mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:32:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 269628 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« : ponedeljek, 16.04.2012 : 16:35:34 »

Kako sem zgrešila pot in ne videla table, niti ni važno.... Smiley
Pomembno je, da sem našla pot na hribček in do male mucice.

Nike že pije, je, uporablja stranišče, se pusti čohat, daje buce in se krega s svojim mačjim še ne-prijateljem.

In zdaj grem prebrat navodila, kako vam prilepim slikice!  Evil

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1 : ponedeljek, 16.04.2012 : 17:38:31 »

Mačja, dobrodošli z Nike Kiss

En mal pomoči, ker sem ful nestrpna zaradi fotkic Wink
če boš nalagala fotke s tvojega diska v spletni album shrani.si, najprej naredi tole("prebrskaj" da se ti odprejo fotke iz računalnika in eno z dvoklikom izberi, potem pa jo še pomanjšaj), potem klikneš na "shrani", po nekaj trenutkih se ti bo odprlo takole okno, od koder kopiraš "kodo za forum" in jo prilepiš v okno za odgovor tule gor Smiley

Srečno!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #2 : ponedeljek, 16.04.2012 : 17:54:08 »

http://shrani.si/f/l/hw/30FB2GAR/untitled.png
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #3 : ponedeljek, 16.04.2012 : 17:54:54 »

joooooj, sem glupa...
Hvala za pomoč!

GRem zdej nalagat...
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #4 : ponedeljek, 16.04.2012 : 19:01:24 »

  bravo Bravo,  Kiss Mačja, za krasni muci, veselje za prekrasne fotke (pri takih modelih!) in za najboljso odlocitev ever!  Afro
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #5 : ponedeljek, 16.04.2012 : 20:43:07 »

O, Nike, s svojo posteljo si lahko pa kar zadovoljna Cheesy ...
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #6 : ponedeljek, 16.04.2012 : 21:12:46 »

Bravo in čestitke za novo družinsko članico! bravo Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #7 : ponedeljek, 16.04.2012 : 21:26:15 »

Nikec , krasnega sostanovalca  Cool si si narihtala, super "služkinjo"  Evil in oh, rdečo dekco  ljubezen To je takorekoč enakovredno rdečemu kavču  Grin
Mačja, čestitke za novo članico  Smiley
Logiran

Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #8 : ponedeljek, 16.04.2012 : 22:35:00 »

In ko se dan umiri, lahko človek tudi kaj v miru napiše....

Torej, na hribčku sem spoznala mamo Smetko, ki mi je prepustila malo Nike. Mogoče se na slikah ne vidi, ampak Nike je mala, drobna muca. Zelo rada se boža in čoha in oglaša se s takim viisoookiiiiim mijaaaaau, res kot punca, ne moreš falit.

Po poti sem pri vsaki tabli mislila, ah, zdaj bo nehala jokat.....pri Vrhniki, pa pri Logu, pa pri ......eh, pa kar ni nehala, ravno, ko sem že mislila, da ne bo več, je spet oooooooooooo. Pa je malo pel radio, pa malo jaz, pa malo Nike in sva prišli do doma.

Na vrata je seveda priletel Mucko, ki vedno teče na vrata pozdravit prišleke, še preden uspeš odpreti vrata. In je imel kaj videti!
V rokah sem imela transporter, ga postavila na tla in je takoj hitel odvijat rjuho, v katero je bil zavit. Pa se je pokazala ven tačka!!! Vau!!
Potem je stopila ven mucica......in je šel proti njej, ooooo, kaj pa je Naša prinesla?
Pa je mucica naredila phhhhhhhhhhhhhhh!!!!! in je odstopil in še on phhhhhhhhhhhhhhhhh!!! in se je od presenečenja usedel na rit. Po moje sploh ni vedel, da zna pihati.

Mucko je eno malo mačje dete, ki so ga pri dveh tednih starosti porinili neki gospe v roke, češ, naj se ga znebi. Ampak so se zmotili.
Gospa sicer ni zaprisežena mačjeljubka, ji pa je vsako življenje sveto. Odnesla je kepico domov, vzela dudo, kozje mleko in hranila malo miš. Čez tri tedne sem se pojavila jaz, mala miš me je vzela za svojo in odšla z mano, zavita v moj flis. Vanj se je sicer med potjo pokakal, ampak sem hladnokrvno ustavila ob prvem kontejnerju za smeti, vrgla flis (itak feng shui pa to) in sva šla dalje.
Mala miš je zrasla v krasnega mačkona, ki z ljudmi nima nobene slabe izkušnje (če odštejemo veterinarje, ampak to pač mora biti), ni pa poznal tudi ne svoje rase.

In potem je prišla mala Nike. Punčka si je malo ogledala kuhinjo, napihala staroselca in se potem odločila, da je pod posteljo najbolj kul. Mucko je bil in je še, očaran. Gledal in gledal in gledal, lih da mu ni čeljust dol padla.

Prvih 24 ur je prišla se počohat in smuk nazaj. In spet. In spet. Uf.
Prvo noč je vse obhodila, prevohala, obiskala vse človeške prebivalce v njihovih posteljah. Smiley Šla je tudi na wc, izdal pa jo je vzorec, ki ga je zarisala ob pospravljanju, ker tisti, ki vsak dan lopatkamo po pesku, pa ja vemo, kako zgleda, a ne?
Šele naslednji večer je končno pila in hrsk, hrsk, hrsk po briketih.

Ljudi se niti malo ne boji, pusti se čohat, tudi v naročje je že zlezla in pančkala  Cheesy in ne, ni me dve uri tiščalo lulat Grin!

Muckota pa zaenkrat ne mara preveč. Lahko skupaj jesta, pijeta, spita vsak na svoji polički drevesa, ampak ko pa on dvigne tačko, da bi jo dregnil in se igral...........ooooooooooo, potem je pa samo PHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH, MEEEOOOOOOWW!!

Takoj dvigne glas tamala, kot bi ga hotela zašpecat - lej, kaj deeeeeeeeeeeeelaaaaaaaaaaaa!!
Danes je spet poskusil in če ne bi sedela zraven in gledala, bi Mucko sigurno dobil pridigo litanijematerebožje, ker se je tamala tako drla, ampak res drla, kot bi se drl kak nemogoč otročaj, kot bi jo kdo iz kože dajal. Pa se je niti dotaknil ni! Samo tačko je dvignil, da bi jo malo dregnil.......

Po moje ona čuti, da on nima pojma o mačkah in da niti sam ne ve, da je maček.
Nakar sem ji razložila, da se res ni treba tako dret, kršenduš, me bo kdo na socialno prijavil, da otroke mlatim!

In potem je miška mala, vsakič, ko je mucko prišel blizu, naredila meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuuu!! Grin
Prav uno - leeeeeeeeeeej, kaj deeeeeeeeeeeeeelaaaaaa!!
In prišla k meni Cheesy, lubica mala.

Ja, mene ima najraje! Ko jo jaz pokličem, pride in gleda s tistimi učki, češ, kaj je, kaj je??


-to be continued-
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #9 : ponedeljek, 16.04.2012 : 22:56:36 »

A deeej, kaka luštna zgodbica ljubezen Uživajte 100 na uro, mi pa bomo težko čakali nadaljevanja Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #10 : torek, 17.04.2012 : 06:58:42 »

 Grin Grin Super poročilo! In, kako poznana situacija.  Grin Grin Naš Tačko je imel isto reakcijo na Emi.  Shocked  Jst ne vem, kaj delajo z gospodičnami gor na hribčku, jih pa definitivno vzgojijo v ene take ponosno vzvišene gospe!  Tongue Cool Naša Emi je šele po dveh tednih dovolila, da se je Tačko malčken dotakne in celo dovoli mu že, da teče za njo-brez dotikanja, prosim. On pa tak kavalir.  Kiss No po enem tednu je tudi naš Tačko pospravil svojo čeljust na svoje mesto.  Grin Grin
Prosim za nadaljevanje!  Cheesy Cheesy
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #11 : torek, 17.04.2012 : 09:29:57 »

Eh, ja, steklene mačje princeske, samo cvilkajo pa tožarijo - tudi pri nas  Wink
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #12 : torek, 17.04.2012 : 10:37:34 »

Iiiiiiiiiiiiii, Nike pa Mucko ljubezen, kakšne fajn zgodbice ustvarjata.  Cheesy Se že veselimo novih
Mačja, čestitke za novo članico.  Smiley
Naša Nežka je tudi taka steklena mačja princeska (pa čeprav ni horjulska). Sem pa zelo dolgo rabila, da sem ugotovila, da se včasih dereš še preden se je Panči sploh dotakne  Grin
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #13 : torek, 17.04.2012 : 11:17:49 »

Vesela, da lepo napredujete.  Smiley Nike, to ti je žlica v med padla!  Afro No, saj to ni nič čudnega, ko pa si ime dobila po boginji zmageWink
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #14 : sreda, 18.04.2012 : 22:20:08 »

Danes slikic ne bo, ker je Naša na novo instalirala comp in zdaj ne najde instalacijskega cd za fotoaparat in seveda na to ni pomislila prej, ampak je dva dni skakala za ubogimi mucki in jih flešala  Sad, zdaj pa ima sicer slike, ampak..... no, ja, sej bo tudi to uredila, samo to traaaajaaaa... Angry

Nike in Mucko bosta počasi razvila ljubezen, sem prepričana. Mucko jo lahko liže, kar zgleda tako, da on pride zraven, jo povoha, malo premisli....in jo začne umivat  Cheesy, ne vem, a hoče s tem povedat, da je gospodična umazana Huh??
On je res moj metroseksualec (ab j.....c in kar naprej se umiva). Užitek ga je celega premečkat in prelupčkat, potem pa se uleže, zavzdihne.....in začne spet vsako dlako na svoje mesto štimat.. hihi.

Nike se seveda tudi umiva, da ne bo zdaj izpadlo, da se gospodična pa ne rihtajo, samo prve dni enostavno ni časa, ker je treba toooliko novih stvari prevohat in pihat ne neprijatelja, da je skrbela zgolj za osnovno higieno.

Danes pridem domov, Mucko seveda prileti in ko njega dvigneš, se kar splošči ob telesu in uživa. To je en tak obred, ko prideš čez vrata, je treba najprej njega pocartat. In Nike je brihtna punca, do danes je gledala in se je delala, da je to ne zanima. Danes pa me gleda z drevesa in meeeeu! O, a tebe tudi lahko? Meeeeuuuu! In sem še njo dvignila in prrrrrrrrr.....  Kiss

Tako zdaj prideš čez vrata in najprej dve kosmati ritki crkljaš....in uživaš. Roll Eyes
In potem ti hči reče: mami, sej tudi mene lahko mal stisneš sram.
Mislm......
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines