mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 22:37:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Samice in samci, legla  |  Tema: MLADIČKI NA PROSTEM
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: MLADIČKI NA PROSTEM  (Prebrano 2659 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Verona
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 28


« : sobota, 16.06.2012 : 21:12:48 »

Prvo leglo smo imeli aprila, tako da vprašanja o tem, kdaj mladičke na prosto ni bilo (so šli pri treh tednih malo pogledat, pri štirih pa smo začeli "dnevno" preseljevanje na prosto.

Tokrat pa; prihaja "vroč teden", mladički so/bodo jutri stari dva tedna ... , kotilnica pa je bolj ali ne pretopla (okrog 25 stopinj je bilo danes popoldan, ko se je sonce uprlo v streho in v okna.
Zanima me; kdaj lahko mladički gredo ven. Kaj jim grozi? Na kaj moram biti še posebej pozorna?

Sicer sem jih včeraj in danes v času zračenja kotilnice že peljala za pol urce (da niso bili izpostavljeni prepihu), me pa zanima, ali jim lahko pod drevesom naredim "zunanjo kotilnico", kjer bi bili čez dan na svežem zraku..., ali pa ne?
V kotilnici klime nimam  Huh Shocked, ventilator bolj meša zrak in dela prepih kot hladi tako da  Undecided sem v dilemi.

Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Samice in samci, legla  |  Tema: MLADIČKI NA PROSTEM
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines