mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 14:31:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Zajedalci, paraziti, nalezljive bolezni  |  Tema: bolhe
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: bolhe  (Prebrano 97416 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
irenchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #45 : nedelja, 03.10.2004 : 08:46:59 »

o!
Ko sem mu prvič dala ampulo frontline ni bilo več sledu o bolhah in ne o klopih! Zgleda, da na enih psih bolje primeme kot na drugih! Mislim, da se da kupiti še eno bolj močno zadevo kot je frontline! Se bom pozanimala pa sporočim!!! Grin
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #46 : ponedeljek, 04.10.2004 : 09:06:33 »

Mislim, da se da kupiti še eno bolj močno zadevo kot je frontline! Se bom pozanimala pa sporočim!!! Grin

Stronghold???
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #47 : ponedeljek, 04.10.2004 : 10:36:11 »

Stronghold je proti bolham popolnoma neučinkovit - vsaj jaz imam tako izkušnjo.
Kaj pa Regarde - ima kdo izkušnjo s tem?

LP
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #48 : ponedeljek, 04.10.2004 : 10:46:42 »

Nekaj o Regard-u so govorili ze v temi Juhu...klopi so spet tu!

Sem dala povezavo kar direktno na link, kjer je omenjeno to "sredstvo"!
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #49 : četrtek, 07.10.2004 : 23:29:12 »

Mi imamo z Regardom zelo dobre izkušnje; kljub vsakodnevnim sprehodom po gozdu Luna ni dobila nobenega klopa (bolh pa tudi ne). Je pa samo nanašanje - posebno pri dolgodlakih psih, ki se jih pogosto kopa- dokaj zamudno ...
Logiran
Ajda
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


« Odgovor #50 : petek, 08.10.2004 : 06:35:13 »

Mi smo lani spomladi uporabili Regard in imeli mir celo poletje. Nanašanje je pa res zamudno. Ampak imam občutek, da so najbolj učinkovita prav sredstva, ki se jih nanaša po celem telesu psa (tudi Frontline sprej je menda bolj učinkovit kot ampula).
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #51 : petek, 08.10.2004 : 08:41:28 »

Frontline-u sploh ne zaupam več. Predvčerajšnjim uporabila ampulo in včeraj prinesla domov bolho??!!

Naslednjič poskusim Regarde.
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #52 : petek, 08.10.2004 : 22:25:48 »

Problem je samo v tem, da se po vsakem kopanju Regard spere - potem ga je treba nanesti znova ....
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #53 : sreda, 13.10.2004 : 21:32:18 »

Ojla!

MEni so v trgovin rekli, naj bi bilo ugotovljeno, da Frontline ampule povzročajo raka na koži... sedaj sem zeloo v skrbeh, saj mojima psičkama dajem te ampule že vrsto let, ker so zelo zanesljive proti bolham. Sicer jih ne dajem na en mesec ampak na 3-4, ker to pri meni zadostuje.

Lp!
Logiran
Chris
gost
« Odgovor #54 : četrtek, 14.10.2004 : 14:36:42 »

Čivava, kje pa je bilo to ugotovljeno, študija, poizkus s katerim so dokazali, kje je bilo to objavljeno, v kakšnem članku v znanstveni reviji.... V glavnem kje so to izvedeli?
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #55 : četrtek, 14.10.2004 : 14:45:26 »

Chris: ne vem.. prodajalec v Sežani je rekel, da on frontline odsvetuje in priporoča eterična olja, ker da so ugotovili (kdo in kje ni povedal) da povzroča raka na koži. Potem sem slišala še, da je to povsem normalno, če se psom daje ampule vedno na isto mesto.. baje da se mora dati vsakič drugam. No na navodilih pa piše da naj bi se dalo za vrat, ni nikjer omenjeno da ne smeš na isto mesto Huh Tu pa sem se oglasila, ker sem mislila, da ve kdo od vas kaj več o tem. Bom pa ko bom šla kaj v trgovino malo povprašala kje naj bi bilo to (in na podlagi česa) ugotovljeno. Me pa res skrbi, saj sem jaz mojima psičkama od vedno dajala te ampule zaradi njihove učinkovitosti. Želela sem jih dajati še naprej, pa sedaj ne vem več Undecided
Če kdo ve kaj več o tem, naj se prosim oglasi.

Lp!
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #56 : četrtek, 14.10.2004 : 15:35:39 »

Čivava, kje pa je bilo to ugotovljeno, študija, poizkus s katerim so dokazali, kje je bilo to objavljeno, v kakšnem članku v znanstveni reviji.... V glavnem kje so to izvedeli?


Mm, drzava-ZDA, Whole Dog Journal, ce se ne motim (trenutno ne najdem clanka, tako da ne vem); vtipkajte v google fipronil, bo ziher ven vrglo kaksno pdf. varianto o temu pesticidu.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Sassy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 515


« Odgovor #57 : četrtek, 14.10.2004 : 19:36:02 »

stronghold ni za bolhe..  jaz sem s frontline sprayem našpricala psičko in mačko pa še sosedovo yorkico in ni ne duha ne sluha o bolhah..  zgleda da azličnim psom odgovarjajo različni produkti...  tudi nam ne pomaga vsem ista stva za prhljaj.  Wink
Logiran
Chris
gost
« Odgovor #58 : četrtek, 14.10.2004 : 20:25:41 »

No, če je bilo morda res dokazano, da Frontline povzroča raka, bi ga morali umakniti iz prodaje. Grem sedaj iskati članek na to temo. Lp
Logiran
irenchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #59 : četrtek, 14.10.2004 : 20:29:00 »

frontline-raka! Huh Huh Huh Huh Huh Huh Huh
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Zajedalci, paraziti, nalezljive bolezni  |  Tema: bolhe
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines