mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:59:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Strani: 1 ... 128 129 130 131 132 [133] 134   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nike je doma  (Prebrano 269635 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1980 : petek, 12.02.2016 : 22:23:45 »

Juhej, same dobre novice Cool Uspešno stiskanje še naprej Kiss
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1981 : torek, 23.02.2016 : 12:43:00 »

Včasih je bolje manj vedeti, ane. Cepljenje (kužne, lepto) je naš pes prestal brez problema, kljub temu, da je mene vroče spreletelo, ko sem videla v knjižici, da je dobil Vanguard ... Shocked

Bi rekla, da ga je potem malo bolelo, ker ni hotel v naročje kot ponavadi, ampak hujšega ni bilo. Dobil je urejanje kožuščka od Nike in nekaj bucev od Pepe, naš tiger pa se je delal frajerja.
Vetka je zatipala hrasto na vratu in vprašala, od kod je to, in je bilo treba priznat: "maček ga je .." (naš tiger). Mu je razložila, da naj mačku kar pove, kar mu gre. Ja, če Maxi samo v od VUF! naredi, Mucija kar odnese, ampak če je pa tiho in trpi, ja pol pa ne vem  Shocked. Računam na to, da ko bo imel dovolj, bo že povedal, opažam pa, da mu ni treba, ker če Pepi vidi Mucija drugim težit, gre zraven in ga zmlati. Punce imajo v glavnem vse pod kontrolo.

http://shrani.si/f/3b/9v/2DGdquv4/maxi-na-hrbtu.jpg[/img]]
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1982 : torek, 23.02.2016 : 13:44:22 »

Ubogi zatirani kuŠek Kiss.
Logiran
Mišav
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


WWW
« Odgovor #1983 : torek, 23.02.2016 : 21:18:58 »

Končno si se oglasil lepotko  Kiss
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1984 : torek, 23.02.2016 : 21:47:46 »

Joj, Maxi Kiss, kako smo tvojo Babo Kojna prestrašili s tem cepljenjem Evil
 objem
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1985 : sreda, 24.02.2016 : 09:27:38 »

Jah, pes je SCRKLAN. Čist scrklan. Kaj naj rečem? Zato ga imam.  Wink
Ampak zdaj ga vsaj razumem in pravzaprav prav dobro funkcionirava.
Kadar mi podmladek pametuje, da "kok si ti tega psa scrkljala", jim razložim, da njih pač nisem smela in to je to. Oni morajo biti samostojni in neodvisni, pes pa živi pasje življenje in je družni pes.

Nike občasno posmrka, kihne, vse v mejah normale. Bere misli kot vedno in je sploh najboljša mačka ever, nežna in brihtna. Nike je vodja, ampak tak Ghandijevski tip vodje -  doseže, da je vse po njeno izključno na miren način. Nikoli nasilna, vedno z nežnostjo postavi stvari na svoje mesto.  Kiss

Pepi je en tak sonček. Nezahtevna, neproblematična, lepa. Da bi jo človek kar požrl.  Kiss Pri hrani se omeji izključno na brikete. Lahko sedi na pultu in zraven nje režeš meso, pa ne bo niti trznila. Bo pa pila vodo iz kozarca, ki ga postaviš pred njo. Pa mal tačke umila. Zato nje niti ni treba preganjat s pulta, ker zasede dm2 prostora in je čist neopazna.
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1986 : sreda, 18.05.2016 : 23:15:48 »

Draga moja Trsica,

Vem, da letos spricam solo, ampak kriva je Nasa, ker nima mere in si je poskodovala vezi na roki. In potem me dooolgo ni mogla nosit. Sad  Niti Pepe, ki je celo lazja od mene. Niti likat Smiley  Niti sesat.
Ampak saj je ze skoraj ok, zenska je trdoziva.

Hotel sem ti povedati, da me je danes starejsa omladinka brez vednosti Nase odpeljala na Obiske. V tujo hiso. Na tujem dvoriscu sem se igral s Tujim Psom. Potem so me peljali noter, kjer sem jim markiral dnevno sobo Smiley, nakar sem se pokakal IN polulal na lezisce Tujega Psa. Mislim, da sem s tem jasno in glasno izrazil svoje mnenje. Cool

(Mimogrede, doma ne lulam vec pod mizo.)

Peljali so me tudi na travnik in ko je moja doma na meni nasla klopa, je vpila na starejso omladinko. Ne vem, zakaj, ampak baje bom od zdaj naprej lahko samo se s svojo Sefico, starejsa omladinka pa ne bo dobila za cuvat niti narisane veverice.

Lepo te pozdravlja

srecen Maxi
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1987 : četrtek, 19.05.2016 : 07:51:27 »

Narisane veverice!  Grin Grin Grin Grin
Logiran
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #1988 : četrtek, 19.05.2016 : 12:41:07 »

Boooga Vaša! A tipkat tud ni mogla? Pa s fotoaparatom škljocat? Roll Eyes
Nas je že skrbelo, da so te prodali...  Kiss Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1989 : četrtek, 19.05.2016 : 13:11:02 »

. Niti likat Smiley  Niti sesat.


Ja, ja. Vi kr verjemte. Pa nč težjega od žlice ne sme dvignit. Hahahaha  Evil Česa si te lene babe ne bodo zmislile samo zato, da lahko ležijo in se za ušesi praskajo, pa to ni res.

Upam, da si jo prešetal ene parkrat po dolgem in počez. Pa ko ji kaj iz njenega krožnika odneseš vse te namišljene bolezni zginejo in da vidiš kako teče in dviguje in vse po vrsti.

Lp, Mila  Cool
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1990 : četrtek, 19.05.2016 : 21:33:54 »

luna7, Kejt in Cats
Mačji gute Besserung  Kiss
Zivaucam pa  Kiss   Kiss  Kiss  Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1991 : četrtek, 19.05.2016 : 22:05:10 »

Draga Mila,

Kaj pa je to, "nekaj ukrades s kroznika"? Tega se nisem pocel Shocked.
Moje mace tudi ne delajo nic takega. Ja, pri nas so krozniki na mizi, ko cloveki jedo, macke pa sedijo na stolu in ko cloveki koncajo, mogoce se mace kaj dobijo.
Jaz niti na stolu ne sedim, ker ne smem skakat na stole. Undecided

Danes je Nasa se bolj vpila, ker se je vceraj en klop skril in danes sem imel  sitega klopa na sluznici ocesa in je cist po....., no, varovalke ji je ven vrglo. Cisti izpad sistema. Lips Sealed

Starejsa omladinka je morala takoj prit domov, jo sploh ni zanimalo, kje je in kaj dela in naj bi me peljala vetu, ker sem jaz zacvilil, ko ga je hotela odstranit. Potem je prisel v.d. zet od Nase in nisem niti pisnil, ko mi je on klopa odstranil. Saj nisem upal, zenska je bila cist na konc. Shocked

Me pa zdej se bolj crklja in baje sem bogi moj kuza.

Snelo se ji je, ker je starejsa omladinka rekla, da me je peljala vceraj zato tja, da me "pokaze". Nasa pravi, da se to dela z Vouittonko, ne pa z zvaljo.

Ampak jaz v vsem tem cirkusu lepo koristim guzvo.

Lp,
Maxi
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1992 : petek, 20.05.2016 : 08:57:55 »

sem imel  sitega klopa na sluznici ocesa

  Shocked  Ups, to pa huda drama ... Lips Sealed  Ni čudno, da se ji je odpeljalo.

Snelo se ji je, ker je starejsa omladinka rekla, da me je peljala vceraj zato tja, da me "pokaze". Nasa pravi, da se to dela z Vouittonko, ne pa z zvaljo.

    Klele ima vaša prav - ampak kaj, če si pa tako lep kuŠek!  ljubezen  Se je pač morala tamala považit s tabo, a ne.

Klope bo pa od zdaj naprej najbrž trojno čekirala. Ziher se je kaj naučila iz tega, ni hudič.
Ti pa seveda pridno izkoriščaj gužvo še naprej. To smo ti pa tukaj na forumu pokazali, kako se dela, 'neda?
 Wink  Tongue Cool

A prideš na Siminar, Maxi? Upam, da ja!  Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1993 : petek, 20.05.2016 : 12:52:43 »

Čist sveže samo za Kejt:

http://shrani.si/f/3K/DD/3pg6fM6d/bogikusek.jpg[/img]]

http://shrani.si/f/2v/uQ/121PWdG3/mislec.jpg[/img]]

http://shrani.si/f/3M/Jy/3LmiQH2V/nike-stripes.jpg[/img]]

http://shrani.si/f/2M/ib/3I8VEa8c/reszapojest.jpg[/img]]
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1994 : petek, 20.05.2016 : 13:02:15 »

Iiiiii, koliko lepote na kupu  Cheesy Kiss ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 128 129 130 131 132 [133] 134   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nike je doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines