mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 15.05.2024 : 02:29:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 271392 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #345 : sreda, 26.09.2012 : 18:45:40 »

Will Love For Food!!
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #346 : sreda, 26.09.2012 : 22:08:15 »

 

Res je fino, če maš take prodane duše doma.  Afro Kiss ljubezen
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #347 : sreda, 26.09.2012 : 22:11:49 »

Ni dala konzervice.....  Sad

http://shrani.si/f/1x/13i/6B5MQQM/dsc0017.jpg[/img]]



Ne, res je ni dala...smrk...

http://shrani.si/f/w/Gs/26OyaqDa/dsc0021.jpg[/img][url]



Si bom pa enga ptiča ujela.....

[url]][url]



Si bom pa enga ptiča ujela.....

[url]
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #348 : sreda, 26.09.2012 : 22:45:05 »

OOo, Mačja, ti si pa Žleht Angry

Tako ljubkim, prijaznim in sladkim muckom ne privoščiš niti ene konzervice? Niti ene? Cry
Ljubčka lepa Kiss, boščka lačna Kiss

PS: Fotke na tapravi svetlobi so super, kako sta lepa ljubezen ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #349 : četrtek, 27.09.2012 : 14:07:04 »

Ni dala konzervice.....  Sad

Groza
priNas paje baba dala Kozervico anpak ne Tapravo Fermo Jast Ma Čko Veliki tudi tako Trpim
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #350 : četrtek, 27.09.2012 : 15:15:06 »

Mačja, mene pa zanimajo te oprijemke, s katerimi imate mačjo brv namontirano na balkon. A je to sistem brez vrtanja v zid?
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #351 : četrtek, 27.09.2012 : 21:28:21 »

Skuiki, naši balkoni so mende iz armiranega betona. Za vsako zvrtano luknjo rabiš ducat vidia svedrov (neki hudi svedri, kao vrtajo vse) in ene dve bohrmašini. Dve zato, ker eno skuriš  Sad

Glede na to, da sem to vedela (probala  Angry) že pred časom našega štetja z muciji, sem kupila štiri navadne kovinske nosilce za balkonska korita v enem od vrtnih centrov. Zdaj nimajo več navadnih kovinskih vinkelnov, kot smo temu včasih rekli, ampak imajo prilagodljivo razširitev za debelino ograje in za debelino korita. Naštimaš ustrezno širino in zašraufaš.
Z njimi sem pritrdila tako mrežo kot razgledno ploščad.
Razgledna ploščad je navadna dila iz garaže in ko jo bo dež dodobra napihnil, gre v kosovnega in jaz v garažo po drugo dilo.

Pa še v primeru, da se mreža strga, jo imam lahko hitro zamenjano.

Ob straneh sem v utore, ki so v balkonu, napopala lesene dile z nekim waterprof Pattex-om (čeprav tam nikoli ni mokro, ne pride dež zraven ampak nikad se ne zna  Grin). V lesene dilce sem zavrtala železne kaveljčke in nanje obesila mrežo.
Kaveljčki so tako na 5 cm, da če bi že veter uspel mrežo z enega sneti, jo pa na drugi luknji ujame  Cheesy

Ja, pa oba sta me ene dva dni po montaži full grdo gledala, ker ne moreta ujeti nobenega letečega žužka na drugi strani mreže.
In čez cesto pikirajo dol fijuuuuuu golobi in srake in ju čist iztiri, da ju mreža ustavi.
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #352 : četrtek, 27.09.2012 : 22:05:56 »

Mačja, pa ti si prava handwerkerka! Tudi mi imamo balkon zasciten z mrezo, ki je pritrjena s temi nosilci za korita. Samo da mi nimamo take nobel razgledne ploscadi, ampak kar korita. Prvo leto smo v njih imeli verbene ipd krasne rozce, v dobri veri, da jih macki ne bosta pohodile. Jih nista, ker se jih je vecina posusila od njunega lulanja v zemljo Angry .
Zdaj soseda (stara 80 let, malo slabse vidi) obcuduje nase tako zeleno balkonsko cvetje, ki zacuda nobeno leto ne cveti huh - prava angleska travica.  Negujemo, zalivamo in redno kosimo (s skarjami Grin), da lahko macki not tacata in se paseta...  Roll Eyes 

 Kiss Kiss  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss vsem!
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #353 : sobota, 29.09.2012 : 21:26:22 »

Presnete babe, zakaj ne pospravljajo teh šuhov za sabo??? Angry

http://shrani.si/f/K/6r/3gERIN9s/dsc3481.jpg[/img]]





A ne, kako sem lepa?  Wink Tkole jest gledam mojo mamo in pol ona men vse dovoli  Evil

http://shrani.si/f/1b/13h/MDRhKDV/dsc3474.jpg[/img]]

Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #354 : sobota, 29.09.2012 : 21:41:09 »

A ne, kako sem lepa?  Wink Tkole jest gledam mojo mamo in pol ona men vse dovoli  Evil

lubica  ljubezen ljubezen ljubezen
ta mačka je čist neki spešl ... pa ne znam opredelit zakaj.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #355 : sobota, 29.09.2012 : 21:44:22 »

Nike, najlepša ljubezen ta okrogla bučka pa te črno obrobljene pametne očke Kiss

Pa Tigrček! Kako je tudi on lep ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #356 : sobota, 29.09.2012 : 23:48:11 »

Presnete babe, zakaj ne pospravljajo teh šuhov za sabo??? Angry

http://shrani.si/f/K/6r/3gERIN9s/dsc3481.jpg[/img]]
Daj jim enkrat predvajaj Muco Copatarico, boš videl kako bodo pospravljale za sabo.  Wink No, ali pa tudi ne, glede na srečen konec ...   Roll Eyes
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #357 : nedelja, 30.09.2012 : 00:23:43 »

KLIK
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #358 : četrtek, 04.10.2012 : 20:40:51 »

Hvala za pravljico, NoJinx! Ta bo za mojo malo krščenko, moji že drugačne pravljice poslušata  Evil
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #359 : četrtek, 04.10.2012 : 20:55:11 »

Nike je taka nežna muca  Kiss, lepo me gleda, mi kaj pove in se stiska k meni. Tudi uboga na besedo (samo mene sicer, ampak itak sem doma jaz alfa in omega hehe).

Zadnjič ležim na kavču, berem knjigo in pride Mucko, se ugnezdi v mojem naročju in spi. Za njim pride Nike, ga gleda, so obrne in skoči na regal, kjer se uleže in sem mislila, da spi. Čez čas opazim, da res leži tam, ampak me gleda, tko mal grdo  Angry In ji rečem, saj lahko tudi ti prideš k meni, je dovolj prostora za oba. Nike pomežikne, skoči dol in pride k nama, razmisli in mi skoči na prsni koš, češ, jaz bom bližje tebi  Grin

Na nedeljsko jutro se zbudim, na levi strani drema Mucko, na desni Nike. Se zbudi, me gleda, prede, pove, da je ona mooooooja muca in zleze name. Pogleda tigrčka, on pogleda njo, nakar mu Nike iz čistega miru opali šamar, da ga je odneslo s postelje. Jaz sem kar čeljust spustila...wtf?Huh
Takoj zatem se mačja dama z vso gracioznostjo spusti na njegov prostorček, se prevali na hrbet, vse štiri u lut in mi reče: čoooooohiiii!

Pol ure zatem pride ena od omladink in tudi zleze v mojo posteljo. Nike se dvigne, jo gleda in gre zraven, u sem rekla, zdej bo pa še tebi eno zidarsko prisolila. No, ampak ni, se ji je le pustila počohat in prišla nazaj do meni, ponovila vajo metanja na hrbet, vse tačke u luft in me pričakujoče gledala Cool
Prisežem, da zna govorit!
Logiran
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines