mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:51:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Tema: Azerbejdžan streljanje in pobijanje brezdomnih živali
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Azerbejdžan streljanje in pobijanje brezdomnih živali  (Prebrano 4376 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
55
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 138


WWW
« : sobota, 18.02.2012 : 18:44:11 »

http://www.zurnal24.si/prisilno-preseljevanje-in-streljanje-psov-clanek-148798

Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1 : sobota, 18.02.2012 : 19:27:00 »

Fajn bi bilo, ko bi bila še kakšna beseda zraven dodana, ker tole zgleda slabše od googla.

Torej, na zgornjem linku najdete članek o temle:

Prisilno preseljevanje in streljanje psov
S. D. / Azerbajdžan
18. 2. 2012, 09:54
Organizacija za zaščito človekovih pravic Human Rights Watch (HRW) obtožuje oblasti v Azerbejdžanu za nasilno preseljavanje v okviru gradnje koncertne dvorane za Evrovizijo 2012.
Priprave na Evrovizijo obsegajo streljanje psov in klanje mačk
Za tekmovanje za pesem evrovizije gredo dlje od gradbenih del. Na ulicah podnevi in ponoči streljajo potepuške pse, mačke pa zastrupljajo ali koljejo, da bi ulice Bakuja pripravili za turiste. Predsednik se je na poziv k prenehanju nasilja nad živalmi odzval, da je to v Azerbajdžanu nezakonito in se ne dogaja. A fotografije govorijo drugače.

"Vlada nima zavetišča za potepuške pse in mačke. NJihova trupla zažgejo," pojasnjuje Azer Garayev, predstavnik azerbajdžanskega društva za zaščito živali. Država krši evropsko konvencijo za zaščito živali, ki jo je podpisala leta 2003. Ta oblasti med drugim poziva k nadzorovanju populacije živali na ulicah tako, da jim ne povzročajo bolečine, trpjenja ali stresa.

http://www.zurnal24.si/prisilno-preseljevanje-in-streljanje-psov-clanek-148798
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Tema: Azerbejdžan streljanje in pobijanje brezdomnih živali
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines