mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 08:32:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: Svetovna razstava psov, Salzburg (A), 18. - 20. 05. 2012
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: Svetovna razstava psov, Salzburg (A), 18. - 20. 05. 2012  (Prebrano 32928 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #45 : sobota, 14.04.2012 : 11:08:10 »

Ufa, a toliko jih bo? ARTI, a vi vse te dni boste tam? Kateri dan pa bodo AM-ji?  Ok vem neumnosti sprašujem, ker se na to čisto nič ne spoznam sram

Bi šla fotkat, a samo za en dan in če ima kdo plac v avtu in gre samo za en dan Smiley



Jaz grem po vsej verjetnosti v petek gor in samo za en dan, če ste slučajno v petek na vrsti lahko greš z mano.
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #46 : sobota, 14.04.2012 : 12:38:23 »

niso  Grin

v soboto so, tako kot pudlji. specialka pa v nedeljo v anifu.

ARTI ti bom že dala antipatični  Angry ... pozabljaš, da mam jest vse papirje za parking  Tongue
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #47 : sobota, 14.04.2012 : 20:14:06 »

Ufa, sem čisto spregledala, da imam ta datum fotolov v Nemčiji s klubom in ne morem biti na dveh koncih hkrati sram Sad
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #48 : nedelja, 15.04.2012 : 07:49:01 »

uf, kaksne vrtoglave cifre so pri nekaterih pasmah. Podenci so pa (tako kot ponavadi) cista rariteta... trenutno jih kaze celih 5  Tongue
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #49 : ponedeljek, 23.04.2012 : 14:31:46 »

En mal pomoči bi rabila, če mi lahko kdo pomaga, prvič sploh se grem kaj takega, mislim prvič bolj konkretna razstava, pa sem mal izgubljena  sram , sicer so mi veliko že pomagali sami organizatorji, ampak vprašam še vas taizkušne  Wink Kako je z vstopnicami za tiste, ki pridejo gledat oziroma pridejo delat družbo razstavljalcu, lahko tam kupi vstopnico ali jo mora prej. Ker en pravi tako en tako in mi ni nič več jasno.

Pa glede parkinga me zanima, vem da se da rezervirat, ampak samo če imaš pravo kartico, kar jaz nimam, žal  Sad . Kako je pa z ostalim parkingom, mislite da se bo dalo najdit kaj brez rezervacije ali ne.

Hvalaaa  Kiss

Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #50 : ponedeljek, 23.04.2012 : 16:12:15 »

Vstopnina za obiskovalce ne bo problem. se da komot tam kupit karto ... mogoče je edino kaj ceneje, če kupiš preko net-a. sem pa videla, da so vstopnice že v prodaji.

parking ... po mojih izkušnjah, se je sicer dalo plačati na dan razstave tudi tam, samo vprašanje je kako bo z zapolnjenostjo sektorjev. verjetno bodo tisti "bližnji" polni in se bo parkiralo bolj daleč. oglašujejo pa, da bo vozil nek gratis bus med parkirišči in sejmiščem. če ste samo obiskovalci mislim, da to ne bo bil prevelik problem.

kar mirno prašaj, če te še kaj zanima  Wink
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #51 : ponedeljek, 23.04.2012 : 16:19:19 »

Natis hvala.
Ne, ne bomo samo obiskovalci, bom razstavljala mojega škotskega norčka. Načeloma nam sicer ni problem malo pešačit, sam ne vem kolk daleč se nam pa tudi ne bo dalo  Grin . Plan je itak da bomo bolj zgodaj tam, tko da nekaj bi že morali dobiti prosto ( če se ravno ne bomo izgubili na poti  Tongue )

Zaenkrat nimam vprašanj, bom pa ziher še kakšno imela, tik pred zdajci, ko me bo panika zagrabila  Tongue

Aja mogoče edino to še, potrdilo o prijavi pride verjetno samo to kar smo dobili na meil, ni kakšnih posebnih pošiljk kaj ne ? Da ne bova na koncu zunaj ostala, ker bom imela premalo papirjev s seboj  Roll Eyes
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #52 : ponedeljek, 23.04.2012 : 16:29:30 »


razpakiraj se pred vhodom in nekdo naj gre parkirat avto, če ne bo druge.

falit ne moreš ... drži se smerokazov za salzburg in potem greš proti linzu (da greš okoli salzburga in ne proti nemčiji) ... mislim, da je drugi izvoz (ne me za ušesa, če je še kakšen vmes) od razcepa za nemčijo potem MESSE. ma ne moreš falit. v glavnem na tablah na avtocesti išči MESSE in to je to. od izvoza je pa to par metrov.

dobila si samo to potrdilo po mailu, drugega ni. sprintaš in imaš s seboj. to je tudi vstopnica za toliko oseb, kolikor imaš prijavljenih psov in tudi kupon za katalog. številke bodo v ringih.

če si prijavila tudi specialko ... specialke so v anifu, ki je na jugu salzburga (predmestje). tudi tega ne moreš falit. pred salzburgom imaš odcep desno ANIF.
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #53 : ponedeljek, 23.04.2012 : 16:32:02 »

Uuuu hvalaaa, zlata si  Kiss Kiss Kiss

Na specialko pa nisem prijavila, če bi bila na isti dan kot je običajna, potem mogoče bi, tko pa bova tam samo na soboto  Smiley
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #54 : ponedeljek, 23.04.2012 : 16:39:17 »

O, Ana, potem pa pridemo pogledat tudi skote. Smiley

Drugace pa bo sigurno oznaceno, naceloma so vedno table...pa Avstrijci bodo tudi znali povedat kam it, ce bos vprasala (recimo na Madzarskem skoda sprasevat... Grin). Sprintaj si tudi plan hal in vhodov (vsaj ponavadi ga objavijo), da bos videla kje not it, da se ne bos brezveze vozila. Pa tko kot pravi natis, razpakiraj se pred vhodom in naj ti tisti, ki bo s tabo parkira avto. Kako bo z unim busom rajs nocem vedet....

p.s. jaz sem zdaj brihtna ko mi ne bo treba vozit, parkirat, pa svojih psov razstavljat.... Wink Drgac bi bila isto panikaaaaaaaa  Grin
Logiran

AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #55 : ponedeljek, 23.04.2012 : 16:42:49 »

Kaja super, le glej da nas pridete pogledat  Cheesy

Hmm saj mene taorenk panika še ni zagrabila, me pa bo par dni pred razstavo  Grin

Pa hvala za nasvete  Cheesy  Kiss
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #56 : ponedeljek, 23.04.2012 : 16:45:32 »

Ves kaj? Ti sam pojdi pravi cas, da se ti ne bo mudilo. Potem pa samo uzivaj.  Smiley Ce je guzva je pac guzva, ce je slabo vreme je pac slabo vreme (fajn je imet boks, da das noter psa, da ni cist moker)... Smiley
Logiran

AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #57 : ponedeljek, 23.04.2012 : 16:50:50 »

Prej bomo šli definitivno, sem rajši eno uro prej gor in se tačas s psom zabavava, kot da prideva zadnjo minuto in sva pol gor vsa zbegana  Grin

Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #58 : ponedeljek, 23.04.2012 : 20:16:54 »

o kaja kako si brihtna  Angry

te bom zaposlila ... nič bat 


AnaJ nič bat ... gužva v petek bo za znoret, da o paniki ne govorim. čeprav ... verjemi .... tole slabš kot je blo v parizu skor ne more bit  Grin Grin Grin Grin

pa še en dobronameren nasvet ... ne eno uro prej ... za ziher ... dve uri  Wink
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #59 : ponedeljek, 23.04.2012 : 20:19:20 »

Natis saj mi smo v soboto, takrat upam da se bo stvar že malo polegla  Tongue
Ma če bo treba bom tud 3 ure prej gor  Grin
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: Svetovna razstava psov, Salzburg (A), 18. - 20. 05. 2012
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines