mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 21:06:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: Tableti za srček in bolečine
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tableti za srček in bolečine  (Prebrano 5253 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
St.Bernard
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« : ponedeljek, 16.04.2012 : 13:49:23 »

Pozdravljeni!

Ne vem, če se je kje že odpirala ta tema, ampak... če kdo potrebuje oz. poznate koga, ki bi potreboval tablete za srček Vetmedin 5mg, (imam tudi Lanitop in Ormidol - te podarim), ter Rimadyl 100mg in HD Tablets (pomagajo pri artritisu), naj mi javi! Namreč, moja bernardinka jih žal ne potrebuje več Cry  doma pa imam odvečno zalogo - še nekaj zapakiranih škatel.

HVALA!
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #1 : ponedeljek, 16.04.2012 : 17:13:54 »

Jaz rabim.
Logiran
St.Bernard
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #2 : torek, 17.04.2012 : 09:44:52 »

lahko se zmeniva... dosegljiva sem na 068163791
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #3 : sobota, 21.04.2012 : 08:15:24 »

joj, šele zdaj videla. Te pokličem  Wink
Logiran
St.Bernard
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #4 : torek, 15.05.2012 : 14:26:00 »

hojla! če si me slučajno klicala - bila sem v tujini in nedosegljiva... Sad če še vedno potrebuješ - kar pokliči! lahko tudi na 041391216 Cheesy
Logiran
nteam
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #5 : sreda, 13.01.2016 : 08:40:52 »

Pozdravljeni.

Poizkušal sem najti temo, ki bi čim bolj ustrezala mojemu sporočilu.
Forum spremljam že zadnjih par let, predvsem zaradi zdravstvenih težav svojega zvestega "kosmatega" prijatelja. Žal pa se je ta zgodba zaključila z žalostnim koncem pred enim tednom. Zadnjih par mesecev smo našemu berncu k prehrani dodajali kapsule Cortaflex. Ostalo mi je pol škatle teh kapsul (33 komadov). Ker niso ravno poceni, škoda pa mi jih je zavržti - jih želim podariti nekomu, ki bi mu prišle prav za svojega psa.
Imam pa tudi neodprto škatlo (100x 100 mg) Rimadyla, ki sem ga nabavil v tujini v upanju, da bo prišel prav v naslednjih mesecih, a se je žal obrnilo drugače - te prodam po znatno nižji ceni, kot se jih dobi pri nas.

Vsem želim, da maksimalno uživate vse skupne trenutke, preživete s svojimi pasjimi prijatelji.

Srečno.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: Tableti za srček in bolečine
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines