mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 21:04:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sonny in Miži – s kavča na kavč
Strani: 1 ... 121 122 123 124 125 [126] 127 128 129 130 131 ... 135   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sonny in Miži – s kavča na kavč  (Prebrano 341914 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #1875 : ponedeljek, 28.08.2017 : 11:14:32 »

Kaj pa zakopani zakladi? Cheesy

NOBEN-GA  Angry

Po mojem ne kopljemo na pravem kraju  Undecided





Eh...


Logiran
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #1876 : nedelja, 17.09.2017 : 11:23:06 »

Nadomestna BK je zgubila smisel za esteCko.

Na začetku je lepo slikala naju.

ljubezen



love



Pol sva bla vedno bolj odrinjena na rob.  Undecided



 Roll Eyes



 Huh



Na konc se ji pa ni več zdel vredno niti blefirat, da slika naju.  Angry



 Angry Angry



 Angry Angry Angry



Pol smo šli pa domov.

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1877 : nedelja, 17.09.2017 : 14:42:22 »

Mogoče se ji je aparat pokvaru pa mim seka  Sad
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1878 : ponedeljek, 25.09.2017 : 22:03:37 »

Ful lepe slike, je treba priznat, ceprav ni nic dlakavega gor!  ljubezen
Ampak ko pa ovekoveci vaju modela, so pa izven konkurence... ljubezen ljubezen
Videli smo tudi, da ste se zIlo fino imeli na pikniku, in da se kar naprej stradate (a ni bila sobota? HuhRoll Eyes  Cool Wink
Lep pozdrav od nas 8  Kiss Kiss 
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1879 : ponedeljek, 06.11.2017 : 23:19:35 »

Deževne nedelje je treba prespati na toplem .
Vlačiti uboge kuŠke v mokro in mrzlo diUjino (in to celo dokumentirati butnglavc) je pa navaden kriminal Angry












Še dobro, da so takšni mučni dnevi kratki Tongue, dekce doma pa mehke in tople ljubezen




 Kiss Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1880 : torek, 07.11.2017 : 09:25:38 »

Draga Sonny & Miži!  Smiley

Mi Dve se strinjava u Celoti, da je vlačiti kuŠke v mokro in Merzlo diujino celo več kot KriminalAngry To nama sicer kej dost ne pomaga, ker naju Kojn pač naveže na Kabel, ne glede na Vreme, in morva jit.  Roll Eyes

Je pa opazila ene Zilo nobel  in imenitne Čizme, take iz slikco od Muck na vajinem Kojnu in so ji seveda bili takoj Ušeč.  Roll Eyes  Zato ji prosiva nikakor NE povedat !!!!  iS katere Trgovine so!!! Ker čeprau že ima kaŠne štiri komplete Škornou iz Gume bo potem nujno hotla imet še ene.  Tongue  In Mi Dve bova morale potem gazit po blatu Še Več. huh

Drugač se pa vidva nama zdita Zilo Sexy in postavna Wink  tko da gremo lahko Gdaj skupi u Gledališče recimo. Če nimata stalnih Punc, seveda. Da naju ne bo kaŠna Argentinska doga pol po mestu lovila, k bo ljubosumna? Cool Jst bom še ušla ker mam dolge noge,  Cool za Tikilo pa nism čist ziher.

V pričakovanju Solnca, Kulturnih dogoTkou in  Klobas vama pošiljava Junaške pozdrave!

Cockta & Tequila  objem
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #1881 : torek, 07.11.2017 : 16:09:05 »

Dragi Cockta in Tequila,
prisežem, da NISEM izdala vajini BK, kje se kupi Čizme. Roll Eyes
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1882 : torek, 07.11.2017 : 18:02:03 »

Če bi jaz imela take čizme, bi šla v njih najmanj na Mamma mia, kaj šele v Dramo  vrtnar
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1883 : torek, 07.11.2017 : 18:02:55 »

EditH: če bi jaz imela take pese, ne bi šla nikamor  Grin
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1884 : torek, 07.11.2017 : 20:33:42 »

Draga Cockta Kiss, zdaj nama je takoj lažje, ko veva, da s Tequilo Kiss sočustvujeta iz nama Smiley. Taki dolgomrzli pohodi na kablu butnglavc niso kuŠkom prijazni, pa pika Angry.
Midva nimava nobenih stalnih punc sram. Kje naj jih pa spoznava, če pa samo po diUjini hodimo Huh, tam so pa samo voUkulje in meTvedke doma predaja. (In poleti orjaške Krave, te so tut grozne ).
Tako da se tudi midva veseliva kakšnega srečanja iz vama v kakem bolj kuŠkoKulturnem okolju Wink.
Tvoja vdana, Sonny in Miži objem

Draga teta Cats Kiss, če bi midva imela take lepe mucke ljubezen, kot jih imaš ti, tudi ne bi šla nikamor Tongue. Bi imeli kar doma MamoMio in Dramo ves čas na sporedu Azn
 objem
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1885 : četrtek, 09.11.2017 : 00:12:56 »

 Kiss   Kiss   Kiss   Kiss
Eto, za vsakega po en cmoookkk, za kuŠke in BK.

 Shocked Shocked Res si dosti upate, da se tako potikate po diUjini. Sploh pa po takem vremenu, vsaka čast!
Ampak to vidva nastradata, ker dezuje (mogoce Bk mislita, da bosta vidva malo zrasla zaradi zalivanja in da bomo vsi namojpesnetu mislili, kako vaju dobro hranita Wink Wink )
BK poznato staro resnico, da je za lepoto treba (po)trpet - in se morajo seveda modirat. Je pa treba priznat, da imajo res fine nobel škornJičke in barva pentljice na mačkah (yes, we love black cats) paše U nulo k barvi marele.
Vidva sta pa taka modela, da seveda ne moreta imeti stalnih punc... vsi Plestenjaki in Ričardi Giri in taki šarmantni lepotci so na večno samski, ne nam vzet upanja, no...   ljubezen ljubezen

Velik objem vsem od Snupkota in njegove druzinice  objem objem
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1886 : nedelja, 12.11.2017 : 22:04:33 »

Noč čarovnic je sicer že za nami, ampak vseeno ... Evil
Ik ... ik ... ik ... ik ...



  Grin Grin Grin
Občasno smo pa tudi čist normalni

 Kiss Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1887 : ponedeljek, 13.11.2017 : 18:42:23 »

Ma joooj ti njegovi zobki ljubezen ljubezen
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1888 : četrtek, 14.12.2017 : 21:38:23 »

Zimska idila pod/nad dekcami/blazinami Cool
faza 1


faza 2


Naš Mižek je te dni revež Sad, ker ga je nekaj uščipnilo v hrbtu Angry. Pravi pa, da so protibolečinske tabletke slastne njami in laserska "masaža" zelo prijetna dopust. Vseeno prosi za kakšno dobro misel, da bo zoprnija čim prej mimo trmoglavka


Sonny je tudi nesrečen Undecided, ker ima strogo prepoved skakanja po Mižiju predaja

 Kiss Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1889 : četrtek, 14.12.2017 : 21:42:28 »

O srči moj ubogi Kiss Kiss naj hitro mine bolečina, ti se pa malo dlje časa delaj, da boli, da te bo bolj crklala Wink

Sonny bi se lahko z Melijem malo pogovoril o skakanju po drugih, očitno imata enak problem Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 121 122 123 124 125 [126] 127 128 129 130 131 ... 135   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sonny in Miži – s kavča na kavč
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines