mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.04.2024 : 14:28:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 271033 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #300 : ponedeljek, 10.09.2012 : 12:24:26 »

Pri Ani J. je veliko prostora v kampu, sredi kampa pa je pod okroglo streho tapravo ognjišče, okrog njega pa klopce za vsaj 80 ljudi! Smiley Pa viseče mreže so napete med trami, ki podpirajo streho.
No saj, ko je Xena omenila taborni ogenj, se mi je pred očmi naslikalo točno to Wink.
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #301 : ponedeljek, 10.09.2012 : 15:23:42 »

O hudo, pol pa prec organizirat takšen tabor Afro. Samo bomo rabile peščeno uro, da bo imela vsaka omejen čas pripovedaovanj zgodbic, drugače ne pridemo vse na vrsto Tongue. Al bo pa treba kar dopust vzet Grin.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #302 : ponedeljek, 10.09.2012 : 15:26:03 »

Pa krave imajo in še kup drugih živali, taman za Mačjine punce Cheesy
[/quote]
Mene zanima Muri - gliha baje vkup štriha Cool
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #303 : ponedeljek, 10.09.2012 : 15:55:27 »

bi pekli krompir in si govorili zgodbice iz rane in malo manj rane mladosti. Grin. Nadebudna mladina bi nas pa poslušala z odprtimi usti, hi hi...

Nadebudna mladina bi najbrž zavijala z očmi - češ, kako so tele brez mobitelov gor zrasle, pa brez Aj-Padov... fosili...Shocked Roll Eyes

Drugač pa - jaz sem za!

Do takrat pa toplo priporočam, da preberete knjigo "SFRJ, moja dežela"   (v originalu "SFRJ za ponavljaće") avtorja Dejana Novačiča,  če še niste.  Sicer mislim, da je razprodana, ker je minilo že vsaj 10 let, odkar je izšla.  Torej šibajte v knjižnico in garantirano vam bodo po licih tekle solze od smeha. Spomnili se boste na Kalodont, Digitron, NNNP, cigarete Zeta brez filtra, Zastavo 101, šljivovico, šuškavce, Pitralon  in še marsikaj. Npr. Kluzove kavbojke iz takoimenovanega džinsa, ki jih niso hoteli nositi niti poštarji.   

Pol pa vse to v živo obnovimo, jupi! Smiley

Nike, oprosti za smetenje, ne bom več  Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #304 : ponedeljek, 10.09.2012 : 17:46:04 »

je šla omladina ravno v knjižnico, sem naročila, naj prinesejo to knjigo...



Sledi pesmica za Nike:

Jutr maš zobarja,
mama bo s tabo šla,
da nauš iz mize ušla
k mogla reč boš A!
 
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #305 : ponedeljek, 10.09.2012 : 20:07:10 »

 

Mačja, kdo bo šel pa s tabo, da ne boš ti ušla?  Tongue

Dobro opravita!  Kiss
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #306 : torek, 11.09.2012 : 13:22:18 »

Takle mamo:

Nike je ostala zjutraj na VF, zobozdravnik je z enim pogledom ugotovil, da ima vnete dlesni in najbrž kak zobek za ven.
(ker ni pustila pogledat).
Dobila sem jezikovo župo na temo: zobe je treba čistit!

Prejle so me klicali in
Ven so ji morali dat 12 !!!!! zobkov!!!! Cry

Za enega so med operacijo slikali, če je treba ali ne in je bilo treba.

Kri je bp. Ob 16h jo grem lahko iskat, papa pa naj konzervice s koščki mesa. To bodo najbrž tiste, ki jih imam doma, s piščančjimi prsmi.
Za tri dni dobimo še analgetike v brizgah.
Evo, tkole, mal sem shaky, ampak se bomo popoldne crkljali.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #307 : torek, 11.09.2012 : 13:24:29 »

Đizs, da si predstavljam človeka, da hkrati izgubi 12 zob Lips Sealed Shocked Dobre so tele mačkice ... Kiss
Obilo dobre papice in crkljanja želim!
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #308 : torek, 11.09.2012 : 13:45:57 »

mačja in Nike objem - držta se Kiss
Če ima Nike rada ribe, dobiš tudi ribje take s koščki mesa (Applavs itd., sicer pa so bili moji vedno navdušeni nad "Sheba" kozervicami, tistimi "tadražjimi" v okrogli kovinski dozi, prednost teh je, da jih dobiš skoraj povsod, tudi v tudi Sparu in podobnih večjih marketih, sestava pa je res samo meso + nekaj malega tapioke. Obstajajo tudi piščančje, kjer imaš prav koščke prsi.)
Logiran

Unikatne tablice in portretki
tamcek
rad pišem
****
Sporočil: 367


WWW
« Odgovor #309 : torek, 11.09.2012 : 14:14:26 »

A je to slučajno tako obdobje? Sad Jaz sem bila včeraj z mojima obema pri vetu zaradi zob. Kar naenkrat sta ta vikend začeli štrajkat in nič jest.  :oSicer sta dobili antibiotik in čez štirinajst dni kontrolo ampak se bojim, da je samo vprašanje časa kdaj bomo škrbe babe Sad, sploh Julka je kritična. Undecided
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #310 : torek, 11.09.2012 : 14:31:30 »

Naša škrba baba je tudi zgubila en kup zobkov, ampak počutila se je pa mnooooogooo bolje po posegu!  Cheesy Res, vidno bolje.  Kiss Tako, da nič skrbet! Xenča je zdej tako sladka, ko zazeha, pa se ji gobček kr malo zatakne priprt, notri pa teeeemaaaaa.  Grin Ampak, trenutno se dobesedno baše z briketi, ker bo jutri padal sneg al nekaj takega mi skozi govori.... Roll Eyes
Crkljajte se in ne pozabite, da se ob takšnih situacija še posebej dobra hrana streže!  Wink Cool
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #311 : torek, 11.09.2012 : 15:13:07 »

Mačja, nič skrbet, sicer se 12 zobkov res grozno sliši, ampak Nike bo v parih dneh sigurno še bolj vesela mačkica kot prej, ker je ne bo nič več bolelo.

Meni so (mislim, da pri Urli) rekli, da je najboljše, če ji skuhaš piščančka oz. daješ tako mehko hrano, ki ni preveč  pocasta, da se ne lepi za šive/dlesni. Jaz sem Azurki včeraj in danes zjutraj skuhala piščančka in ga je komaj dočakala, tako je bila lačna. Briketov ji ne pustim (ona bi seveda jih Roll Eyes), da si ne bi preveč razbolela dlesni. Zjutraj sem ji tudi brez težav (ni nič ven pljuvala ali kaj podobnega) dala protibolečinski »sirup«, baje je sladek in ga imajo radi.

A antibiotike boste dobili? Meni jih niso dali, ker ni imela nič vneto, medtem ko jih je Urla po puljenju jedla deset dni.

Tudi meni so svetovali čiščenje. Veterinarka je rekla, da se mi je verjetno do sedaj toliko upirala tudi zato, ker jo je (vsaj) en zob precej bolel. Eh, ti mačji zobki. Undecided

Fajn se pocrkljajte! Kiss Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #312 : torek, 11.09.2012 : 15:19:38 »

Joj, Nike, kok te bojo zdaj crklali Cheesy
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #313 : torek, 11.09.2012 : 19:26:10 »

Moja lubica  Kiss je doma, še vedno ima razširjene zenice in je malo matasta. Pobrito ima na tački za kanilo in pod vratom en tak širok trak 4 x 10 cm.

Malo hodi okoli, kot bi raziskovala, če je to to, edino ko sem odprla tanajboljšo omaro je takoj priletela in mAAAAAAAAAUUU hotela jest. Zmazala je celo konzervico piščančjih prsi. Najprej sem ji dala le polovico, ker so rekli, naj je pomalem, da ne bo bruhala, ampak je bil tak protest  Undecided Roll Eyes. Saj ta konzervica je le 40g.

Antibiotikov ni dobila, samo protibolečinske za tri dni. Zdaj čepi na tleh in je mogoče malce skregana s svetom.
Me prav zanima, če bo hotela spat pri meni, ker ni še nikamor skočila, se kar na tleh drži. Ok, na pručko je šla. Kiss Pa na balkon je tudi že prišla za mano.
Na wc pa še ni šla.

Šele zdaj razmišljam, da jo je moralo prej kar bolet, če je bilo toliko zobov za ven  Sad
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #314 : sreda, 12.09.2012 : 00:11:49 »

ojej, pa kaj je s temi mački, da imajo vsi fuč zobe?

Logiran
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines