mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.04.2024 : 10:44:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 271014 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #885 : nedelja, 31.03.2013 : 23:14:48 »

Ne bo kastracija razlog, naši majo/so meli vsi jajca, Flip od uraa-e jih pa verjetno nima. Vsekakor je zanimivo, pa tudi če zadevi nikoli ne pridemo do dna.  Smiley
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #886 : nedelja, 31.03.2013 : 23:33:20 »

Flip je objajčen, je pa res, da je blo to dokaj pozno (5 let).
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #887 : ponedeljek, 01.04.2013 : 00:01:23 »

Ijoj, mi pa takih težav sploh nimamo. Niti tace ne dvigne, lula pa pet minut skupaj. Saj počasi bom dojela, kako zelo je to priročno.
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #888 : ponedeljek, 01.04.2013 : 00:55:37 »

Zaenkrat se mi zdi, da ga moti dež. Tiste dni, ko se je nakazovala pomlad, je tudi on lulal več časa skupaj,  v dežju pa po kapljicah spušča. Sva šla še ob desetih zvečer midva ven, pa je tudi parkrat par kapljic spustil, ni pa več deževalo takrat in je bil občutno boljše volje.  Kiss
Edino, ko se je doma na tepih polulal, je tudi teklo nekaj časa skupaj.

Kaj naj rečem? Flat pes - za v stanovanje, ane? Evil
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #889 : ponedeljek, 01.04.2013 : 01:01:28 »

Naš Sonny si na sprehodu zada cilj, da bo pomarkiral vse, kar je več kot 5 cm visoko  Roll Eyes. To je cel projekt, ki zahteva hitrost, spretnost in natančnost pri odmerjanju označevalnih enot  Tongue. Miži pa dela to tako kot je opisala No Jinx. Enkrat ornk, potem pa zelo preudarno razporeja ostanke, da zdržijo do konca sprehoda  Cool. Ampak onadva sta stara mačka kar se sprehajanja tiče  Grin. Vaš se bo tudi navadil, da je treba včasih opraviti na hitro, včasih pa lahko malo porazporedi zaloge  Smiley. Vaja dela mojstra  Cool

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #890 : ponedeljek, 01.04.2013 : 02:25:54 »

Jaz ne vem kakšne samce mate ve to?  Shocked, Moj zdajšnji, pa NVPM pa trije pokojni so čisto lepo dvignili taco ob prvo drevo, se orng spraznili in v mehurju zadržali samo toliko, da je bilo še kapljica po kapljico za pomarkirat.
Evo, to imam tudi jaz doma. Sicer je v osnovi precej trapast kuŠek, ampak sc*** pa obvlada, na komando sli brez. Ne bo on mene ob treh zjutri mal levo pa mal desno šetal Tongue Taprvo je en fajn "rafal", če pa greva res šetat, je pa še na vsaki kao turistično zanimivi točki treba ene par kapljic spustit. Samo meni seveda dostikrat dojadi, pa ga breS milosti naprej nateram Evil
Ko je prišel iz prešolanja v Horjulu je bil pa res hec - vsako tadrugo travno bilko ali vejico v najinem Revirju je bilo treba po nekaj tedenski odsotnosti pocahnat, vsaj z eno kapljico. Jaooo, ti moški Evil Pa je bil pri treh mesecih kastriran, ampak očitno morajo zmeraj malo zacahnat tile desci Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #891 : ponedeljek, 01.04.2013 : 08:53:42 »

Moji dve tudi obvladata sc**** ne komando. Missy že od nekdaj Cool, zdaj pa je tudi Lili že dojela, ampak ona ima itak bolj dolgo lajtngo Roll Eyes. Kadar pa sta na sprehodu pa najprej popiškita ornk, potem pa markiranje po kapljicah. Missy itak že dolgo markira, Lili pa že tudi malo poizkuša Smiley
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #892 : ponedeljek, 01.04.2013 : 10:11:28 »



vidim, da bo treba vse teme prebirat, ker nisem na tekočem N-Č ....

če rabite kakšne navodile kako sc** na ukaz .... pri nas to delata sally in athena. a mislite,da mam jest cajt dve ure, da jih prosim in šetam gore/dole, ko sem na razstavi in pada dež in jasno moje princeske nečjo na dež .... razprem plenico, pokažem na plenico uporabim čuveni ukaz in ... traram ... 10 sek pa smo končale  Grin Grin

al pa ko se peljemo kam kakšnih 10 ur ... al pa na letališčih. ni druge, kot da jih navadiš na ukaz.

 Shocked Shocked Shocked pomoje bojo mene zaprli kako pse mučim ... majke mi, jih ne bom več ... od zdaj naprej nema više kavčev, pa svilenih povštrčkov na razstavah ... OBLJUBIM.   Kiss

drugače pa mačja samo ne pokaži mu, da je dež bljak ... ne dajaj mu potuhe. če maš sama rada dež je treba na sprehod tudi ob dežju. vidim, da ti vloga prvaukuči itak dobr gre  Wink
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #893 : ponedeljek, 01.04.2013 : 13:44:32 »

En OT za natis: natis, kako se vozijo tvoje psičke s teboj z letalom?
A so dovolj lahke, da potujejo v kabini ali se vozijo kot kargo?
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #894 : ponedeljek, 01.04.2013 : 14:29:10 »

En OT za natis: natis, kako se vozijo tvoje psičke s teboj z letalom?
A so dovolj lahke, da potujejo v kabini ali se vozijo kot kargo?

Ha, ha, meni se je porodili enako vprašanje. Grin
Zadnjič sem se nekje javila, da se preselim v Dubaj ( Tongue ),ampak me je tako stisnilo pri srčku, kako bi moji razvajenci potovali. 
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #895 : ponedeljek, 01.04.2013 : 14:58:52 »

Žužka, moji razvajenci so "navajeni" (relativna oznaka  Roll Eyes )  na potovanje s taksiji, trajekti, avtomobili, vlaki in avtobusi, letal pa še nismo vzeli, ampak bomo jih po vsej verjetno v bližnji prihodnosti morali Smiley

Najslabše do sedaj so prenašali ladjo, ubogi Brut je dobil zaradi tiste kar kratke vožnje neke
vrste morsko bolezen  Huh
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #896 : ponedeljek, 01.04.2013 : 15:37:31 »

Pri nas ni lulanje samo problem, polula se itak za prvim voglom, problem je v tem, da gre za enim drevesom ven pol deci, za drugim drugi pol itd. Sploh ne po kapljicah, ampak po obrokih.  Me zanima, kako ga naučiš: lulaj vse naenkrat, ne po malem? Roll Eyes Roll Eyes
Pri tamali ni problema, ker komaj prinese na prvo travo in opravi veliko in malo, medtem ko Sančo išče primerno drevo.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #897 : ponedeljek, 01.04.2013 : 15:59:45 »

En OT za natis: natis, kako se vozijo tvoje psičke s teboj z letalom?
A so dovolj lahke, da potujejo v kabini ali se vozijo kot kargo?
Aja, Skuiki, če misliš, da so od natis bejbe Ditine velikosti in teže ( 40 in nekaj čez 8 kg bo ziher), se pa motiš. Grin Naša je čisto izvenserijska, kdo je imel "prste" vmes, ne vem, Tongue  zato je šla z mano, ostale so precej bolj miniči, sploh Sally.
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #898 : ponedeljek, 01.04.2013 : 17:01:56 »

En OT za natis: natis, kako se vozijo tvoje psičke s teboj z letalom?
A so dovolj lahke, da potujejo v kabini ali se vozijo kot kargo?

v kabini .... majo vse do 8kg.

rdečka nosečka je tooolk mejčkena (4,4kg ponavadi ... razen zdej Grin Grin), da ni problema. mi jo tud tehtat ni treba na letališčih, ker mam zgleda tolk majhno torbo za njo  Smiley

athena ma pa tam od 5,8 do 6,2 kg in z njo npr. ne morem z airberlinom, ki je daleč najcenejša družba za prevoz psov (pa največ jih gre na letalo naenkrat 3+3), ker majo omejitev 6kg. z njo moram pač z letalsko družbo, s katero lahko prevažam psa do 8kg.

dvomim, da bi se moje bejbe vozile z avionom, če bi morale v cargo. Undecided
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #899 : ponedeljek, 01.04.2013 : 17:04:13 »

Aja, Skuiki, če misliš, da so od natis bejbe Ditine velikosti in teže ( 40 in nekaj čez 8 kg bo ziher), se pa motiš. Grin Naša je čisto izvenserijska, kdo je imel "prste" vmes, ne vem, Tongue  zato je šla z mano, ostale so precej bolj miniči, sploh Sally.


če ne bi vedla, da je res "moja" in kdo je mama in ata, bi rekla, da nekdo naklada. noben moj mladič nima 40 in čez 8kg  Shocked Shocked
Logiran
Strani: 1 ... 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines