mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 06:43:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Smejoča Lucky
Strani: 1 2 3 [4] 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Smejoča Lucky  (Prebrano 25312 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #45 : torek, 27.03.2012 : 19:58:41 »

Me zelo veseli Smiley
Logiran

pikapokica
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #46 : sreda, 28.03.2012 : 11:47:15 »

 Smiley vsak dan bolj pridna Kiss
res je super kužika!
po soboti v ZOOju pa je cel vikend spoznavala še svoj vikend v Podkorenu in ji je že zelo všeč tam  Wink še celo mojga super prijaznega konja je spoznala in sta si dala lupcka! sicer jo je blo na začetku mejčkn strah ampak k je vidla da ni panike in da se njega tut boža in da jo tut on hoče samo polizat (res obožuje pse in mal je že star tako da je bolj počasen in je idealen za predstavt konja psu Smiley )  je pogumno povohala in polizala njegov nos!
Sosedov labradorec Mars je pa najprej malo čudno gledal ker je bila pri nas druga kužika, ne več Ajka, s katero sta bila res najboljša prijatelja,in   ampak sta se v manj kot minuti super ujela  Cheesy Lucky itak vse obožuje in nima z nobenim problema Grin
Bom v kratkem se kaksne slikice od vikenda prlimala zravn, do takrat pa lep pozdrav od naju  Smiley
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #47 : sreda, 28.03.2012 : 11:50:45 »

Cheesy
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #48 : sreda, 28.03.2012 : 11:59:28 »

Super napreduje, kokica zlata!  Cheesy Cheesy Kiss Kiss
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #49 : sreda, 28.03.2012 : 12:04:30 »

Super parček sta!  Cheesy  Kiss
Logiran
pikapokica
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #50 : četrtek, 17.05.2012 : 14:26:09 »

No pa sem si končno uspela vzeti par minutk da se vam spet malo javiva. 
Lucky je v 2 mesecih odkar sva skupaj neverjetno napredovala. Kadar nisva v šoli sploh ne vleče več , drugače je pa že kar lepo vzgojena Wink
Je neverjetno prijazna psička -  res me je  presenetila ko je našla polža in sem ji že hotela reči da ga ne sme, ampak  ga je bila vesela - pa ne v smislu da bi ga lovila ampak se je hotela igrati z njim kot da bi bil kuža -  in potem mu je dala lupčka na hiško  Grin najbolj smešna je pa pri kakšnih res malih kužkih ko hoče biti manjša od njih in se plazi okrog pa skor stopi od veselja zraven Smiley
Na vikend v podkorenu se je tudi že povsem navadila in začela uživati na polno. Tam ji družbo dela Volkec , prijateljev  tamaskan dog mladiček, ki je super družba, ker se ničesar ne boji in skupaj odkrivata lepote narave Smiley Tudi v ljubljano naju je že prišel obiskat in je bil najin prvi pasji obisk, ki je bil poln veselja  Smiley
ker še vedno nisem ugotovila kako točno se prilepi slikice v post, sta tukaj linka do slikic Lucky in Volkca in še drugih iz vikenda.http://www.mojalbum.com/lucky2012/lucky-in-volkec
http://www.mojalbum.com/lucky2012/pomladna-uzivancija
 imam jih še cel kup za pregledat pa grem raje malo na sprehod kot da sem za računalnikom, zato se tudi malo dlje nisva nič javili.. Smiley
Lep pozdrav vsem!
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #51 : četrtek, 17.05.2012 : 15:28:22 »

Ja pa joj ljubezen
Kako sta oba leeepaaaa Kiss Pa kako se ji dlaka sveti Cheesy Pa kao mehko jima je postlano Roll Eyes





Nadkrasni ste Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #52 : četrtek, 17.05.2012 : 15:33:37 »

iiii Kiss





Smiley
Logiran

čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #53 : četrtek, 17.05.2012 : 16:11:12 »

Lepa, lepa Lucky  Kiss in fajn ter luškan prijateljček  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #54 : četrtek, 17.05.2012 : 17:13:02 »

ljubezen Ijej Kiss Pa kakega lepega Volkca ima Lucky Cheesy To je pa res ena srečnica Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
tamcek
rad pišem
****
Sporočil: 367


WWW
« Odgovor #55 : četrtek, 17.05.2012 : 17:35:42 »

Najbolj me gane, Smiley ko se ena tako nesrečna zgodba tako zelo srečno konča. Cheesy Prekrasna sta oba: Lucky in Volkec. objem Se ju kar ne morem nagledat. ljubezen
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #56 : četrtek, 17.05.2012 : 19:17:54 »

Krasna je Cheesy, mali volčič je pa ultra mladičkasto srčkan....pa še za popolnoma nepoznano pasmo sem izvedela - poučno! Afro
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #57 : petek, 18.05.2012 : 07:05:51 »

Kakšna srečnica in srečnež! Super ste!  Kiss Smiley
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #58 : petek, 18.05.2012 : 07:13:09 »

Sam kič, kamorkoli pogledaš...
 ljubezen
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #59 : sobota, 26.05.2012 : 12:25:36 »

Sem jo danes spoznala v pasji šoli, res simpatična punca in tudi njena sestra (vsaj izgledata kot bi bili) Lady je bila tam. Tege je bil navdušen predvsem na Lady.
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Smejoča Lucky
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines