mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.04.2024 : 22:25:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 271051 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1305 : ponedeljek, 09.09.2013 : 22:15:19 »

o, mama se je razjezila. Maxi a večerja je pa bila, a si šel revež kar lačen spat?  Roll Eyes

Kakšna večerja  Evil? Tisti dan pač ni bila sobota, aveš. Cool
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1306 : torek, 10.09.2013 : 00:28:18 »

Moja zlata zlata lubica  Kiss! Kolk mam jest tole muco rada  Kiss Kiss (in ona mene  Kiss):
Kako to bitje zna prit zraven in se stisnit zraven, prežene vse morebitne upajočdabodospaliprimeni, pogleda z najnedolžnejšim pogledom, pove kaj pametnega in reče: Moja si!  Kiss



http://shrani.si/f/2G/122/2PYIXpcI/1/20130908141810.jpg[/img]]

http://shrani.si/f/3q/W1/uhJYdGB/20130908141851.jpg
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1307 : torek, 10.09.2013 : 00:29:11 »

Zakladek mali sladki ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1308 : torek, 10.09.2013 : 00:29:41 »

http://shrani.si/f/3q/W1/uhJYdGB/20130908141851.jpg[/img]]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1309 : torek, 10.09.2013 : 21:36:01 »

 Kiss Zakladek sladki!  Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1310 : sreda, 11.09.2013 : 12:47:14 »

Kere blazinice!  ljubezen
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1311 : sreda, 11.09.2013 : 16:02:45 »

Jooooj, kolk sm jest dons utrujen..  Kiss

http://shrani.si/f/3C/x8/4HxpMnk5/20130904084822.jpg[/img]]
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1312 : četrtek, 12.09.2013 : 15:47:59 »

Srčkani mucki zaspanki.. Kiss
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1313 : sreda, 18.09.2013 : 21:06:06 »

O malem belem in njegovi nespametni mami

Mali beli čupavi je včeraj naredil lužico na parketu. Glede na velikost lužice bi rekla, da je bolj markiral na isto mesto kot že enkrat prej. Sicer sem pomila s kisom, pa vseeno. Dokler ga pri tem ne zalotim, itak nimam kaj.
Za nagrado je pametna mati naumila, da bodo vsi trije dobili vsak svoje brikete, pomešane z malo piščanje konzervice. Najprej sem mislila, da je govedina, ampak sem jo danes izbrskala iz smeti (ja!) in ugotovila, da piše gor Huhn. Ideja je bila dobronamerna, ampak pot v pekel je tlakovana z dobrimi nameni!!! Angry. Pa vedela sem, da za malega belega ni dobro, da je kaj drugega kot brikete in sem kljub temu to naredila. In pazi zdaj, dragi bralec: mačka NISTA hotela jest, sta samo polizala! Pa se mi ni prižgala lučka v glavi Sad.

Zadnji večerni sprehod je malo moje belo začinilo s konkretno klobaso in je bila mama vesela, kot je pač vsaka mama vesela lepega kupčka svojega sončka.  Roll Eyes Vsaka normalna mama, recimo.
Zjutraj me je spet pričakala lužica  Shocked. Hm. Preden sem uspela naštudirat, zakaj, je sledila driska. Pa še. In še.

Mama je morala v službo in je imela doma opazovalko na dolžnosti. Opazovalka je rekla, da mamino malo belo samo leži. In driska.
V histerijo pahnjena mama se je takoj naročila na VF  Undecided. Potem se mi je aktivirala ena zadnjih sivih celic in sem poklicala svojo vzrediteljico (hvalabogu zanjo  Kiss), ki mi je prihranila nekaj evrčkov in nekaj živcev in sem se odločila počakati do jutri.

Seveda je morala še vedno stresirana mama prej iz službe, da vidi svoje malo belo čupavo. Ki je tačas mami serviralo drisko po celem balkonu  Lips Sealed. Še dobro, da je prejšnji teden mama po taistem balkonu položila ganc nove vinilne plošče, ki so neobčutljive za vse živo in se z lahkoto čistijo. Kakor tudi razkužijo.
Potem je mama za kazen morala umit še mačke, ki so si preveč od blizu ogledovali remek delo svojega belega brata.

Zdaj se je driska umirila, malo belo sicer noče jesti, se pa že bistveno bolje počuti, mama pa ima u nulo okisano stanovanje in lahko je s tal. Wink.
Zdaj je VELIKA verjetnost, da si bo mama zapomnila, da malo belo mamino ne sme jesti konzervic. In da tudi nima nič od tega, razen driske in slabega počutja.
Basicly bi lahko vedela: ena pri nas ne sme preveč ogljikovih hidratov naenkrat, ena ne sme pšenice, mački ne smejo jest vsega, zakaj potem ne bi tudi pes imel občutljivosti na hrano??

Na sprehodu sva srečala strica, ki je malega belega počohal in rekel, joj, same kosti so te, a ti ne dajo nič jesti?? In mama je bila čisto tiho in je potlačila kepo v želodcu.

Spotoma sem ugotovila, da moji človeški mladiči tudi radi jejo piščančji file kuhan v nesoljeni vodi. Cool


Za prihodnjič pa:
Ko ti v zaprtem stanovanju izgine maček...
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1314 : sreda, 18.09.2013 : 21:16:10 »

Mali beli čupavi, najslajši prijateljček od Boni in njene šefle, hitro se poštimaj.  Kiss Kiss Boni pravi, da vse to pozna. Zato pa ve, katere konzervice pa lahko včasih poje. Sicer, zdaj po terapiji pri kocki, lahko občasno poje karkoli.  Wink Itak se bo vse poštimalo v nalsednjih dneh. Bo pa toliko več crkljanja.  Cheesy Cheesy Cheesy
Mati, itak da je to dobro za bolj čisto stanovanje!   Wink Cool Cool
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1315 : sreda, 18.09.2013 : 21:17:12 »

1/8 do 1/4 ranitala dvakrat na dan za želodec, pol ure pred jedjo se ga da, polovico do eno tabletko oglja, krasno se obnesejo suhe borovnice s tržnice (pri nas jih zavijemo v paštetasto konzervo in potisnemo v gobec), pri našem alergiku pa se je še posebej obnesel Tree-Barks Powder od Dorwesta. Ne vsega naenkrat, jasno. pa super so kakšni probiotiki, čeprav znajo biti nekateri kočljivi, če imajo določene mlečnokislinske bakterije, ki jih pes ne prenaša. Jaz iščem take, ki imajo samo enteroccoccus faecium, brez ostalega, odlična je Darm od Canine pasta iz Galija. Če se v dveh dneh stanje ne umiri ali poslabša, k vetu po Efloran.
Lp, dipl.driskologinja, mati sedaj bivšega alergika (ni še pokojni).
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1316 : sreda, 18.09.2013 : 21:27:26 »

En koš  Kiss Kiss v kliniko na koncu mesta - mama, ne se preveč sekirat (- to od dipl. histeričarke). Tongue   
Ne, res - vsaj še kakšen dan ni treba panike zganjat. Nasveti od gospe Sančotove so zelo kul; za začetek se lahko držiš kar tega in bo sigurno v redu.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1317 : sreda, 18.09.2013 : 21:29:49 »

Vsi vi dipl driskologi  , ce zacnete s postom, bo kar ok. Stari dobri post, pol pa vse ostalo. Sploh v primeru, ko je razlog na dlani  Cool.
Logiran

Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1318 : sreda, 18.09.2013 : 21:34:58 »

Hehe, nič bat, tako kot Sančotova, tudi jaz prisegam na Svojo Vzrediteljico  Kiss!
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1319 : sreda, 18.09.2013 : 21:39:37 »

Ja, post je veljalo včasih Wink, samo zaradi želodca pa ni preveč ok, pravijo sedaj veti. Dela kislina na prazen želodec kot sam vrag v peklu Evil Lips Sealed in je bilo treba potem požar gasiti z velikimi količinami Ranitala.   Pri nas so se boljše obnesle male količine hrane večkrat na dan z domačimi arcnijami.
Logiran
Strani: 1 ... 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines