mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.04.2024 : 15:20:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 271036 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #825 : nedelja, 17.03.2013 : 01:47:01 »

Kaj tako sladkega belega pa ze dolgo nismo videli!  ljubezen
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #826 : nedelja, 17.03.2013 : 07:43:54 »

 Grin Oh, mišek mali kako ti trpiš. Cheesy Sem pa včeraj v šoli malo počohala tole malo belo kepico in je tak cukrček, tako mehek in prijazen, seveda ga nisem smela preveč, ker natančno oko moje Vie dopušča le malo možnosti, da taka dejanja. Ga je pa celo ona lepo sprejela, mali in čupavi, čisto po njenem okusu. Smiley

Ps: Kaj če bi Vaša še malo k nam prišla, pri nas se tudi najdejo kakšna okna za spucat, pa še ful lažje bo ,ker ne bo treba mačk čuvat Grin Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #827 : nedelja, 17.03.2013 : 08:40:14 »

Oh, brikete papate, kar celo skledico, ne morem verjet  Tongue.
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #828 : nedelja, 17.03.2013 : 10:56:38 »

Kakšen cuker je tam v hiši Mačje.  Cheesy Cheesy Kiss Kiss Mali pa res zgleda cel cuker! No, a ni lepo zdej, ko že ptički pojejo (no, pa malo je preveč hladno). Reč zdej, Mačja, a bi ti to lahko opazila, ko se maziš z mačkami v toplem zavetju stanovanja?  Tongue Cheesy Cheesy Dokaz, da rabi človek oboje!  Wink
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #829 : nedelja, 17.03.2013 : 11:48:39 »

Kak srček je. ljubezen
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #830 : nedelja, 17.03.2013 : 19:22:48 »

Končno ena fotka, da se frisek vidi! Cheesy  Kiss
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #831 : nedelja, 17.03.2013 : 23:18:57 »

Tale mali fris mora papat brikete, ker drugega ne dobi, razen ob sobotah, če je v šoli taka vaja, da mu moram dat priboljšek. Cool
Drži pa svojo težo in dokler bo tako, se ne bomo sekirali.

Danes je tamala crkljala njega in je Nike hotela prit zraven, pa jo je odrinil s celim teleščkom  Evil. Je imel srečo, če bi bilo to v mojem naročju, se Nike ne bi pustila, ampak bi mu kako povedala  jezen. Vsakič, ko mečkam katerega od mačkov, pride Maxi pogledat in potem me gleda, gleda  Shocked. Jap, se bo moral kar navadit.
Na sprehodu ga drugi psi ne ganejo, razen, če se kakšen nasrši proti njemu in začne renčat ali kaj podobnega, takrat mu tamal takoj pove svoje  jezen. Ga takoj utišam in do zdaj sem ugotovila, da je tukaj večina lastnikov takih, da je pes ali na vrvici ali pa se ne premakne od lastnika in tudi tisti, ki začnejo spuščat glasove, so takoj utišani. To mi je zelo všeč. Da imajo svoje pse pod kontrolo, ne za okras, ki se šeta zraven njih.

Dopoldan sva bila še sama in sva šla na kavo v lokal. Vzela sem ga v naročje kot vzame Pepsi svoje in ni bilo nobenega problema. Ena gospa je imela v kotu eno razdraženo pseto, ampak Maxi ga sploh ni imel za mar, res pa je bilo vmes vsaj 4m.
Edino sosed je rekel: ja kaj pa imaš to? Sem rekla: mačka, a ne vidiš?  Evil

Popoldan pa je moja lubica izkoristila in me zasedla:
http://shrani.si/f/w/aW/hZOS6rw/2/20130317103550.jpg[/img]]


viamia: ma neeee, zdej me je pa pucanje že minilo, to je pri meni kratkotrajna reč  Cheesy
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #832 : nedelja, 17.03.2013 : 23:27:55 »

Oh, brikete papate, kar celo skledico, ne morem verjet  Tongue.

Jaz sem tudi tole opazila Smiley  Cool
Logiran

Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #833 : nedelja, 17.03.2013 : 23:32:17 »

ker drugega ne dobi, razen ob sobotah

 Shocked Shocked Še en iz Cocktine skupine za trpljenje in lakoto  Angry Angry
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #834 : nedelja, 17.03.2013 : 23:37:31 »

Oh, brikete papate, kar celo skledico, ne morem verjet  Tongue.
Jaz sem tudi tole opazila Smiley  Cool
Se vama ful smili, a ne, ker samo "knofe" za jest dobi?  Tongue

Edino sosed je rekel: ja kaj pa imaš to? Sem rekla: mačka, a ne vidiš?  Evil


Sicer pa priden Maxi in Šefica!  Kiss
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #835 : torek, 19.03.2013 : 19:53:02 »

Prav revež je ja, ravno ga poslušam, kako v kuhinji hrrrska brikete.

Kar se Nike tiče, sem imela prav. Maxi se je stiskal na eni strani mene, Nike pa na drugi. Pa se mali čupavi odloči, da bo šel na tisto stran, kjer je bila Nike. Do tukaj še vse v redu. Ampak potem si je mali čupavi zamislil, da se bo zrinil med mene in Nike.  Shocked
Ja mačica stegnila tačke, izprožila krempeljce, zataknila mednje njegovo belo dlako in fino pocuknila!  Shocked

Maxi jo je pogledal in fijuuuu ga ni bilo več zraven.
Malo bom morala pazit, da vidim, če je dojel, da je njo treba ubogat, ker sicer bo tepen, kar pa mi ni preveč všeč.
Sicer ležita drug ob drugem, se malo povohata, tudi pri hrani ni nobenih težav, edino Nike je mal pasja in mal posesivna.
Ampak je taka bila že prej.
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #836 : ponedeljek, 25.03.2013 : 01:21:37 »

Zakaj je dobro uporabljati telefon

Našega malega čupavega sem česala..in česala. Vseeno sem imela občutek, da to ni čisto tako, kot bi moralo biti in sem se odločila, da greva k frizerju. Mimogrede, pri pasjem frizerju si veliko prej na vrsti, kot pri človeškem, ali pa moram jaz razmisliti o menjavi. Huh

Frizersko profesionalno oko je sicer skušalo slediti mojim željam, da se ga ostriže le toliko, da dobi obliko, žal pa je imel po telesu na večih mestih drobne vozle, zaradi katerih je morala zapeti mašinca in ga je postrigla precej na kratko. Glavi in tačkam ter repu je bilo prizanešeno in tam ga je le postrigla s škarjami. Spraševala sem jo, če ga bo zdaj kaj zeblo in je rekla, da neeee. Razložila je tudi o dlaki in zraku noter in kako se segreva in hladi.

Tako sva v soboto prišla v šolo z novo frizuro in tršica je takoj vprašala, če imamo sabo kaj za obleči. Undecided. Neee, saj ga ne zebe. In je ostal dvom nekje v eni sivi celici: kaj pa, če ga?
Proti koncu ure se je res malo potresel in seveda ga je bilo treba vzet v naročje in pockrljat, da se revček booogi pogreje, ker verjetno ga pa res zebe, ker ni prav veliko skakal okoli. Undecided  V razredu se sedi in posluša, se ne nori okrog (razen, če si hiperaktiven in to lahko dokažeš).

Popoldne in zvečer smo se crkljali pred tv (slika sledi) in mi ni prišlo na misel, da bi ga zeblo. Tudi danes zjutraj ne. Po kosilu (našem) ga pripelje tamala nazaj, pridem na hodnik in :"ooo, Maxi, a si lulal, kakal, priden kuža!"  Kiss Maxi ves vesel, se dviguje na zadnje tačke, me gleda  Kiss.
Ga popokam v kopalnico, da splakneva tačke in takrat se je spet malo tresel. Hkrati me je oblizoval, pil vodo in skušal nastaviti glavo v položaj za čohanje. Seveda sem rekla, ja boooogi, te zebe, zavila sem ga v deko in sva se stiskala. In glej, ni se več tresel.
Oh, sem bila prepričana, da sem revčka pogrela  Kiss.

Popoldan me tri ure ni bilo doma. Zvečer se vrnem, itak priletijo vsi trije kosmati na vrata, počoham kraljico, tigra in nato Malega ne-več-čupavega. Spet on mene oblizuje, skače, nori. In se trese. Jebelacesta.
Vprašam, če se je do zdaj tudi tresel. Ne.
A sta ravno prišla od zunaj? Ne, smo bili ves čas noter, še ni šel na večerno lulanje.
Smrček je hladen in moker.

Takrat pa me je resno zaskrbelo. Sem ga zavila v šal, dala čez puloverček od Me to you medvedka in ga držala v naročju. Zraven iskala po internetu, kaj to pomeni, da se trese, brala znake podhladitve, prvo pomoč pri tem, že pakirala za odhod k vetu. Čeprav ni imel takih znakov, kot je pisalo, ampak ziher je ziher.
Razmišljala, če potegnem ven plenico, ki jih imam še nekaj za pujske za primer slučaja, da bi šel kar na plenico lulat  Shocked. Itak se mi ni sanjalo, kako naj mu dopovem, da naj tukaj noter zdaj lula, če pa on to počne zunaj.
Se odločila, da zjutraj ne grem v službo, ampak takoj zjutraj po debel plašček za malo rito.  Kiss Huh

Končno sem dobila prvo uporabno idejo. Telefon. NoJinx.  objem ljubezen
Pametna pasja mati povpraša, kaj smo počeli, če se mu je kaj zgodilo (ne, ležal je cel dan v postelji Tongue). Tudi pove, da ga nima kaj zebsti zunaj, dokler ni pri miru in če se gre ven samo lulat in kakat. Šele po končanem pogovoru, ko so mi možgani začeli spet delat, ker me je pomirila, se je meni slika začela sestavljat.

Običajno ko pridem, Maxi prileti, ga pozdravim, on ves navdušen. Itak sledi povsod, opazuje, gleda, valjda je pogruntal, da če me zaskrbi, da se cela posvetim samo njemu.

Potem je danes zvečer kljub vsemu šel ven lulat, prišel nazaj, se nič ni tresel, se pa je prepustil crkljanju v mojem naročju, jaz pa sem ugotovila, da so psi res pametni in res manipulatorji.

Ja, dobro je uporabljati telefon. V nasprotnem primeru bi sredi noči letela na vet urgenco, zato, ker se pes trese od veselja, ko me vidi, pa še nerodno mi ne bi bilo. Cool
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #837 : ponedeljek, 25.03.2013 : 01:23:44 »

http://shrani.si/f/6/DG/1AOcPkUd/20130324103341.jpg[/img]]

Gledamo tv in imamo skoraj take povštre kot uni v Dojčlandu:
http://shrani.si/f/Y/js/2E7l5qpG/photo-3.jpg[/img]]
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #838 : ponedeljek, 25.03.2013 : 05:06:10 »

Boooogi kuŽek Tongue  Evil Lump! Še mene je skoraj na finto vrgel, sem hitro preletela post do konca, da ja ne bi bilo kah hudega vzrok tresenja sram
Mačja, imeti eno d-best Pasjo za "backup" je nekaj najboljšega, kar se novopečenim pasjim lahko zgodi Afro Ne glede na velikost in barvo dlake, ima naša No Jinx odgovor na vse, ane Wink

Frizurca je pa lepa Cheesy Škoda, da ga nisi fotkala še v "me to you" puloverčku, to bi rada vidla Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #839 : ponedeljek, 25.03.2013 : 09:55:06 »

http://shrani.si/f/f/Ah/2jBWaodX/20130324201032.jpg[/img]]
Logiran
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines