mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.04.2024 : 10:14:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 ... 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 271008 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1545 : sobota, 01.02.2014 : 20:16:25 »

Kaj sem jaz zamudila - čestitam!!!  Kiss Kiss Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1546 : sobota, 01.02.2014 : 20:41:33 »

Pepca čist mičkena muci zgleda.  Kiss
Ima pa neverjetno fotogeničen obrazek. Cheesy
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1547 : sobota, 01.02.2014 : 22:31:10 »

Čestitkeee! Vesela za Pupo! Cheesy ljubezen
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1548 : sobota, 01.02.2014 : 23:05:04 »

Čestitke!!!  Cheesy
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1549 : nedelja, 02.02.2014 : 00:19:09 »

Hvala za vse čestitke!

Pepika je minimuca, ima 2,7 kg in je lih taprava za na ramo  Kiss.
Od prve minute dalje se hoče crkljat in prede kot za stavo. Čim jo dvigneš, položi tačke na ramo in se buca vate.  Kiss  Danes je večino dneva prespala na drevesni posteljici in molela vse štiri od sebe.
Našla je tudi precej mišk pod mojim kovtrom, ki jih je nujno treba ujet.  Grin
Igrače so ji všeč, plezanje po drevesu obvlada. Prej je splezala do čisto vrhnje posteljice in se že zavihtela vanjo, ko je ugotovila, da je tam že Nike  Cheesy. Pa Nike ni imela nič proti, samo gledala jo je in čakala, da se tamala odloči, a bo zdej pri njej al gre dalje. No, tokrat je šla Pepi dalje plezat, ni se še odločila uležat na big sister.

Aja, Mucko jo je že ene dvakrat srečal in pozabil, da mora bit siten in pihat.  Wink plesalec

Maxi je pa v bistvu kužmuc, ki hodi ven lulat in kakat. Pepa mu je danes dala buc.  Kiss . Drgnila se mi je ob noge sem in tja in ker je Maxi stal zraven, je še on dobil en buc. Ga pogleda in nič, se buca dalje.  Zanjo to enostavno ni pes.
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1550 : nedelja, 02.02.2014 : 00:21:05 »

Ma kaj si ti cisto nor, kaj smo zamudli! Malo ne visis gor na netu, pa se eni veselo razmnozujejo!  Wink
 plesalec FUL VESELI!  Cheesy  Grin  plesalec
Pa daj no povej malo bolj natancno, kako dolgo ste to studirali, pa kako ravno Pepca itd...  Pa kdo je tej botrca, seveda...  Wink
Pepa je res prelepa, tako lepo obliko glave ima!  Kiss ljubezen
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1551 : nedelja, 02.02.2014 : 00:29:52 »

Botrca si ti, kdo pa?  Cool
Khm, recimo, da odločitev ni padla čez noč.  Wink

Ta muca je prav posebna. Ko jo pogledaš v oči, ti za vedno ostane v srcu  Kiss. Nekaj je v njej, da je ne moreš več izbit iz glave.
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1552 : nedelja, 02.02.2014 : 00:44:45 »

Pepika je minimuca, ima 2,7 kg in je lih taprava za na ramo  Kiss.

Ijoj, zdej sm ti pa res čist fouš, lubica zlata mejčkena ljubezen Pol se pa naš 6 kilski odloči it crkljat na ramo, si lahko misliš kako to zgleda Roll Eyes

Obožujem mini muce ljubezen, akoravno noben naš ni ravno mini Wink
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1553 : nedelja, 02.02.2014 : 00:58:53 »

Nepozabno doživetje, ko ti 7,5 kilski skoči s tal za vrat, ko niti slučajno ne slutiš.
In se ti kot hudiš s kremplji zarine vanj, da se fajn ujame.  ljubezen ljubezen butnglavc
Bi želel kdo to deliti z mano? kdo
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1554 : nedelja, 02.02.2014 : 16:38:07 »

Najmanjša z najmanjšo:

http://shrani.si/f/1T/5F/3AxsSZDU/photo-2-2.jpg[/img]]




I´m a real dog! (not)  Grin

http://shrani.si/f/17/53/4rWBj3DF/photo-1-3.jpg[/img]]




Danes Pepi je. Zraven nje stoji identična skledica z identično vsebino. Pride Mucko, povoha sosednjo skledico in se odloči, da bo probal še iz tiste skledice, iz katere Pepi je. Ga tamala pogleda izpod oka, v milisekundi stegne šapico in mu opali šamarčino.
Mucko se usede, strese z glavo in ritensko odide.
Babe  Angry!
In se je vdal v usodo, ker mu nihče ne dovoli terorja.  Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1555 : nedelja, 02.02.2014 : 17:27:57 »

Ej, to pa ne vela, če on ne sme nanjo pihat, pol ga ona tud ne sme tepst.  Tongue
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1556 : nedelja, 02.02.2014 : 17:49:01 »

Velja, velja, on se je približal k njeni posodici in istočasno začel pihcat in je dobil eno po njuški. Upravičeno.
Mu ves čas govorim, ne kregaj se z njo, ker če bo fajt, boš ti nastradal.  Wink
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1557 : nedelja, 02.02.2014 : 23:11:43 »

Botrca si ti, kdo pa?  Cool
...
Shocked  Shocked  Shocked
Sem mislila, da je botrca tisti, ki te malo v tej smeri pusha... jaz pa res nisem imela pojma, da imate kaj na umu... hm, ker drugace bi se ze potrudila v tej smeri, to pa ziher...  Tongue
Ampak no, sicer sem precej zanic botrca, ampak ce me marate, pa z veseljem sprejemam to cast.  plesalec Ful ponosna!  ljubezen ljubezen ljubezen ljubezen

Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1558 : ponedeljek, 03.02.2014 : 01:02:46 »

Kukr jaz vem, botro izberejo starši. Oziroma jo lepo prosijo, če bi jim naklonila to čast in bila botra njihovemu ekhm, ok, mačku  Kiss.
Torej, a bi bila ti prosim botra naši pikici, ko jo bomo uradno krstili za Penelopo, po domače bo pa še dalje Pepa/Pepi/Pepika?
Pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis??


Ps:
ne sekiraj se, nihče ni vedel  Wink
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1559 : petek, 07.02.2014 : 19:22:33 »

Evo, naša botra spet štrajka. Tko je to u Nemčiji, tam je treba delat, ne pa po netu afne guncat  predaja.



Danes sem moje malo belo peljala na cepljenje za kužne al nalezljive (lepto, kugo, hepatitis mensezdi). Nalepka v potnem je enaka, kot je bila do zdaj, tako da je ziher prav.
Tam je en stric preveril podatke v registru in mi ni bilo nič treba podatkov dajat, mu je vse samo preneslo, mislim, vau, ta današnja tehnologija! Ga pogleda in reče, ja sej ti pa čist taprav zgledaš, pa si kr iz zavetišča? butnglavc Ker v zavetišču nimajo tapravih, ane.

Malo belo je šetkalo okoli in se treslo kot šiba na vodi. Je rekla vetka, da zato, ker psi vohajo strah od prejšnjih pasjih obiskovalcev. Mogoče pa res. Vmes je stopil na tehtnico in ima celih 4,7 kg, kar pomeni, da je v enem letu pridobil 200 g.

Potem sva šla v ordinacijo, s tem da so vrata ostala odprta. Tam je bil njihov mali jazbečar in sta se z Maxijem malo povohala in dokler sta bila skupaj, se mali beli ni nič tresel.
Da ga je lahko vetka pošlatala in poslušala, je moral na pregledovalni voziček. In dela tup, tup, tup..... Shocked Grin  ker se je voziček dotikal odprtih vrat in se je Maxi na njem tako tresel, da je voziček tolkel ob vrata tup, tup, tup! Grin

Vprašala sem, če lahko ne pokaže prej igle, ker je mali res drama queen, kar določeni zelo dobro vejo  Wink.
In je res bila zelo razumevajoča vetka, še jaz nisem videla igle sploh. Cool.

Je rekla, naj ga kar vzamem v naročje, kakor da greva. V redu, sem rekla, pridi mali, greva, ga dvignila v naročje in se obrnila proti vratom. Vtem je ona zapičila iglo in se je pravzaprav le malo stresel in zajamral, ni pa bilo res nič hudega. Bomo tako naredili tudi za steklino.  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 ... 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines