne bodo te posodice tudi dobile noge ... v njihovo domačo skrinjo, na primer. Roll Eyes

Hehe, jih bomo zafrknili, pa jih bomo dali pod ključavnico, pa vsakemu, ki bo psico pomagal hraniti, bomo dali en ključ. Problem rešen.  Wink

a ne bi bilo bolj enostavno kroženje posodic?
da pobereš prejšnjo, jo doma opereš in ji jo daš naslednjič?

Ne, ker hrana bo stacionirana pri meni. Tako bi morala po tvojem sistemu vzeti posodico, jo prinesti k meni, pozvoniti da ti jo napolnim in odnesti nazaj psici. Moj sistem dopušča več svobode in možnosti usklajevanja tistim, ki bojo psico hranili.  Smiley Plastične posodice pa niso noben strošek, jih bom kupil v Kiku in to je to.
Logiran
_lori
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 331



« Odgovor #13 : četrtek, 19.01.2012 : 11:12:58 »

Če bi bilo potrebno in mi zaupate to nalogo se tudi jaz javljam, da pomagam, sicer bolj občasno, če recimo kdo kakšen dan nebi mogel bi lahko vskočila, ker nimam lastnega prevoza do Fifija in bi morala usklajevati svoj vsak dan različen urnik še z urnikom nekoga drugega, kar bi bilo zelo nerodno, če nebi našla prevoza. Kot rečeno, lahko pa računate name, da vskočim če bom le lahko v primerih, ko kdo drug ne nebi mogel.

Sem pa brez besed.  Kiss Ajša, zdaj ti bo zagotovo lepše.

Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #14 : četrtek, 19.01.2012 : 11:13:36 »

Hehe, jih bomo zafrknili, pa jih bomo dali pod ključavnico, pa vsakemu, ki bo psico pomagal hraniti, bomo dali en ključ. Problem rešen.  Wink

Ne, ker hrana bo stacionirana pri meni. Tako bi morala po tvojem sistemu vzeti posodico, jo prinesti k meni, pozvoniti da ti jo napolnim in odnesti nazaj psici. Moj sistem dopušča več svobode in možnosti usklajevanja tistim, ki bojo psico hranili.  Smiley Plastične posodice pa niso noben strošek, jih bom kupil v Kiku in to je to.

v naslednjem koraku sem misla lobirat in aktivirat vse težke veze in poznanstva, če bi mi dal hrano za 3x ali 4x, da te gnjavim samo 1x mesečno.  Huh
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 69   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Ajša/Mama, vrnjena v nov dom
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines