mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 15.05.2024 : 01:00:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99 100 101 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 271388 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1425 : torek, 05.11.2013 : 00:34:07 »

Bravo, pogumni mali kužifiks  bravo Afro bravo

Se mi pa od vsega v zgodbi še posebej dopade tale del:
... preusmerila pozornost na seveda nadvse očarani deklici. Ki sta fantom j...sve...koji k..., v glavnem je vključevalo ožjo žlahto, človeške organe in karakterne človeške lastnosti.
Matr, kakšen besedni zaklad!  Shocked

Tooooo! Še so Amazonke na svetu! Iz tehle bejbik še nekaj bo Afro
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1426 : ponedeljek, 18.11.2013 : 11:09:47 »

Maxi se je začel igrati z igračami.

Prva zanimiva je bila večja miška iz sisala, ki je ostala na tleh, ko je Nike stresla mačjo košarico z igračami, da je prišla do svoje najljubše penaste žogice. Moja lubica točno ve, kje so njihove igrače pospravljene in ko se ji zazdi, gre tja, s tačko zvrne košarico in si izbere, kar hoče. Igrata se potem oba mačka, pospravim pa jaz (ko zvečer z boso nogo pohodim kako po možnosti trdo igračo).  jezen

Tako sem videla, da Maxi grize miš, ki je sicer mačja igrača, ampak njega zaenkrat prav njegove igrače še ne zanimajo. Kura leži pozabljena, šip je pa dober samo zato, da ga prime in odnese v posteljo. S cufami sploh ne ve, kaj početi. Zadnjič pa je šel za žogico, ki se je zakotalila in si jo odnesel v posteljo. In vsakič, ko sem mu jo spet zakotalila, je stekel za njo in si jo odnesel v posteljo. Potem se je nekaj časa kar tako igral z njo, jaz sem ga pa gledala tako nekako: ooooooo  plesalec  In nisem niti poskušala, da bi jo prinesel meni, ker do zdaj igrač niti pogledal ni.

Potem je našel eno pozabljeno mačjo miš. Nič posebnega, pač miška, malo večja sicer, trda in z močnejšim trakcem za rep. In ta miš piska! Do zdaj tega nisem vedela. Zdaj slišiš, kadar nisi na kavču in delaš kaj takega, da ne more biti v naročju, gre frajer in se igra s tisto miško. Prvič je bilo to zvečer in ta igrača oddaja tak zvok, kot da ti netopir cvili, zato smo spustili vsak svoje in leteli gledat in iskat piskajoč zvok. Pa smo našli Maxija, ki se igra s cvilečo miško. Od takrat to redno počne, sicer morda kakih deset minut na dan, ampak če to pomeni, da se je res sprostil pri nas, sem zadovoljna.  Kiss

Danes zjutraj sem slišala škrebljanje krempeljčkov in tekanje in sem pokukala iz kopalnice. Imela sem kaj videt: Mucko in Maxi sta se lovila, se ustavila, se gledala, Maxi ga je povabil k igri in  ko je Mucko obrnil hrbet in šel stran, je zalajal za njim! Ni mi še čisto jasno, kako bo ta igra zgledala, ker mislim, da ima Mucko malo drugačno igro v mislih kot Maxi, ampak bomo spremljali nadaljevanje. Naš Mucko ni tipičen maček in njegove reakcije dostikrat niso čisto mačje. Če se njemu recimo smejiš, ker je pač hecen, potegne surlo, te gleda, gre čisto počasi k tebi, te uščipne v roko in te gleda: Nehi!. Ko njemu rečeš: NE, te on pogleda in zamomlja nazaj. Potem dvigneš glas, on počepne in si zagodrnja v brk: baba tečna! Pri tem se zvoki njegovega ugovarjanja spreminjajo po jakosti in tonih.
Maxi ga ne moti, samo do zdaj ni prav vedel, kaj naj počne z njim.   wtf Ne obnaša se kot morski prašiček, ne kot Nike, je pa zraven, ko se delijo priboljški. In zdaj se ne umakne več, ko mu da buc. Morda bo v njegovi mačji tigrasti glavi ta bela reč postala še zanimiva.



Takole je pa izgledalo moje včerajšnje nedeljsko jutro:

http://shrani.si/f/21/LX/3idBlXW1/1/20131117084119.jpg[/img]]
http://shrani.si/f/1V/WB/11Uz9A05/20131117085819.jpg[/img]]
http://shrani.si/f/3o/tB/3ZVRY6Om/20131117090118.jpg[/img]]

 Kiss Kiss Kiss
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #1427 : ponedeljek, 18.11.2013 : 11:29:05 »

Uh, ja, takšna nedeljska jutra se znajo nevarno razvleči,
ker se nočeš premakniti, da jih ne bi pregnal  Cheesy

Vesela za Maxija, da odkriva igračke  Kiss
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1428 : ponedeljek, 18.11.2013 : 15:46:10 »

Toliko veselih novic!  Cheesy Super, da napredujete  veselje Afro Tele fotke od nedeljskega jutra so pa čist preveč kičaste  Tongue
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #1429 : ponedeljek, 18.11.2013 : 20:57:59 »

--- Igrata se potem oba mačka, pospravim pa jaz (ko zvečer z boso nogo pohodim kako po možnosti trdo igračo).  jezen
A ni to super ko greš ponoči napol v spanju na wc, v temi seveda in bos, pa stopiš na kakšno igračo ali pa posušeno kost. Neprecenljivo Grin Včasih imam občutek, da mi Via nalašč nastavlja ovire, da bi se poškodovala, šla na bolniško in se z njo cele dneve cartala.

Super da se maxi igra Afro samo pazi, da ne bo mislil, da je en izmed mačkov Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1430 : ponedeljek, 18.11.2013 : 21:27:37 »

Še boljše so Lego kocke. A veste, kakšna je uradna definicija stopala? Detektor za Lego kocke v temi  Wink.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1431 : ponedeljek, 18.11.2013 : 22:09:04 »

Ah, vi spljoh ne razumete. Boni tocno ve, da ce ukrade misko, bom jst tekla za njo... Evil Evil Tongue za boni, mismi.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1432 : torek, 19.11.2013 : 00:35:19 »

Hihi, kako se imate pri vas fajn Smiley

Ampak nedeljske slikice - to je pa neprecenljivo ljubezen ljubezen

  Naš Mucko ni tipičen maček in njegove reakcije dostikrat niso čisto mačje. Če se njemu recimo smejiš, ker je pač hecen, potegne surlo, te gleda, gre čisto počasi k tebi, te uščipne v roko in te gleda: Nehi!. Ko njemu rečeš: NE, te on pogleda in zamomlja nazaj. Potem dvigneš glas, on počepne in si zagodrnja v brk: baba tečna! Pri tem se zvoki njegovega ugovarjanja spreminjajo po jakosti in tonih.

Tole bi pa malo pokomentirala, če smem Wink Tale zapis dokazuje da je Mucko tudi v kasti Veličastnih - torej ne "tipičen maček", vsekakor, ampak maček z velikim M ljubezen
Namreč, tako obnašanje je značilno za posebej Mačje Mačke, ki se zavedajo svojega Veličastja in se jim zdi nepotrebno vmešavanej Služničadi milorečeno - brezveze Tongue Kaj pa si mislijo o tem, da se jim smejimo, pa boljše, da ne napišemo, a ne Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1433 : torek, 26.11.2013 : 14:23:15 »

Taka nedeljska jutra so fajn!  ljubezen
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1434 : četrtek, 19.12.2013 : 18:57:18 »

Mi smo vsi živi in zdravi in veseli  Smiley.
Nike, Mucko in Maxi se med seboj smrčkajo, ovohavajo (which is goood)!. Pred kratkim sem nekje prebrala, da ko se pes in maček ovohavata tudi med seboj (pod repom), da pol si že na dobri poti.
Nike in Mucko se čedalje bolj igrata, kar zgleda tako, da ga Nike izza vogala opazuje, ga spravi na obrate in nato se zapodi za njo. Potem se ona včasih dela, da neeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ampak, če se on umakne, gre za njim in spet čaka, kdaj se bo zapodil za njo.
Takle mamo. Punca je lepa (in pametna), on pa dec ko dec  Grin, mal ga izzivaš, pa čist ven pade.

Maxi se jima modro umakne, ta je res ene par brihtolov v življenju že pojedel.
Spijo sami ne skupaj, ampak zraven nas pa vsi skupaj, kar je v trenutnih sibirskih razmerah zelo dobrodošlo.  Cool

Imeli smo par tehničnih problemov (beri: crknil pralni in pomivalni stroj), pa je bilo treba odpret popoldanski s.p. kučni radovi in zdej je šefica to vse nabavila, namontirala in zadeve laufajo.
Vsi trije kosmati so pridno pomagali pri šraufanju, tako da sem imela res vse šraufe na broju.

Slikic ni. Ni bilo časa. Ampak so še vedno vsi trije eden lepši od drugega.  ljubezen
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1435 : četrtek, 19.12.2013 : 19:18:39 »

Samo da je vse pod kontrolo  Afro
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1436 : četrtek, 19.12.2013 : 19:55:00 »

A ne, kako je lepo, da napredujejo. Pri nas je isto.  Cheesy Cheesy Cheesy
Bravo šefla!  Cheesy Cheesy In pomočniki pri montaži...  Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1437 : četrtek, 19.12.2013 : 20:23:00 »

Šravfi so vedno begosumni. Pa ščipalke za perilo tudi. Naša Mila se cela strga od kontrole  Cool
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1438 : sobota, 21.12.2013 : 12:45:00 »

Slikic ni. Ni bilo časa. Ampak so še vedno vsi trije eden lepši od drugega.  ljubezen

Saj ti verjamemo Smiley Ampak zdaj, ko vse mašine laufajo in so šraufi na broju, pa vseeno lahko lepoto Kiss in harmonijo Kiss mal dokumentiraš, a ne? Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1439 : nedelja, 22.12.2013 : 01:39:58 »

Samo, da si vse porihtala!  Afro Brezhladilnikaodpoletjapress
Logiran
Strani: 1 ... 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99 100 101 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines