mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 23:38:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Nakup sibirskega huskija
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nakup sibirskega huskija  (Prebrano 12140 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #15 : ponedeljek, 09.04.2012 : 18:17:23 »

Zakaj bi bilo to pri huskijih kaj težje kot pri drugih? Kadar vzreditelj ne dela z mladiči individulano ( večina jih žal ne. Se sicer ukvarjajo z mladiči, ampak ne individualno, ker to pri leglu 8 ali več vzame preveč časa) je treba mladiča polarca vzeti pri dopolnjenem 7 tednu (zakon gor ali dol) in delat z njim.
Logiran
pipi55
novinec
*
Sporočil: 15


WWW
« Odgovor #16 : torek, 10.04.2012 : 06:58:26 »

V kolkor vem je *** edina lokacija za vzrejanje v SLO ki se ukvarja z sibirskimi huskiji...
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #17 : torek, 10.04.2012 : 09:48:24 »

Če je pod ***mišljena bolj znana psarna, kjer se ukvarjajo tudi s šolanjem, se ti ni treba bati, da z mladiči ne bi delali kot je treba. Niso pa edini vzreditelji huskijev pri nas.
Logiran
pipi55
novinec
*
Sporočil: 15


WWW
« Odgovor #18 : torek, 10.04.2012 : 09:57:51 »

Pod *** sem res mislil bolj znano psarno. Kolikor sm brskal po spletu, nisem drugih  vzrediteljev huskijev zasledil...
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #19 : torek, 10.04.2012 : 12:31:42 »

Pipi če iščeš kompanjona, s katerim boš za veselje športal potem je *** povsem dobra izbira.
Logiran
pipi55
novinec
*
Sporočil: 15


WWW
« Odgovor #20 : torek, 10.04.2012 : 19:39:20 »

Alba vidim da imaš huskija.... Koliko casa dnevno pa športaš znjim in kaj delaš dejansko?
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #21 : torek, 17.04.2012 : 11:44:57 »

Jaz z mojo psičko tekmujem in treniram canicross, to je tek s psom. Ker je Alba stara že 8,5 let ne tečeva vsak dan, ampak recimo 2 dni ja, potem pa je dan za počitek ali pa kakšen počasnejši tek in daljšo razdaljo. namreč pri tej športni disciplini tečemo 4-5 km ampak gre za izredno hiter tek, oziroma šprint, pes pa na polno vleče celo pot. Res krasen šport. Za lažjo predstavo imaš tule dva linka o tekmovanjih, ki sta bila v Sloveniji in sicer novembra smo gostili evropsko prvenstvo rodovniških polarcev, 1.4. pa smo imeli dryland tekmo v Ločici pri Polzeli.

http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=1896

http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=1824

Če te pa še kaj zanima, pa le vprašaj Wink
Logiran
pipi55
novinec
*
Sporočil: 15


WWW
« Odgovor #22 : petek, 20.04.2012 : 22:53:14 »

Jaz z mojo psičko tekmujem in treniram canicross, to je tek s psom. Ker je Alba stara že 8,5 let ne tečeva vsak dan, ampak recimo 2 dni ja, potem pa je dan za počitek ali pa kakšen počasnejši tek in daljšo razdaljo. namreč pri tej športni disciplini tečemo 4-5 km ampak gre za izredno hiter tek, oziroma šprint, pes pa na polno vleče celo pot. Res krasen šport. Za lažjo predstavo imaš tule dva linka o tekmovanjih, ki sta bila v Sloveniji in sicer novembra smo gostili evropsko prvenstvo rodovniških polarcev, 1.4. pa smo imeli dryland tekmo v Ločici pri Polzeli.

http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=1896

http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=1824

Če te pa še kaj zanima, pa le vprašaj Wink

Koliko časa dnevno si jo pa razgibavala ko je bila mlajša? Wink
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #23 : sobota, 21.04.2012 : 06:57:47 »

Albo sem dobila staro leto in pol. Poleti pa sem kupila še mladička madžarsko vižlo, s katerim sem z vleko začela nekje pri 5 mesecih, mapak je bil pripet kakih 100m, da je spoznal oprsnico. Drugače je prosto tekal. Pazi le, da ne hodita v velike klance. Za vsakih 100m vleke pa ful pohvaliti.
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Nakup sibirskega huskija
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines