mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.04.2024 : 19:50:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 271045 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #780 : nedelja, 10.03.2013 : 00:54:30 »

Potem sem šla spat...











[slika je izbrisana]
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #781 : nedelja, 10.03.2013 : 00:55:47 »

Jaz sem imel danes prvi šolski dan in sem zelo utrujen.
Moje so navdušene, meni pa je ravno do morja in še malo...

[slika je izbrisana]
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #782 : nedelja, 10.03.2013 : 09:49:30 »

Super šefle ima tale koštrun okoli sebe, prav veselje jih je pogledat! Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #783 : nedelja, 10.03.2013 : 14:15:26 »

Oooo cukrčki Kiss
 Šele na slikci z Nike je videt, kako mičken skuštranček je v resnici Maxi Cheesy Pa kako hudoooooo pasje življenje ima pri tej hiši Grin

Logiran

Unikatne tablice in portretki
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #784 : nedelja, 10.03.2013 : 21:16:52 »

Jaaaa, tale bela kepa je ful majhna in lušna, pa crkljiva ljubezen. Pa da ne govorim kako mehko dlakco ima, ko puhek Kiss. Dobr ste si tole pustile izbrat bravo.
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #785 : nedelja, 10.03.2013 : 22:34:14 »

Ja, tele pasje obvladajo...sam pogledajo to belo kepo in full stvari vidijo in vejo in povejo, vsa čast!  objem. In zahvala, seveda, za prevajanje.

Sicer pa smo danes že imeli prvo zjanje  Angry, moje, seveda!
Pri nas je vrsta za to, kdo bo Maxija ven peljal  Grin in je tavelika komaj dočakala, da gre z žabo malo luškano, priidkano lulat in kakat.
(in ko se vrne, ponavadi reče kakala SVA  Cheesy, tako da moram preverit, da ni tudi ona slučajno kje počepnila  ).

Prejle se vrne in pravi, poglejta, kaj sva vama prinesla. Dariiiilo! Kaj pa?
Maxi je prinesel darilo, pravi, kamen je našel in ga ni hotel spustit in ga je prinesel domov.
Meni so se kar našpičila  ušesa in na poti do predsobe, da vidim to čudo, slišim še tamalo, a mi pokažeš kamen, Maxi? In Maxi zarenči!!! O, pravi, a ne daš ga in cepa od smeha  Shocked Shocked. iiiiiii lej kamen je prinesel! Shocked

No takrat je bilo konec smeha, ker sem zarjula tako, da je pomoje še sosedov pes spustil karkoli je že imel tisti hip v gobcu. Maxija sem poslala v banjo in natulila tamalo, če se sploh zaveda, da mu daje potrditev, da a bi rada, da začne kr renčat na nas al kva!!
Klele u tejle bajti lahko samo JAZ renčim in tulim in komandiram in NOBEN več!!!  Angry

Potem pogledam "kamen", ki ni bil kamen ampak kos govedine iz juhe, ki ga je nekdo očitno odvrgel  Roll Eyes. Začnem malo manj vpit, da ne smeta mu pustit nič pobirati po tleh in ne spustit, kaj pa če je tole zastrupljeno!!!  Angry No to sem vpila na omladinki, Maxi je itak dojel v sekundi, da z mano ni šale in je stal v banji ko priliman in čakal na pranje tac.
Ko sem dala plastičen primer, a če bi drek hotel prinest, a bi tudi pustila, jima je bilo jasno.

Mamicu jim  Angry. Čist mal demokracije pokažeš, pa takoj anarhija!  Angry
Tamala mi je cel dan živce vadila, kako Maxi ne bo šel na posteljo brez dovoljenja in ker je tršica rekla, da naj mu onemogoči dostop na posteljo, je na posteljo naložila pol stanovanja, ko da se selimo!
Dol mi visi, če gre zraven mene in mačk na posteljo, dokler najprej počaka, da se umije, od tega ne bo nobenga konec, če pa bi zunaj sam komando držal, pa ni rečeno, da bi se vedno dobro izšlo.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #786 : nedelja, 10.03.2013 : 22:39:38 »

Moji so lahko brez pardona na postelji, dokler dovolijo, da se jaz valjam in premikam po njej, kolikor in kadar mi paše in umikajo svoje riti tako, da imam jaz na njej svoj prostor, ki ga potrebujem. Sančo je nekajkrat poskušal renčati, ko je bil še mlad, je letel brez pardona dol in spal nekaj noči v predsobi, je zaleglo za nadaljnjih 13 let. Dita ni konfliktna in ni še nikoli renčala name, jih je pa dobila nekajkrat po riti in je poslušala huronsko zijanje, ko je žrla drekce tja nekje do 8. meseca, svinja nagravžna.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #787 : nedelja, 10.03.2013 : 22:41:54 »

Mačja, a veš, da sem se te zdele še jaz tud kar mal ustrašla.     -Dobro ti gre! Afro
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #788 : nedelja, 10.03.2013 : 22:45:58 »

Sančotova, hvala  objem
To sem tudi mislila, da gre zraven mene, ne umikam se jaz njemu, ampak on meni. Pride in se stisne tam, kjer ostane prostor. Tudi ko grem po stanovanju, se mi mora vedno on umaknit spod nog.


Pepsi - a veš, da pes prej dojame, kdaj je resno, kot pa otroc?! Tudi bolj in prej uboga. Resno.
Aaaaaa, da sem jaz to prej vedela  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #789 : nedelja, 10.03.2013 : 22:51:34 »

Sančotova, hvala  objem
To sem tudi mislila, da gre zraven mene, ne umikam se jaz njemu, ampak on meni. Pride in se stisne tam, kjer ostane prostor. Tudi ko grem po stanovanju, se mi mora vedno on umaknit spod nog.

Točno to, pri nas je to vsa umetnost.  Wink Wink če nimaš nekega strašno dominantnega psa, kar pa bela kepa verjetno ni.  Smiley
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #790 : nedelja, 10.03.2013 : 23:38:59 »

Mačja, kolk računaš za inštrukcije  Tongue
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #791 : nedelja, 10.03.2013 : 23:49:40 »

Mačja, a veš, da sem se te zdele še jaz tud kar mal ustrašla.
Hvala enako! Sem ratala čist mičkena in se kr mal tresem kljub +30tim  Huh.
Brez prevelike panike, ob takile šefici se mirno lahko sem pa tja tud kako napakco naredi, nima šans da bi mu greben zrasel. Kljub postelji in podobnemu.
Luštne babe Kiss!
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #792 : ponedeljek, 11.03.2013 : 00:17:52 »

Mačja, kolk računaš za inštrukcije  Tongue
Grin

Pes ni nič kriv, vodnike je treba še izobrazit.
Je rekla današnja vodnica: ja, če je pa bil tako vesel in ponosen in je hotel še tebi pokazat, kaj je našel  Sad

To me je spomnilo na mame z otroki, ki tamal teži toliko časa, da mu mama da tisto, kar hoče, samo da neha težit. In pol eno leto star otrok daje v usta npr. vžigalnik. Ko še nisem imela svojih, nisem smela nič reči, ker "boš že videla, ko boš imela svoje"! Zdaj bi pa mamo okol kepe, pa spet ne smem, ker je to napad na "njeno integriteto"!  Evil


Ah, da ne pozabim:
danes se je mali čupavi prečesal s krtačo in glavnikom, podolgem in počez!!!  Kiss
Najprej sicer ni kazal pretiranega navdušenja, na koncu pa mi je zadremal v naročju, na hrbtu in z vsemi štirimi od sebe. Prijalo pa je obema. In zdajle se stiska k meni in spančka  Kiss. V postelji!
Čez nekaj časa bo prišla še Nike  Kiss. Mucko ima eno drugo veliko posteljo ogledano.  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #793 : ponedeljek, 11.03.2013 : 00:26:28 »


Pepsi - a veš, da pes prej dojame, kdaj je resno, kot pa otroc?! Tudi bolj in prej uboga. Resno.
Aaaaaa, da sem jaz to prej vedela  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

Ikzekli Wink Tudi jaz se občasno po glavi tolčem, zakaj si nisem psa v bajto pripeljala že 15 let nazaj Evil

Mačja, čist Pasja si ratala Afro Dobro ti gre, čestitke  bravo Afro
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #794 : ponedeljek, 11.03.2013 : 08:34:42 »

Veš kaj Mačja, ti si imela itak že prej vse predispozicije za Nemško Pasjo šolo, tako da ne vem zakaj si tako dolgo čakala Kiss
In to, da psi dojamejo prej kot otroc' - ja itak, pa kje ti živiš Wink
So te pa omladinke do sedaj že fino strenirale v vseh teh letih, tako da ti je Pasjost itak mala mal'ca objem Azn
Logiran
Strani: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines