mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 18:01:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 270736 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #45 : sobota, 21.04.2012 : 13:51:14 »

Sam pri nas mamo še morske prašičke in je fajn, da muce nimajo lih potenciranega lovskega nagona....
Mačja, oprosti, da se mešam v pogovor. Ampak, kako ima to veze s hrano? Ali se je nanašalo na kaj spregledanega iz moje strani?
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #46 : sobota, 21.04.2012 : 14:35:49 »

kako plučno - sej steres čist nore Evil taprava Mačka mora jest use od kraja: miši, ovce, Jelene in Kure Cool Pa tut česi zna Ribo ulovit alpa Papagaja ni slabo!

čene pa Jo prpelte na Louski Siminar dajo naučimo! Alpa k mojmu Miškotu ker vem dama 10 kil Briketou doma u Shrambi Tongue

LP Roko
Ksantipa, po mojem se to nanaša na hecanje tule zgoraj Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #47 : sobota, 21.04.2012 : 15:10:56 »

Možno, da je res, kar parviš. Bom počakala še na odgovor Mačje. Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #48 : sobota, 21.04.2012 : 15:56:03 »

Po mojem je pa želela Mačja povedat, da Azurka lahko pride na obisk, če nima lovskega nagona.  Smiley
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #49 : sobota, 21.04.2012 : 16:22:30 »

Ja, to sem mislila.
Nike je Smetka izbrala tudi zato, ker je ne ganejo druge živali. In res jih gre pogledat in jih nima sploh za mar.
Že zdaj bi jih upala pustit same.....  Smiley
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #50 : sobota, 21.04.2012 : 16:47:42 »

Ok, zdaj pa res vse razumem.  vegi Hvala vam vsem za odgovore. Kiss
(Zmedla me je namreč silna podobnost izjave s prepričanjem moje prijateljice (hranjenje z mesom in posledična krvoločnost mačke)...in mi je to kljuvalo po mislih. Ni mi pa šlo skupaj z dejstvom, da ste se malo prej pogovarjale o pečenkah... Pa sem raje vprašala. huh Oprosti še enkrat, Mačja.)

Azurka pa mi je najbolj ostala v spominu z vražjimi rožički. Tako da je strah pred obiskom utemeljen... Tongue
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #51 : sobota, 21.04.2012 : 20:05:45 »

Hehe, tudi meni ni bilo jasno kaj je Mačja mislila. Smiley

Naša angelčica  Azurčica pa kaže svoj nagon le pri žogicah. Tongue Res pa je, da nimamo morskih prašičkov oz. kaj podobnega, da bi lahko preverila če to res drži. Wink Sem pa imela idejo, da bi mi lahko z Urlo mravlje trmoglavka jezen polovile, ampak jima sploh niso zanimive. Grin
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #52 : ponedeljek, 23.04.2012 : 21:38:58 »

Jaz sem se pa danes prav nate spomnila, Mačja, in na to s čim se razveseli čistokrvno horjulsko mačko.  Cheesy Ob priliki bodo fotke v Samotovi temi.  Wink
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #53 : torek, 24.04.2012 : 22:00:06 »

Fotke imate krasne, ampak naša horjulska princesa ne je testenin. Nikakor. Sploh.  Huh
Ne pada niti ne na konzervice almo ono, čeprav je pojedla sicer, ampak v sili vrag še muhe je, al kako že gre...

Najraje papa muca mala brikete Cool. In pije vodo. Bolj je postana, boljša je Grin, najrajši ima tisto iz posodice na radiatorju.
Mucko jo sme umivati po glavi, po ušesih...in potem jo malo uščipne Angry
 ,.
Ko se pa zaleti za njo, se pa princesa vržejo po tleh, pihajo in ooooououuuuuoooooouuuuu!!!!!
Danes je začela skakat v višino, jao, kako pa ta mačka visoko skoči, ja skor do stropa pride....vau Wink

Očitno se osvobaja strahu in si čedalje več upa. Kakor tudi mali princ, ki je danes spet hotel povedat, da je pa on glavni in bil-prvi-pri-hiši, nakar sem videla na njegovi tački NJENO poddlako! Nisem našla na njej nobene rane, ampak ne vem, al mi je hotel povedat, da sem jo preslabo počesala...
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #54 : torek, 24.04.2012 : 22:02:46 »

No, takole sporočilo prehitro oddaš, ko ti maček skoči na tipkovnico..... še dobro, da ni zbrisal...

za konec sem hotela postaviti še uganko za današnji kviz:
Kako se imenuje vrsta živali, ki spi v srednji hiški?

http://shrani.si/f/3o/2O/32cL4EQP/imag0256.jpg
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #55 : sreda, 25.04.2012 : 01:24:00 »

 Jaz vem, jaz vem Azn : Sitinutrujen. veselje
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #56 : sreda, 25.04.2012 : 06:41:42 »

 Cheesy Cheesy Cheesy O to vrsto pa poznamo tudi mi...
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #57 : sreda, 25.04.2012 : 11:58:43 »

bravo, pravilni odgovori Smiley
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #58 : sreda, 25.04.2012 : 11:59:23 »

Imam resno vprašanje za mačje behavioriste.
Naš Mucko je skočil in pristal nerodno na eno sprednjo tačko. Takoj je malo zašepal, nato je hodil normalno. Naslednji dan je hodil dopoldan po vseh štirih, s tem, da je rahlo šepal. Popoldne je hodil po treh in tačko držal dvignjeno. Bila je sobota in smo rekli ok, bomo počakali do ponedeljka.

Pri vsem je normalno jedel, pil, hodil na wc, skakal na mizo, pult, razgledno ploščad na balkonu, učil Nike pameti....
Naslednje jutro je spet hodil po štirih.  Popoldan spet po treh.

Na VF so ga pretipali podolgem in počez, vse je pustil. Dali so ga na tla, da vidijo, kako hodi in je zlezel pod njihovo mizo, se sploščil in zlezel pod omaro, ni da ni. Dobil je protibolečinske brizge (za oralno dajanje).
Doma je prvih par korakov naredil normalno, potem pa spet tačko u luft in po treh...

Priznam, da smo ga, odkar je prvič zašepal, stalno nosili po rokah. Vsakič, ko se je usedel z dvignjeno tačko, si rekel, ja a si boogi mucek? On je rekel, da je maaaauu bogi in si ga dvignil. Pa smo se nosili, pa kakšen priboljšek je padel....
Ali je možno, da muc to lahko začne izkoriščat?
Meni  se to ne zdi verjetno, saj mu je v naravi, da leta naokrog in zakaj ne bi letal komot po štirih? Saj ga tudi sicer imamo precej po rokah, ker se pusti, res pa da smo ga zdaj imeli še več...
Ali gremo raje nazaj na VF?
Jaz se bolj nagibam k temu, da ga peljemo še enkrat in ja, priznam, sem bolj panične sorte. 
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #59 : sreda, 25.04.2012 : 12:12:11 »

 Afro predaja Oooo, sumim, da je tole zeloooo pameten muc! Kar opisuješ, bi se zlahta temu pripisalo. Mogoče prenehajte z zadevo "Boooogiii" in počakajte nekaj dni. Če ne bo razlike, potem pa nazaj na VF. Če ni videt, da bi ga zelo bolelo, potem je to dobro vnovčeno izsiljevanje.... Wink To je le moje mnenje... Wink
Vsem skupaj pa en veeeeliiiik  objem
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines