mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:30:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Smejoča Lucky
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Smejoča Lucky  (Prebrano 25168 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #75 : četrtek, 12.07.2012 : 06:28:35 »

 Shocked Shocked
Kolk je tale žabi zrasla...  Kiss
HB in še na mnogo let tudi od nas!  ljubezen
Logiran
pikapokica
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #76 : sreda, 05.12.2012 : 23:10:08 »

Pozdravljeni vsi,
najprej se vam, s (pre)veliko zamudo, z Lucky vsem najlepše zahvaljujeva za rojstnodnevne želje Smiley
V tem času, ko se nisva nič oglasili sva bili na morju-v kampu na Krku, ponavljali malo šolo  Evil in še veliko zanimivih stvari se nama dogaja, malo manj fino je bilo ko je staknila kužni kašelj.
Predvsem pa imam kar precej dela s faksom, ker želim letos vse zaključiti.. Uspelo mi je tudi tako specialno sesuti računalnik, da sem izgubila kar precej slik, ki sem jih očitno pozabila skopirat, tako da od poletnih in jesenskih fotk ni skoraj nič ostalo.
Dodala sem par fotk, ki jih imam iz morja, upam da mi bo tokrat uspelo kaj prilepiti...
Lucky res ne mara vode in najdlje kar je šla v vodo je bilo do trebuha, ko pa je enkrat slučajno šla za igračo malo dlje in ni mogla več stati, ni začela plavati, torej premikati nog, ampak je dala vse 4 od sebe in postala čisto trda... in ji nikakor nismo mogli dopovedat da voda ni nič groznega..pomislila sem tudi na rešilni jopič , da je mogoče ne bi taka panika zagrabla če bi jo nekaj držalo gor in naslednji dan je bila roza Lucky Smiley  
Smo res poskusili z vsemi možnimi igačami, priboljški, pasjimi frendi(to je bla itak najbolj navdušena, ampak je samo stala do trebuha v vodi in cvilila...), da smo mi stran odplaval... nismo jo pa hotl nič silit, bo že , če bo hotela, saj se nam nikamor ne mudi... potem se je sprijaznila vsaj z večkrat dnevnimi tuši (moram rečt da majo res fajn zrihtan za kužke v kampu) in se potem valjala celo pot nazaj do prikolice po vseh praznih travnatih parcelah  Grin veliko rajši kot v vodo se ke zbasala v visečo mrežo  Cheesy
Spoznali sva tudi eno ful luštno gordon setrico Frido, ki je približno iste starosti kot Lucky in enak divjak  Wink , tako da sta vsak dan skupaj uživali v večernem sprehodu/žuru  Cheesy

nisem čisto prepričana da se bodo te slike res prikazale, tako da je tukaj še link do celega albuma iz Krka : http://www.mojalbum.com/lucky2012/prvo-morje-z-lucky

Sneg pa je čisto druga zgodba  Cheesy res se ga veseli in laufa ko nora  Grin pa ko je snežilo je kar v zrak skakala, da je lovila snežinke, najboljši je pa itak žur s kakšnim kužkom po snegu Smiley drugače jo pa kar hitro zazebe, zato je zdaj pozimi vedno oblečena kadar greva ven, sploh zjutraj bi bil šok, ker spi pod odejo, cela  Roll Eyes Wink
še vedno ni ravno najbolj jutranji pes, sva res dober match kar se tega tiče  Grin če hočem prezgodaj na sprehod me sam debelo gleda izpod odeje in se zvije nazaj  Cheesy
Na sprehodih je skoraj nič več ne iztiri, spoprijatelji pa se itak z vsakim, ki je zainteresiran, psom in človekom  Smiley posebej všeč so ji pa francoski buldogi- vsem, ki sva jih do zdaj srečali se je na polno smejala in še take podobne smrčeče zvoke spušča kot oni...res ful dobr za vidt  Grin moram enkrat posneti..
Res je ful napredovala in se odlično počuti tako v mestu, kot v naravi, s sabo jo lahko vzamem praktično povsod, kamor psi smejo.
Zdajle nimam časa nalagati še drugih fotk, bom pa tokrat res malo hitreje (vsaj v istem letnem času kot fotke nastanejo  sram ) spet poročala kako fajn se ima naš kužek  Grin - pred kakšnim mesecem sva šla z očijem na grad v restavracijo na kosilo in sem prosila očija da ko bo rezerviral,  vpraša še, če lahko prideva s psom, on je pa vprašal če lahko prideva s kužkom in ko so videli Lucky, so vprašali, če smo mi klical da pridemo s kužkom in mal z očmi zavil zravn.. tko zelo skeptična je bla gospa, kako bo to res zgledal...ampak se je res vzorno obnašala , kot da je ni bilo in je bila še celo pohvaljena na koncu, da ta je pa RES pridna  Smiley
Do naslednjič pa vsem en lep snežen pozdrav!
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #77 : sreda, 22.10.2014 : 12:42:41 »

Medijska zvezda Wink
http://www.rtvslo.si/okolje/svet-zivali/ni-res-da-se-psov-iz-pasjih-bojev-ne-da-prevzgojiti/29167
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Smejoča Lucky
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines