mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 11:35:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Tema: Vročinski udar
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Vročinski udar  (Prebrano 34759 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #15 : nedelja, 24.06.2012 : 14:08:13 »

Jaco je prišel domov v četrtek, pa tudi še vedno ni čisto pravi. Pije že, hvalabogu, apetita pa nima pravega in poje malenkost v primerjavi s prej. Jaz sem to pripisovala stresu in šoku (za mačka ni kar tako ostati na kliniki), ampak je očitno tudi še v fazi okrevanja. Tudi živahen ni, spi veliko, se mu pa, tako kot Bučku, vsak dan malenkost izboljšuje.
Veliko sreče Kiss, pa ne očitaj si preveč, mislim, da  čisto vsi tudi poleti vodimo pse na nujno potrebo. 
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #16 : nedelja, 24.06.2012 : 14:23:57 »

Iz srca vama želim, da bi oba, Bučko in Jaco čim prej prišla popolnoma k sebi Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #17 : nedelja, 24.06.2012 : 14:29:09 »

Hvala  Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #18 : nedelja, 24.06.2012 : 15:27:09 »

Hvala vsem, jaz tudi upam, da bo čimprej boljše. Malo mu je pripisal tudi leta, jaz pa neee, saj je bil februarja komaj 11 star.  Wink Ne vem, kdaj bo kaj pojedel, v bistvu je že tretji dan od kar nič ne je. Sem danes skuhala piščanca, pa je celo en košček pojedel, sem ga nahecala tako, da sem dajala zraven njega Piki, ker ponavadi kar tekmujeta, kdo bo več pojedel, pa mu je šel komaj dol. Bolj važno pa je da pije, kar tudi normalno počne.

sanco1a, naj bo Jacotu čimprej boljše  Kiss poročaj.
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #19 : nedelja, 24.06.2012 : 15:33:24 »

Držim pesti za oba, tale vročina je res nevarna za naše kosmatinčke.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #20 : nedelja, 24.06.2012 : 15:53:05 »

Ko je bil Sančo hudo bolan in ni mogel dva meseca ničesar jesti, sva se nekajkrat na dan kar na silo pitala. Konzervico, odpret gobec kot za zdravila, potisnit košček globoko v grlo in podrgnit. Če bo sila, je vsekakor za poskusit, ker ga pomanjkanje hrane še dodatno oslabi.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #21 : nedelja, 24.06.2012 : 16:11:02 »

Joj, tole pa je hudo slišat Undecided  Kdo bi si mislil, da lahko tako hitro pride do vročinskega udara ... tudi jaz imam Rokota cez dan ves čas v hiši, pa vseeno je treba vsaj dvakrat vmes it lulat in kakat in seveda je to po tahujši vročini, sicer za deset minut, ma, ker niti lulat noče na domačem dvorišču, greva vsaj še 100 m naprej. Zdaj me je kar groza Sad
Branka, tudi jaz se pridružujem dobrim željam! Da bi le bilo čimprej boljše z Bučkom Kiss

Pa tudi na Jackota še mislimo Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #22 : nedelja, 24.06.2012 : 17:36:31 »

Ojjoj Undecided Naj bosta oba pesjanarčka kmalu ok Kiss....tale vročina je res neznosna Sad
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #23 : nedelja, 24.06.2012 : 17:59:19 »

Bučko, drži se, stara sablja Wink pa Jaco tudi, no - dajmo, fantje, zdržat še malo, endvatri pa bo spet zima Cheesy
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #24 : nedelja, 24.06.2012 : 20:09:32 »

O ti kriza morska! Res želim, da se vam živalski prijatelji hitro poštimajo.  Kiss Kiss Kiss
Da pa pride do tega tako hitro...kar ne morem verjet. Kadidate že imamo, še sama sem včasih med njimi...  Lips Sealed Sad
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #25 : nedelja, 24.06.2012 : 20:39:21 »

Ma, saj veš, kako je to: pri meni so trije v istih pogojih, enega je zvilo, dveh ne (pa je pes pod večjim naporom, ker hodi še ven), vpašanje pa je, kaj bi bilo, če ne bi začela prostorov močno ohlajat. Se pa v Ljubljani res grozljivo pregreje beton in se vročina akumulira.
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #26 : nedelja, 24.06.2012 : 20:59:08 »

Js sem svojo prejšnjo pudljo na starejša leta pred večino poletnih sprehodov dala pod tuš (ali v kopalnici ali pod šlauf na vrtu). Tega ni nikoli marala, ampak se je opazilo, da je imela lahkotnejši korak po ljubljanskih razbeljenih pločnikih, vsaj na začetku (dokler ne prideš do kakega bolj zelenega predela). 
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #27 : nedelja, 24.06.2012 : 21:30:24 »



Fifi sem letos nabavil tole, ker je bila po vsakem sprehodu poleti čisto hin, sedaj pa ni sprehoda, da ga nebi imela oblečenega. Ko sva ta plašček nataknila prvič, se je že opazila občutna razlika (nič več hitrega dihanja in jezika do tal, več živahnosti). Sicer to ni plašček za dve uri po soncu hodit, ampak za 45 minut pa sigurno. Ne vem, če sem že kupil kaj bolj uporabnega, kar se tiče psov in ni mi žal niti centa, ki sem ga zapravil. Modra barva odbija uv žarke, plašček se pa namoči v vodo in ko ta hlapi, hladi psa. Super zadeva.   Afro Vsi skupaj se čimprej pozdravite! objem
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #28 : ponedeljek, 25.06.2012 : 09:22:00 »

Je tudi za dve uri, samo "donamakovat" ga je treba.
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #29 : ponedeljek, 25.06.2012 : 11:26:37 »

Je tudi za dve uri, samo "donamakovat" ga je treba.

Ja, drži. Se pa gotovo nebi odločil za nakup, če nebi prebral komentarjev pri plaščku neke internetne prodajalne in videl ravno tvoj komentar. Sem si rekel: "Maji boš pa ja zaupal" in kliknil naročilo. Cool Hvala! Smiley
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Tema: Vročinski udar
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines