mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 00:07:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 270885 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #105 : četrtek, 17.05.2012 : 21:44:30 »

jast mam nanočni omarici polek drugekrame tri sorte mačjih priboljškov pagruntam dajih bom eleminerala kersem zutraj kohlot usatrda zarat mačjih okupatorjov kateri spijo pouprek
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #106 : četrtek, 17.05.2012 : 21:46:40 »

aaaaa, jest buča pa v kuhinji sprašujem a bodo muckimojimalizlati kak priboljšek Cheesy

že vem, grem iskat tisti denta kiss, ki ga ima rada, hehe   Evil

Ni panike, pri meni je dovolj prostora  Roll Eyes
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #107 : četrtek, 17.05.2012 : 21:47:30 »

O buhmarijapomagi, kakšne težave imajo nekateri, jaz bi jih pa podkupila, da bi me vsaj eno noč pustili pri miru in se ne bi vsi trije drenjali na/ob meni. Poleti je sploh luštno bit zagrnjen s kožuhom, poleg tega, da sem večino noči negibna kot speštana hrenovka od hotdoga v štručki. Da ne govorim o tem, da zanje ni hujšega zločina od tega, da jim ne dovolim spati ob meni, ker jih to pa res stresira do konca.
Kar malo počakaj, Mačja, še zapomnila si boš, kaj sem ti rekla.
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #108 : četrtek, 17.05.2012 : 21:50:42 »

Sanco, sam da veš, fovš sem ti  Huh
Logiran
tamcek
rad pišem
****
Sporočil: 367


WWW
« Odgovor #109 : petek, 18.05.2012 : 06:18:29 »

Ko ti bodo celo noč na glavi spali Angry (ampak dobesedno), tako kot to počne naša Monika, Cheesy si boš želela nazaj kakšno noč brez teroristkov. Undecided
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #110 : petek, 18.05.2012 : 06:57:18 »

Mačja.... Grin Grin Grin jp, kar večina stvari tu drži. Res je, da se je super stiskat s kakšnim kožuščkom, ampak ko jst to hočem.  Huh  Ko pa spim, pa tega običajno nočem, ampak male zverinice to dobro vedo, da v spanju ne delujem tako kot ponavadi in izkoristijo. Cool  Ne vedno, ampak včasih ga pa fajn svirajo: Xenča je zaradi toplejših noči začela spat nad mojo glavo Roll Eyes (prej se je drenjala pod kovtrom). Tačko se proti jutri zelo rad nameni zbujat svoje mačje kolege s šprintom čez posteljo... Roll Eyes
No, tako, da posladke kar obdrži v kuhinji....  Grin Wink Tongue
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #111 : petek, 18.05.2012 : 09:13:04 »

Oh Luna, a lahko pridem k tebi spat??  Cheesy

Saj moji spijo v postelji, ampak vsak pri eni hčeri, jaz bi pa rada, da bi vsaj eden spal pri meni  Cry

In pol za dobro jutro se mi hihitajo in povejo, kje je kdo spal .. smrk Sad
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #112 : petek, 18.05.2012 : 09:17:31 »

Ja, nič Mačja, še enega mačka si moraš omislit, da bo vsak spal pri eni od vas.  Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #113 : petek, 18.05.2012 : 09:25:04 »

Ali pa ... kaj takega Azn
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #114 : petek, 18.05.2012 : 09:25:58 »

Pes se te bo gotovo vsaj v spanju tiščal ko klop. Pa če bo imel kje vsaj kakšno grožnjo konkurence, bo tiščanje še toliko bolj zanesljivo.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #115 : petek, 18.05.2012 : 09:29:13 »

Pes se te bo gotovo vsaj v spanju tiščal ko klop. Pa če bo imel kje vsaj kakšno grožnjo konkurence, bo tiščanje še toliko bolj zanesljivo.
Konkurenca je lahko tudi stena, ob katero se dobro upre z vsemi štirimi in si naredi več prostora...  Tongue

Drugače pa, kolikor je meni jasna vaša situacija, ... rabite še enga mačka... Wink Grin Cheesy
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #116 : petek, 18.05.2012 : 10:02:47 »

Mhm, samo jaz že imam 5 živali. Huh

Naj pokličem Smetko: A lahko dobim še enega mačka?
Ja, seveda, kakšnega pa bi?
Takega, da bo pri meni spal. Smiley
Evo, izvoli.
Hvala.

Prinesem domov, in gre mačor pa na kavč spat  Evil

Pa pol?
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #117 : petek, 18.05.2012 : 10:06:39 »

Potem pa na forum cela neprespana napišeš, kako se mačka odvadi spat na tvojih nogah/glavi/trebuhu in podobno.... Tongue Evil Grin Grin Zagotovo boš dobila pravi nasvet, sem prepričana!  Afro

Sicer pa ti bo Smetka dala res takega, kot boš naročila. Jst že malo sumim, da ona pred odhodom mačke programira na tvoje želje...  Evil Azn Te želje, da bi mačka pri tebi spala, ji zagotovo nisi povedala ob prevzemu Nike, ane?  Tongue Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #118 : petek, 18.05.2012 : 10:10:05 »

Mačja, moraš pa vedet, da "spanje na postelji" ni konstantna mačja kvaliteta, temveč slučajna spremenljivka. Vsaj tako je pri nas - nekaj časa je Mila obvezno spala na vogalu postelje, dolgo časa Meli tik ob meni, pol je pa bil mir, zdaj pa spet Meli in Muš oba zraven tiščita - kar se še da preživet, če ne začneta, kot danes po noči, rinit pod kovter in se it vampirjev in mumij (pa enkrat imaš pravico ugibat, kdo je bil mumija).
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #119 : petek, 18.05.2012 : 10:44:51 »

Mačja, kaj če probaš posteljo našpricat s šprejem mačje mete? Naš ima zelo rad dotično "drogico" (sicer ga ne vabim z njim na posteljo, gre prostovoljno Tongue)-ga kdaj razveselim, pa mu malo pošpricam kako površino, pa se pol tam malo valja, potem pa zaspi gor Wink. Če pa hočeš še ti past v komo zraven, pa priporočam baldrijanovo tutko bruham. Ali pa probaj nasploh prepovedat vstop v spalnico - boš vidla kako bo ratala potem zanimiva (tako je namreč pri nas, pa se na vsake toliko (kar pogosto sram) omehčam Grin). Je pa moja mama tudi uporabljala slastne palčke za orodje privabljanja mačke pod kovter - tako da le sprobaj vse nasvete, nekaj bo že ratalo Wink.
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines