mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:53:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Vaša Neli - naša Emi
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Vaša Neli - naša Emi  (Prebrano 13742 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #15 : petek, 09.03.2012 : 09:37:44 »

 ljubezen
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #16 : petek, 09.03.2012 : 10:30:11 »

Kiss

ampak košarica je prevelika! Tongue
Logiran

Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #17 : petek, 09.03.2012 : 12:06:56 »

 ljubezen
Logiran
Alice06
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 84


WWW
« Odgovor #18 : petek, 09.03.2012 : 21:40:32 »

Vixi, tisočkrat hvala za tisti lepi opis, ki si ga napisala, ko je bila Emi (takrat Neli) muca meseca v ZH, in mi ni dal, da ne bi poklicala  Cheesy
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #19 : petek, 09.03.2012 : 22:01:05 »

Oh Alice, saj nočeš, da mi sredi noči zdaj nekaj v uč pade a ne  Angry
Juj kako sem vesela, da ste se našli  Kiss
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #20 : petek, 09.03.2012 : 22:02:54 »

 ljubezen za obe.
Logiran

Alice06
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 84


WWW
« Odgovor #21 : četrtek, 12.04.2012 : 08:18:32 »

Tale Emica je pa res nekaj posebnega! Ko je prišla k nam, je prvih nekaj dni lezla vsakomur v naročje - domačim, obiskom, komurkoli. Zdaj se pa meni denimo skoraj ne pusti vzeti v naročje.  Undecided Rada je z mano v istem prostoru, me gleda, mežika, če ji kaj govorim, ampak ji ne paše, da se je dotikam. Undecided Izjema je le, ko pripravljam hrano in se mi smuka okrog nog in prede.  Wink

Si je pa zato izbrala mojega 8-letnega sina in se odločila, da je ona njegova muca, on pa njen fantek.  Cheesy Po tem, ko je posvojila Neli, se je očitno odločila, da bo posvojila še našega otroka.  Wink

Ko gre otrok spat, ga Emi že čaka. Potem skoči k njemu, zleze cela pod kovter in prede na ves glas.  Kiss Tako da je postala njegova najljubša uspavalka.



Njemu se seveda pusti božati tudi čez dan:



In ko ga ni, spi na njegovi pižami:



Res je nekaj čisto posebnega, s tem obrazkom in pogledom!  Kiss Kiss Kiss

Za konec še slika Neli, ki je zdaj stara 7 mesecev, in je polna norčij. Hodi po vrhu vrat in včeraj je od tam skočila na ubogo Emi  Huh Sicer je pa Neli za razliko od Emi nora name, tako da tudi jaz dobim svojo porcijo božanja:

Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #22 : četrtek, 12.04.2012 : 08:37:23 »

Super ste! Pravi cukri. Ane, kako se najdejo skupne dušice!  objem ljubezen
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #23 : četrtek, 12.04.2012 : 13:52:42 »

Luštni ste!  Kiss Fajn vas je brat in gledat  Smiley
Logiran
Alice06
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 84


WWW
« Odgovor #24 : četrtek, 12.04.2012 : 18:32:31 »

Res je, Luna7, dušice se najdejo.  Wink Meni je bila Emi že takoj še posebno všeč tudi zato, ker me njen obrazek spominja na obrazek moje Lulu, ki sem jo imela 18 let. Če najdem kakšno njeno digitalno slikico, jo bom pripela.
Logiran
Alice06
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 84


WWW
« Odgovor #25 : petek, 13.04.2012 : 18:56:49 »

Lulu pri dopolnjenih 17-ih letih:  Kiss Kiss Kiss

Logiran
Alice06
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 84


WWW
« Odgovor #26 : sreda, 06.03.2013 : 14:44:48 »

Že dolgo se nismo oglasili, tako da je skrajni čas za kratko poročilo. Kaj češ, lena sem za fotografiranje in nalaganje fotografij na računalnik, ampak obljubim, da bom tudi to naredila. Čimprej, res...

Do takrat pa: Emica je res krasna. Še vedno ima svojega ljubljenčka - našega otroka, ki je tudi čisto nor nanjo. Tako glasno kot njemu ne prede nikomur. Z Neli, ki je bolj divjaška, imata cele žurke in včasih, kadar je Neli res, ampak res zelo zaspana, jo lahko Emi celo nekaj časa umiva, preden se Neli dovolj prebudi in jo v zahvalo ugrizne  Wink. Ampak ji Emica prav nič ne zameri. Ponavadi se ji pridruži pri igri, kadar je pa res razpoložena za umivanje, pa uporabi svoj judo prijem, s katerim Neli fiksira ob tla, da jo lahko potem naprej umiva. 

Kadar gremo na dopust, ju peljemo k mami (joj, tam moram nujno pofotkat!), kjer imata dva mačja in enega pasjega prijatelja. Z mačkami so bolj mimobežni - v smislu jaz ne maram tujih mačk, s psom so pa cele žurke. Sploh ker je majhen in čupav, mlad in vsiljiv, in se ga da res dobro cukat  Cheesy

Sicer je pa Emica pri nas "nabavni minister" - ona je tista, ki skrbi, da so sklede ves čas polne, opozarja, če katera ni povsem do roba polna, Neli pa potem samo pride in ji pomaga jesti.

Skratka, enkratna, nežna, zlata mucica je in res hvala, da ste nam jo zaupali!
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Vaša Neli - naša Emi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines