mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 01:34:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Pomurska psička Aika
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 87   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pomurska psička Aika  (Prebrano 222712 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #195 : nedelja, 15.07.2012 : 20:52:02 »

Mimogrede, Skuiki, ko gledam zadnji dve fotki - učke ima podobne kot ti. Cool Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #196 : nedelja, 15.07.2012 : 20:57:02 »

Fuuul je lepa, Dogmania, hvala! Kiss
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #197 : nedelja, 15.07.2012 : 21:06:18 »

Kakšna lepa punca je to  Cheesy, jaz še vedno mislim, da je mlajša kot kažejo njeni zobje  Azn

 ljubezen
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #198 : nedelja, 15.07.2012 : 21:21:03 »

Aika se je pravkar vrnila domov po razburljivem vikendu, tako da sedaj leži pri mojih novah
kot en čevap (vegi speaking  Roll Eyes).

V petek je v dobri družbi odtirila na štajerski konec, zelo vzorna popotnica je pa naj gre za avtobuse, vlake
taksije ali avtomobile, vse smo že vzeli  Cool Z uporabo nagobčnika nima nobenih problemov, z njim hladokrvno spi
med vožnjo.

Na mini počitnicah se je dva dni valjala po preprogi pred kaminom, neumorno prenašala žogice sem in tja, pomagala pri kuhanju,
vrtnarila in, ehm, vmes malo tacala po gredah, se potepala po gozdu, sodelovala na družinskem praznovanju in spoznavala sosede
ovce.

Jutri odhaja k Jagi in Bitu in SunnyDay-inim na dvotedenski pasji dopust, ker smo ocenili, da bi bilo potepanje
po razgretih otokih z avtomobilom brez klime morda preveč zanjo. Tako da jo bo dva tedna SunnyDay razvajala  Kiss

Vesela je in razigrana, sicer še vedno pokašljuje, ampak jeboljše kot je bilo, njena dlaka se je popravila,
prhljaja je manj, klope in bolhe smo po večtedenskih mukah eliminirali, da je bila po glavi šivana se skoraj ne vidi. Ob briketih dobiva
lososovo olje zaradi prhljaja in dlake in Flexadin za sklepe. Njena kondicija je v zadnjem mesecu in pol  napredovala,
se pa seveda še vedno kar hitro zadiha. Hujšam jo izjemno počasi, ker bi bil za telo v okrevanju in pri njeni starosti to prehud dodaten stres.

Žal pa moram priznati, da sem v mesecu in pol, kar je pri meni, uničila odličnega čuvaja in iz njega naredila navadnega kavč psa  sram  Undecided Skakala je na vsak šum, naznanjala tuje obiskovalce, me "čuvala" pred ostalimi sprehajalci, nadirala pse ... no, namesto tistega odličnega čuvaja od prej, imamo sedaj psa, ki ignorantsko prespi obiske, popolne tujce pozdravlja z mahajočim repom, ni konfliktna z ostalimi psi in vse bolj sliši na besedo. Seveda pa imava še mnogo za narediti do popolnoma vzgojenega urbanega psa  Smiley

Od verigarke do bodoče kozmopolitke - in to s pomočjo vseh vas, ki ste pomagali zbrati denar za njeno zdravljenje ali kako drugače pomagali pri njeni oskrbi  Kiss

Še dve prismuknjeni:

Crazy dog  Cheesy


Popotnica:













Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #199 : nedelja, 15.07.2012 : 21:24:44 »

Kakšna lepa punca je to  Cheesy, jaz še vedno mislim, da je mlajša kot kažejo njeni zobje  Azn

 ljubezen

Sama bi si želela, da bi bila mlajša, kot smo mislili, ker bi to pomenilo več pravega
pasjega življenja, ki je še pred njo.

Ampak bo glede na njeno siceršnje stanje ocena starosti kar pravšnja, gotovo
pa je to eden najbolj optimističnih (če lahko to rečemo za psa) in veselja do življenja
polnih psov daleč naokoli  Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #200 : nedelja, 15.07.2012 : 21:31:16 »

Ta pes na prvi pogled izgleda, kot da ni bil nikoli na verigi - mislim glede na energijo, ki se kaže na izrazu njenega obraza in v njenih očeh  ljubezen
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #201 : nedelja, 15.07.2012 : 21:43:35 »

Kako lepo napisano ... Cheesy

Žal pa moram priznati, da sem v mesecu in pol, kar je pri meni, uničila odličnega čuvaja in iz njega naredila navadnega kavč psa  sram  Undecided Skakala je na vsak šum, naznanjala tuje obiskovalce, me "čuvala" pred ostalimi sprehajalci, nadirala pse ... no, namesto tistega odličnega čuvaja od prej, imamo sedaj psa, ki ignorantsko prespi obiske, popolne tujce pozdravlja z mahajočim repom, ni konfliktna z ostalimi psi in vse bolj sliši na besedo.
Afro bravo bravo
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #202 : ponedeljek, 16.07.2012 : 13:48:57 »

Mi jo bomo pa menda kmalu dobili na obisk  veselje, imamo na skrivaj obljubljeno 

In če bo stolerirala našo histerično ciganko, je res carica  Wink Grin
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #203 : ponedeljek, 16.07.2012 : 14:33:37 »

Hihi, vidim da je SD naštudirala zelo družabne počitnice za Aiko  Cheesy Smiley

Trenutno spi pod mojo mizo in vsake toliko malo pocvili, ker se ne sme igrati z mački  Roll Eyes
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #204 : sreda, 18.07.2012 : 10:48:29 »

Aika je senca-pes ljubezen. Skoz pod nogami Wink. Če si jo umakneš v drug prostor, je pa tudi OK. Gre pač spat, niti ne čaka za vrati, kaj šele, da bi protestirala. Afro Pa k vsakemu prirepka, kot da se poznata od vedno in če bi mu dala povodec, bi šla tud z vsakim, no hard feelings Tongue. Njej je v lajfu res vse jasno Azn. Da se je treba grebst, če hočeš kaj imet, pa tudi.

Sicer pa res rabi konkretno zobozdravstveno obravnavo Lips Sealed in stopnic imamo absolutno preveč za njene noge. Po ravnem pa nobenega problema.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #205 : četrtek, 19.07.2012 : 10:15:23 »

Za razliko od Jagi Roll Eyes se Aika absolutno in brezpogojno strinja z Bitom, da je moja domača pasja kuhinja zakon. Azn

Mi jo bomo pa menda kmalu dobili na obisk  veselje, imamo na skrivaj obljubljeno 

In če bo stolerirala našo histerično ciganko, je res carica  Wink Grin

No, pa da vidimo tole "histerijo" danes Smiley. Pridem s fotičem, za štiri Pomurce na kupu (škoda, da ni še Picija doma sram) se absolutno splača. Cheesy Pa dva črna outsiderja za backup Grin.
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #206 : četrtek, 19.07.2012 : 10:54:43 »

Joooj, midva z Binkijem bi tudi razgrajala in se slikala! Cheesy
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #207 : četrtek, 26.07.2012 : 23:37:12 »

Uf, Žužka, šele zdaj tole vidim ... no, razgrajali nis(m)o, ker so bili psi ful pridni Cheesy, o fotkanju pa ne duha ne sluha Roll Eyes Kosmatim niti slučajno ni bilo do poziranja predaja Z rojakoma Bindi in Jackom so objektivu pokazali zadnje plati.




Aika je že čisto utečena kar se tiče dopusta, tako da se je nocoj odločila, da bi spala tukaj ... Cool Azn




Do morja očitno ne bomo prišli, smo jo pa peljali vsaj do Save in je rekla, da je kar fajn za ohladit tace. Smiley

Sicer pa je to najbolj prilagodljiv, skuliran, ubogljiv, potrpežljiv in flegmatičen začasnik/Pomurc/brezdomni pes ever. Shocked Ljubosumno te hoče (samo) zase in špila prvo damo pri bajti, a hkrati upošteva "ne", pa če pride iz mojih ali pasjih ust Kiss. Pa kak odpoklic ima! super Srčica pasja ljubezen


Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #208 : petek, 27.07.2012 : 06:59:25 »

Ja, vse je res kar je napisala SunnyDay  Afro

Noben preoblem ji ni popolnoma novo okolje, z novimi ljudmi in psi. Takoj je pripravljena in obvezno
prva v vrsti čaka na božanje. Nove pse si takoj poštima, ampak na tak prijazen način, je pa res, da
ja takoj ljubosumno zraven, če ugotovi, da se kakšnemu posvečaš bolj kot njej.
Pa vseeno ni čisto nič vsiljiva.

Ena taka lepo sfrizirana in mehkaaaa lubica je Cheesy  Kiss

Tri pasje bejbe smo cel večer v miru opletale z jeziki  , medtem ko je bilo sedem psov več kot vzorno pridnih  bravo.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #209 : petek, 27.07.2012 : 13:32:13 »





Če je kdo dvomil v prisotnost škotske krvi Cool




Pa nam je le uspela tudi gasilska Wink





Aika varuška Tongue



In še ena carta Kiss

Logiran
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 87   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Pomurska psička Aika
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines